Псуващи жени???

  • 6 191
  • 142
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 309
Тази вечер гледах малко ББ3, е те тая Дияна е точно типа жена, която никога не искам да бъда с нея  Sick
Дан сЪ прайШш! Sunglasses

# 106
  • Мнения: 3 268
Значи може една жена да е хубава, да е "дама", въпреки, че не ми е ясно много това понятие по нашите ширини какво означава, да е изискана, ДА НЕ ПСУВА, даже наум, както подобава на една дама, а да е злобна, студена и отблъскваща и 0 като човек. ами, мерси.
Аз не псувам,но това не значи,че съм студен човек или пък злобен Rolling EyesНапротив много съм добричка и приятелски настроена.Ела в петък на купона да се запознаем,ще се радвам.Аз също не харесвам студените и надменни хора,но това няма нищо общо с псуването Peace

# 107
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
не мога да дойда, на село съм Simple Smile
т.е. в Шумен ,което е същото Tired

# 108
  • Мнения: 518
Научих се да псувам цветисто откакто карам кола в София Laughing..И с мъжа ми е така Grinning...Не смятам, че това е повод за гордост, но поне е начин да намаля напрежението! ooooh!
И когато мъж ми крещи грозно от дадена кола понеже почти се е заврял в калника ми, правейки се на приятно разсеян, не смятам, че трябва да му отговарям със сладка усмивка!!Просто директно го пращам по дяволите...Не съм и предполагала, че натовареното и изнервено ежедневие ще превърне спокоен и сравнително търпелив човек като мен в такова кълбо от нерви... Shocked Close

# 109
  • Мнения: 830
Мъжът ми псува и за двама ни,пък и някак си не ми се обръща езика да го кажа"Да ти....."Женската уста е създадена за други удоволствия Laughing Laughing Laughing

# 110
  • Мнения: 245
Tа като стана на въпрос за София и аз там май се научих да псувам,не че при нас няма дупки , но поне със задрастванията се справяме още.Да *ба ма** му.
Отвреме на време ми се ще да го кажа бе дай*ба. smile3514

# 111
  • Мнения: 1 080
Има разлика от това да псуваш и от това да си вулгарен - зависи как псуваш и какво влагаш . Sunglasses
Ако една истинска дама не трябва да псува то тя не трябва и да пърди . Laughingа аз съм сигурна ,че на всяка и се налагаааа .
Така че псувам си .Днес напсувах една циганка - казах и мама ти д......... Tired

# 112
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 894
Aми аз такова... си псувам май  Embarassed Лошата страна на факта, че съм израстнала в една къща с трима братовчеди момчета. "Мамка му", "Уф да го..." и "Мама ти стара" са ми в репертоара ако не всеки ден, то поне през ден. И с основателни причини разбира се  Mr. Green
Все си мисля обаче, че като имам дете един ден ще внимавам какво говоря и още как...  Peace

# 113
  • Мнения: 1 080
Ето каква песничка се пее из детската градина -самолет номер пет голи мацки с пистолет...да не гворим за другите бисери ...

# 114
  • Мнения: 1 294
И  на мене ми се случва да псувам.Не го правя често, но на компютърааааа, особено служебния от вътре ми идва някак си Mr. Green

# 115
  • Мнения: 221
Страшно мразя да видя, че жена псува  Imp
Затова се карам на всички жени, които псуват  fight и не само на жените де Mr. Green

# 116
  • Мнения: 193
Често употребявам "мамка му" и други подобни, но се съобразявам като има деца!

# 117
  • София
  • Мнения: 3 064
Това си е част от богатството на езика. Въпросът е как и кога употребяваме тези думи - тънка е границата кога и как ще прозвучат. Позволявам си в определени обстоятелства, но има хора, които не са ме чули "гъз" за кажа Sunglasses
И съответно не могат и да си представят какви ги нижа при случай.

За мен цинично е да караш в БГ кола за милион евро, например, а не да теглиш една майна. Но това е мое мнение Peace

# 118
  • Мнения: 218
Псувам си на воля. Това не е мъжка или женска привилегия, просто исказ на емоция по полова линия  newsm47
брях, тъкмо реших че аз съм най-голямата простачка и че само аз си псувам. пред родителите ми ,естествено, никога!
ама то тука е пълно със супер-мами и идеални хора като цяло.. Thinking

Е...не всички са идеални Simple Smile Трябва да има и някои "анти" като нас. Mr. Green

# 119
  • Мнения: 1 560
И аз  не псувам. Ама като шофирам понякога използвам епитети от рода на "идиот" и "тъпан"!

Общи условия

Активация на акаунт