Псуващи жени???

  • 6 166
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 998
Татковци и не-татковци,
какво мислите за жените, които псуват? Нормално ли ви се вижда или не го харесвате? Ако някоя жена много ви хареса на външен вид и изведнъж изпсува, това ще промени ли мнението ви за нея?


Аз лично не мога да си пречупя езика. Даже в писмен вид не мога.  ThinkingА понякога ме е яд, защото съм чувала, че олеква Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Ще отговоря от името на мъжО, понеже му знам мнението по този въпрос - страшно мрази жена да псува. Ако псувнята идва от мъжка уста обаче, е музика за ушите му...Той самият си псува от време на време, особено докато шофира... #Cussing out

# 2
  • Мнения: 257
Моят мъж псува доста и вече съм свикнала и въобще не ми прави впечатление,но ако аз изпсувам/което се случва много рядко/ веднага ми прави забележка.Имам една колежка която псува като "каруцарка",за щяло и нещяло.Хубавичка е,хваща окото,но щом си отвори устата и мъжете около нея се изпаряват.Затова все е без гадже,поне според мен по този начин отблъсква мъжете около себе си.

# 3
  • Мнения: 3 089
бля
пияни жени са подобна картинка.
пияни мъже - също  Wink

# 4
  • Мнения: 1 451
Не ми харесва. Като цяло и циничен език не ми харесва. Дори и в мъжете.

# 5
  • Мнения: 614
Псувам си на воля. Това не е мъжка или женска привилегия, просто исказ на емоция по полова линия  newsm47

# 6
Не ми харесва. Като цяло и циничен език не ми харесва. Дори и в мъжете.

Пак леко идеален !  Ще ти израстнат крилца !  Хич ли пък не псуваш?

# 7
  • Мнения: 1 418
Ами моят не псува,за разлика от мен.Дори веднъж,докато той караше,аз псувах...така ме удари по ръката,че направо онемях...Ми като не мога да се въздържам.Има къде-къде по-големи грехове от това да псуваш. Mr. Green

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
Псувам си на воля. Това не е мъжка или женска привилегия, просто исказ на емоция по полова линия  newsm47
брях, тъкмо реших че аз съм най-голямата простачка и че само аз си псувам. пред родителите ми ,естествено, никога!
ама то тука е пълно със супер-мами и идеални хора като цяло.. Thinking

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми харесва. Като цяло и циничен език не ми харесва. Дори и в мъжете.

Пак леко идеален !  Ще ти израстнат крилца !  Хич ли пък не псуваш?

Хъм, че какво пък странно има в НЕпсуващ мъж? Моят е такъв - никога не съм го чувала да псува. Пришофиране употребява едно доста популярно определение на хомосексуалист, но не и псувня Naughty
Пред такъв светец как да изпсуваш, а? Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 978
Псувам си на воля. Това не е мъжка или женска привилегия, просто исказ на емоция по полова линия  newsm47
брях, тъкмо реших че аз съм най-голямата простачка и че само аз си псувам. пред родителите ми ,естествено, никога!
ама то тука е пълно със супер-мами и идеални хора като цяло.. Thinking

Запишете и мен в клуба на простачките  Laughing

# 11
Не ми харесва. Като цяло и циничен език не ми харесва. Дори и в мъжете.

Ама си призна, че си крещял песните на "Хиподил" като студент(струва ми се неотдавна). Те са едни мили песнички.
Ще повдигна пак "оная" темата за истините!

# 12
  • Мнения: 998
Моят мъж също не псува. Поне аз за 16 години заедно, не съм го чувала Naughty

# 13
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз пък го умея и то на няколко езика и съм по фантазиите и родовото преброяване даже по- напред от стои4ков! много ме радва като знам какво ми казват и докъде им е фантазията на мъжете! не знам- не ми е обидно, смешно ми е! то4но, защото е израз на  насъбран яд, емоция, няма покритие, спонтанно е!хората са казали, 4е разтоварва, знам ли!

# 14
  • Мнения: 998
Това с няколкото езика ми напомни, че повечето хора, като учат нов език, първо научават мръсните изрази и псувните. Аз съм от смесен брак, и другият език го знам, колкото българския. Уж! Като ме пита някой за някоя дума "по-така" се оказва, че тя липсва в речника ми  Shocked
Дали е въпрос само на възпитание? Thinking

# 15
  • Мнения: 2 180
Ааа, не намесвайте възпитанието! Смея да твърдя,че съм много добре възпитана, знам как да се държа пред хора,ама когато аз си реша. Mr. Green През другото време си псувам якоооо! На работа всяка трета дума ми е псувня, чак колегите мъже се възмущават от езика ми. Crazy Изобщо не се съобразявам дори пред нашите да си ги ръся мазни, мазни...

# 16
  • Мнения: 3 164
рядко ми се случва да псувам, а и вулгарни думи не употребявам, най-много "мамка му/ти" или "майка ти стара", избягвам пред свидетели.грозно е от устата на една дама да бълват цинизми и вулгарни думи Stop
мъжа ми е на същото мнение Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 917
Никога не съм псувала и не бих понесла жени, които псуват - би било отвратително  Sick Не съм срещала подобни екземпляри, но никога не е късно. Съпругът ми псува много рядко и то единствено като кара Wink

# 18
  • Мнения: 1 451
Не ми харесва. Като цяло и циничен език не ми харесва. Дори и в мъжете.

Пак леко идеален !  Ще ти израстнат крилца !  Хич ли пък не псуваш?
Я пак прочети какво съм написал и виж дали някъде казвам, че не псувам? Казвам, че не ми харесва и го правя достатъчно рядко. Айде отворковци дето ще ме засичат и ще ми се пишат  буквалисти у лево.

# 19
  • Мнения: 1 451
Не ми харесва. Като цяло и циничен език не ми харесва. Дори и в мъжете.

Ама си призна, че си крещял песните на "Хиподил" като студент(струва ми се неотдавна). Те са едни мили песнички.
Ще повдигна пак "оная" темата за истините!
Дипломирах се преди 10 години. Отдавна ли е, скоро ли е ти ще кажеш? Пеенето на песни дали е същото като да се скараме и да ти тегля една сочна в очите?
Аз крилца нямам моите момчета. Дори имам толкова грехове и провинения, че вие сте ангелчета сравнено с мене. Само, че аз съм си аз дори и във форума, а не анонимен гост. Нямам за какво да се правя на света вода ненапита, защото тук доста хора ме познават и ще потвърдят думите ми.
Ами да, не обичам думи като путка и хуй, а предпочитам вагина и пенис. Това лошо ли е?
И да, псувам. В колата, когато някой тъп бакшиш ме засече и се опита да ме избута в насрещното движение. Ама айде, стига. Явно някои много ми се дразнят на писаниците  Tired

# 20
  • Мнения: 10 758
Ей, мило, я по-спокойно HugЗащо трябва да им се връзваш и да им скачаш на такива.У лево и тва е Hug

По темата - псувам само като карам Mr. Green

# 21
  • Мнения: 8 917
svil , забрави ли, че  Atlantis следи мнения и си води записки в списъка с "избраните" - явно ти си един от тях...ц...ц ..ц как ти завиждам Close Joy

# 22
  • Мнения: 1 451
Вах... ВИП персона ли станах? Не знаех... извинетИ  Blush

# 23
  • Мнения: 8 917
Вах... ВИП персона ли станах? Не знаех... извинетИ  Blush
Не Вах, а Въй, въй, въй Joy

# 24
  • Мнения: 1 451
Опитвам се да променя възклицанието, че много ми се присмиват на бургаския говор  Mr. Green

# 25
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да псувам и какво от това?Когато ми е нещо криво никой не може да ме спре.Така ми олеква hahaha

# 26
  • Мнения: 2 309
Псувам! Яката! Няма да се обяснявам кога и къде!
Особенно,като употребявам думи започващи на Е...ми олеква страшно много Mr. Green

# 27
  • Мнения: 998
Всъщност за темата ме провокираха вашите писания във форума. И по-специално на жени, които по някакъв начин са си извоювали моето уважение.  И като им видя някое "Ба си!" в постинга и  Shocked

# 28
  • Мнения: 46 573
Много чувствителен народ се извъди  Mr. Green
Има си неизбежни моменти, мисля аз  Whistling

# 29
  • Мнения: 5 362
Много почнах да псувам още като бях бременна-що така-незнам! Joy Сега, ядосам ли се за нещо-такива мога да ги подредя, 4е 4ак сама се удивлявам от себе си. Но понякога имам като 4е ли нужда да тегля една на нещо или някой-ей така,да си успокоя душичката.

# 30
  • София
  • Мнения: 4 966
Не псувам.И се дразня дори,когато мъж псува.За мен няма значение мъж или жена е .Невъзпитано и грозно е .
Колко пъти правя забележки на съпруга ми,но кел файда.

# 31
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Не псувам и не ми харесва.

# 32
  • Мнения: 4 473
Много чувствителен народ се извъди  Mr. Green
Има си неизбежни моменти, мисля аз  Whistling

 ooooh! ooooh! ooooh!

# 33
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Много рядко и то от сорта на" мама му стара".
Не харесвам вулгаризми от жени а и от мъже е допустимо пдо определена степен.

Цитат
Всъщност за темата ме провокираха вашите писания във форума. И по-специално на жени, които по някакъв начин са си извоювали моето уважение.  И като им видя някое "Ба си!" в постинга и  Shocked

Не се шокирай толкова.Има теми в които постингите тръгват закачливо и като цяло всички подхващат същия тон.На мен дори ми е забавно да ги чета.
Василиса,Цомба и Небесна са ми от любимките като стил на писане.
Поздравления,имате страхосто чувство за хумор.  bouquet



# 34
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Малко се изложих в цитирането. Blush

# 35
  • Мнения: 2 575
Ох, досега все пак бях свикнала ( без да одобрявам)  да слушам мъжа ми да псува ( най-вече в колата), а аз както някой по-горе беше казал в лошите си моменти стигам до "мамка му" ама не ми звучи толкова грозно чак newsm78
обачееее откакто малкия проговори стана страшно - чул, недочул от баща си , разбира се, сега при всеки момент на яд или недоволство като се развика " бах му майката мууу.." и аз потъвам в земята Embarassed

# 36
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
е, пред дъщеря ми, естествено, никога не бих псувала и един ден, да е жива и здрава, няма да позволя да слуша или говори такива неща.

# 37
  • Мнения: 328
Изключително рядко ми се случва,но понякога се "налага".Човешко е!
Тук ще вметна действителна случка,звучаща като виц.
Малко момченце(на 3-4 год.)се прибира с дядо си от детската градина.Слиза от колата и пита:"Дядо,защо когато се прибираме с тати е пълно с педерасТи,а когато съм с теб няма нито един?" newsm09

# 38
  • Мнения: 3 268
Мисля,че жената трябва да е дама,така мисли и мъжа ми ми,а това изключва циничен език Flutter

# 39
  • Мнения: 10 758
Мисля,че жената трябва да е дама,така мисли и мъжа ми ми,а това изключва циничен език Flutter
Те дамите са на изчезване Wink

# 40
  • София
  • Мнения: 36 063
То псуването май е от хормоните при жените- когато преобладават андрогените - жените псуват Grinning

Не съм виждала красива, стилна,умна жена - която от където и да я погледнеш е дама - да псува или да използва цинични думи  newsm78

# 41
  • Мнения: 805
Псуващите жени, това са жените като мен, които псуват.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 381
Истинските дами по нашите географски ширини са много малко. С лупа да ги търсиш. Дамата не е дама само с това, че не псува. Просто това е едно от невъзпитаните неща, които дамата не (трябва да) прави.
Що се отнася до мен - псувам си компютъра на работа, като зацикли с "мамка ти". От време на време казвам и "`ба си майката", но до истинските каруцарски цветущи псувни никога не съм стигала.

# 43
  • Мнения: 10 758
А откъде сте сигурни, че истинската дама не псува на ум. newsm78

# 44
  • София
  • Мнения: 2 381
А откъде сте сигурни, че истинската дама не псува на ум. newsm78
Може и да го прави, но ще си остане загадка, защото никой не може да проникне в мислите й.  Laughing

# 45
  • Мнения: 10 758
А откъде сте сигурни, че истинската дама не псува на ум. newsm78
Може и да го прави, но ще си остане загадка, защото никой не може да проникне в мислите й.  Laughing
Така е.Което означава, че и те може би псуват Mr. Green
Абе айде бе, няма човек който  поне веднъж в живота си да не е напсувал.

# 46
Не ми харесва. Като цяло и циничен език не ми харесва. Дори и в мъжете.

Ама си призна, че си крещял песните на "Хиподил" като студент(струва ми се неотдавна). Те са едни мили песнички.
Ще повдигна пак "оная" темата за истините!
Дипломирах се преди 10 години. Отдавна ли е, скоро ли е ти ще кажеш? Пеенето на песни дали е същото като да се скараме и да ти тегля една сочна в очите?
Аз крилца нямам моите момчета. Дори имам толкова грехове и провинения, че вие сте ангелчета сравнено с мене. Само, че аз съм си аз дори и във форума, а не анонимен гост. Нямам за какво да се правя на света вода ненапита, защото тук доста хора ме познават и ще потвърдят думите ми.
Ами да, не обичам думи като путка и хуй, а предпочитам вагина и пенис. Това лошо ли е?
И да, псувам. В колата, когато някой тъп бакшиш ме засече и се опита да ме избута в насрещното движение. Ама айде, стига. Явно някои много ми се дразнят на писаниците  Tired

Голям нервак се извъди? Казваш кой да иде у лево, кой у десно. Неможе ли малко по-леко? И когато се караш избягвай да теглиш сочни, щото понякога много боли глава от това!

# 47
  • Мнения: 1 451
Верно? Ще ме биеш или?  Joy

# 48
  • Мнения: 10 758
Чшш, Atlantis , я по-леко със Свилката.Кат си толкоз сербез що не се логнеш, ми все гостуваш?

# 49
Че какво толкова - човещинка. Псувам си, мъжа ми и той си псува и помежду си сме се псували...не виждам нищо ненормално или фрапиращо.

# 50
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
То псуването май е от хормоните при жените- когато преобладават андрогените - жените псуват Grinning

Не съм виждала красива, стилна,умна жена - която от където и да я погледнеш е дама - да псува или да използва цинични думи  newsm78

бре, да му се невиди, значи освен, че не съм дама, съм грозна съм и почти мъж! да се чудиш как го излюпих това дете newsm78
Да, бе, Атлантис, я се логни да те видим кой си, що си, че много хард го раздаваш

# 51
  • Мнения: 353
То псуването май е от хормоните при жените- когато преобладават андрогените - жените псуват Grinning

Не съм виждала красива, стилна,умна жена - която от където и да я погледнеш е дама - да псува или да използва цинични думи  newsm78


явно и аз съм от отбора на кофти женурята. които псуват, ругаят и гледат цинично на света

# 52
  • София
  • Мнения: 36 063
Явно сте от типа  Мъжки момичета  Grinning

# 53
  • Мнения: 10 758
Явно сте от типа  Мъжки момичета  Grinning
Къде е написано, че псувнята е отредена само за мъжете newsm78И че, ако жената псува, значи е мъжкар(д)ана.Няма такова животно Naughty

# 54
  • София
  • Мнения: 36 063
Това си е неписано правило - неможе да си дама и да псуваш./Дори на ум/
А и никой не се ражда  дама, това се създава и се учи / и трябва да го имаш и  от вътре/

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 537
То псуването май е от хормоните при жените- когато преобладават андрогените - жените псуват Grinning

Не съм виждала красива, стилна,умна жена - която от където и да я погледнеш е дама - да псува или да използва цинични думи  newsm78

Каква е връзката м/у красота, ум, стил и псуването? newsm78 Не е красиво да се псува, особено пред външни хора, но това няма нищо общо с красотата на самата жена. За стил и ум да не говорим, пък! И съпругът ми и аз /аз по-малко/ псуваме малко и не много цинично, но в последно време гледаме да се въздържаме, до колкото е възможно, защото детето е като "попивателна" Laughing и запомня и повтаря всичко. /пр. сега мама е вълк/

# 56
  • Мнения: 10 758
Това си е неписано правило - неможе да си дама и да псуваш./Дори на ум/
А и никой не се ражда  дама, това се създава и се учи / и трябва да го имаш и  от вътре/
Правилата са създадени само и единствено с една цел - да НЕ се спазват Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 36 063
И коя жена макар и красива, се възприема, като красива ако псува насреща ти като каруцарка????

# 58
  • Мнения: 3 268
Това си е неписано правило - неможе да си дама и да псуваш./Дори на ум/
А и никой не се ражда  дама, това се създава и се учи / и трябва да го имаш и  от вътре/
Подкрепям!

# 59
Чшш, Atlantis , я по-леко със Свилката.Кат си толкоз сербез що не се логнеш, ми все гостуваш?

Ако ми кажеш каква ще ми е ползата от логването, обещавам, правя го веднага!

# 60
  • Мнения: 217
Псуване, шамари, ритане, блъскане и пр. - все начини на изразяване на емоциите, съпътстващи определен вид възпитание.
За 30 години не съм чула някой у дома да изпсува. Не съм чула и мъжът ми да ругае. Определено не смятам, че сме с крилца, просто поведението е продукт на определена среда и изискванията, които тя ни налага.
За протокола - днес псувам от сутринта. На ум.

# 61
  • Мнения: 10 758
Чшш, Atlantis , я по-леко със Свилката.Кат си толкоз сербез що не се логнеш, ми все гостуваш?

Ако ми кажеш каква ще ми е ползата от логването, обещавам, правя го веднага!
Е как каква...всички тук си знаем едва ли не и кътните зъби Mr. GreenКато искаш да си от нашето семейство, не трябва да си гост.Пък и гостите не са много на почит в този форум, така мисля.Почти всеки месец си правим форумски купон, и там няма гости Naughty
Почти всеки се е представил - кой е, къв е, що е и т.н.
Още newsm78

# 62
Чшш, Atlantis , я по-леко със Свилката.Кат си толкоз сербез що не се логнеш, ми все гостуваш?

Ако ми кажеш каква ще ми е ползата от логването, обещавам, правя го веднага!
Е как каква...всички тук си знаем едва ли не и кътните зъби Mr. GreenКато искаш да си от нашето семейство, не трябва да си гост.Пък и гостите не са много на почит в този форум, така мисля.Почти всеки месец си правим форумски купон, и там няма гости Naughty
Почти всеки се е представил - кой е, къв е, що е и т.н.
Още newsm78


Нави ме! Вече съм регистриран.

А по темата: Сигурен съм, че никой не желае да бъде псуван, така че трябва да се въздържаме все пак.

# 63
  • Мнения: 1 517
Мразя псувните, много ми е грозно, особено от жена. Мразя и когато моя се изтърва понякога. И за да не изглеждам НАЙ-идеална, признавам си без бой: понякога се изтървам, казвам някоя и друга в по-лека форма. Иначе като съм бясна ги подкарвам каруцарски, но наум.
И наистина действа разтоварващо.

   Цомбе,  де ги тез форумски купони, бе душа  newsm78

# 64
  • Мнения: 10 758


   Цомбе,  де ги тез форумски купони, бе душа  newsm78
Е па у наше село Mr. GreenВие у вашто не си ли правите newsm78От де беше ти бре жено?Нещо на море ми лъхаш Laughing


Нави ме! Вече съм регистриран.


Кой си newsm78

# 65
Кой съм и аз незнам. Регистрирах се в друг форум без да искам. Ми като съм отворил 10 прозореца де да знам къде съм. Ще се регистрирам и тук.

# 66
  • Мнения: 10 758
Кой съм и аз незнам. Регистрирах се в друг форум без да искам. Ми като съм отворил 10 прозореца де да знам къде съм. Ще се регистрирам и тук.
hahaha

# 67
  • Мнения: 5 692
FlutterЕ ако се счита че "Мама му стара" е долна псувня значи и аз съм в отбора. Може да ме приветствате с добре дошла Hug

# 68
Май няма непсуващ индивид, а? Аз лично откакто станах шАфьор псувам доста. Та даже заразих и мъжлето.... Но опредлено е грозно, без значение от пола. Мен лично ме отвращават мъжете, които псуват. От устата на жена излиза малко смешно, та затва не го приемам насериозно...

Но нали знаете, по-добре околните да те помислят за простак, отколкото на 30 годинки вече да се тъпчеш с успокоителни, нали?

# 69
  • София
  • Мнения: 7 097
Кой съм и аз незнам. Регистрирах се в друг форум без да искам. Ми като съм отворил 10 прозореца де да знам къде съм. Ще се регистрирам и тук.

А защо ми се струва, че вече си регистриран  newsm78 Даже и ник ми се върти в главата...А аз имам страшна памет и рядко бъркам  Naughty Признай без бой... tooth

# 70
  • Мнения: 1 517
Кой съм и аз незнам. Регистрирах се в друг форум без да искам. Ми като съм отворил 10 прозореца де да знам къде съм. Ще се регистрирам и тук.

А защо ми се струва, че вече си регистриран  newsm78 Даже и ник ми се върти в главата...А аз имам страшна памет и рядко бъркам  Naughty Признай без бой... tooth
Изумявам ли са или ... Атлантис и Жорката  newsm78

# 71
  • София
  • Мнения: 7 097
Изумявам ли са или ... Атлантис и Жорката  newsm78

 Naughty Не, нямах предвид този неустоим мъжкар Жорката...Crazy

# 72
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
 Значи може една жена да е хубава, да е "дама", въпреки, че не ми е ясно много това понятие по нашите ширини какво означава, да е изискана, ДА НЕ ПСУВА, даже наум, както подобава на една дама, а да е злобна, студена и отблъскваща и 0 като човек. ами, мерси.

# 73
# 74
  • София
  • Мнения: 7 097
Значи може една жена да е хубава, да е "дама", въпреки, че не ми е ясно много това понятие по нашите ширини какво означава, да е изискана, ДА НЕ ПСУВА, даже наум, както подобава на една дама, а да е злобна, студена и отблъскваща и 0 като човек. ами, мерси.

Хареса ми  Hands Clap

# 75
  • Мнения: 10 758
А стига си шъткал, ми кажи кой си, че ш`дода и щъ изплюща.Не мо`а сготва вечерята от теб.Седим и те мислим Mr. Green

# 76
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
А стига си шъткал, ми кажи кой си, че ш`дода и щъ изплюща.Не мо`а сготва вечерята от теб.Седим и те мислим Mr. Green
бе не знам кой е тоя - Жоро ли, Сопрано ли, ама е голем дразнител  bambam

# 77
  • Мнения: 293
що да е дразнител  newsm78

по темата: от "да му се не види" минах на "м..а му стара"  Mr. Green

за човек толерантен се пъча, че съм, що така не ми 'аресва да слушам псувни...

ама нали... простено ми е, че съм показвала едни работи, кат' ме е засичал някой с колелото?? То аз вече престанах!   angel008
Ама сега като (и ако ) стана шофьорка..

# 78
  • Мнения: 4 473
Кой съм и аз незнам. Регистрирах се в друг форум без да искам. Ми като съм отворил 10 прозореца де да знам къде съм. Ще се регистрирам и тук.

А защо ми се струва, че вече си регистриран  newsm78 Даже и ник ми се върти в главата...А аз имам страшна памет и рядко бъркам  Naughty Признай без бой... tooth
Изумявам ли са или ... Атлантис и Жорката  newsm78

Не е ли all  Thinking

# 79
  • Мнения: 10 758
Кой съм и аз незнам. Регистрирах се в друг форум без да искам. Ми като съм отворил 10 прозореца де да знам къде съм. Ще се регистрирам и тук.

А защо ми се струва, че вече си регистриран  newsm78 Даже и ник ми се върти в главата...А аз имам страшна памет и рядко бъркам  Naughty Признай без бой... tooth
Изумявам ли са или ... Атлантис и Жорката  newsm78

Не е ли all  Thinking
99,9% Mr. Green

# 80
# 81
  • Мнения: 4 473

Леле как щЪ ш*бна Twisted Evil Баш си е 100%
btw, тази вечер за втори път ме предизвикваш, момеее Crossing Arms
Питай Naty Laughing

# 82
  • Мнения: 239
аз пък псувам newsm48 като се ядосам на децата и думичките сами си излизат от устата ми''да е*а  бащати да е*а

# 83
  • Мнения: 10 758

Леле как щЪ ш*бна Twisted Evil Баш си е 100%
btw, тази вечер за втори път ме предизвикваш, момеее Crossing Arms
Питай Naty Laughing

Кат се видим ма шибай колкот си щеш Mr. Green

# 84
  • Мнения: 191
Ами псувам кат съм ядосана та чак фургам т.е пръскам.Може да е гадно, но ми олеква и за моя радост не съм забелязала да ме отбягват.Скучно ми е с праволинейни хора,понякога  човек се разтоварва като си говори простотийки и мръсотийки. Mr. Green

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Несвойствено звучи жена да псува, ама нали и жените са хора, и те се ядосват???
Аз по-скоро ругая понякога, като ми кипне от нещо- 'мама му стара' Close, но това не е псувня, нали Wink, да не обясняваме и разликата между псувня и ругатня.

# 86
  • Мнения: 8 505
Случва ми се.По-често,отколкото на мъжа ми Whistling

# 87
  • Мнения: 990
И аз май съм от лошите   ooooh!

# 88
Предавам се !!!  smile3501 на Naty и на АтинА !!!

# 89
  • Мнения: 10 758
Предавам се !!!  smile3501 на Naty и на АтинА !!!
Ми тогава що ме кара да се хабя в обяснения newsm78 bash

# 90
  • София
  • Мнения: 7 097
Предавам се !!!  smile3501 на Naty и на АтинА !!!

 welcome

# 91
  • Popovo
  • Мнения: 571
Мъжът ми не псува, аз понякога ругая, не че ми харесва да чуя от устата на жена някоя сочна и мазна, но и жените сме хора и на нас понякога ни идва в повече и така май олеква. Mr. Green

# 92
  • Мнения: 495
не псувам, цинизми и епитети също не употребявам в друг контекст
има си интелигентни начини да обидиш един човек  Mr. Green
но също е въпрос на темперамент и възпитание  Naughty

# 93
  • Мнения: 1 418
Добре де-дамите не псуват.Това го разбрах.А как се държат въпросните дами в леглото?И там ли са толкова възпитани? newsm78Просто любопитството ме гризе...мамка му! Mr. Green

# 94
  • Мнения: 10 758
Добре де-дамите не псуват.Това го разбрах.А как се държат въпросните дами в леглото?И там ли са толкова възпитани? newsm78Просто любопитството ме гризе...мамка му! Mr. Green
МИ нищо..кво да правят.Лягат и заспиват.Нали са дами Mr. GreenПък ний дет псуваме, ще си мърсуваме Twisted Evil

# 95
  • Мнения: 998
Добре де-дамите не псуват.Това го разбрах.А как се държат въпросните дами в леглото?И там ли са толкова възпитани? newsm78Просто любопитството ме гризе...мамка му! Mr. Green
МИ нищо..кво да правят.Лягат и заспиват.Нали са дами Mr. GreenПък ний дет псуваме, ще си мърсуваме Twisted Evil
Класическите дами не дават израз на чувствата си - нито в ежедневието, нито в секса.
 Naughty НО съвременните дами са дами в обществото и по желание мръсници в леглото Wink

# 96
  • Мнения: 10 758
Класическите дами не дават израз на чувствата си - нито в ежедневието, нито в секса.
 Naughty НО съвременните дами са дами в обществото и по желание мръсници в леглото Wink
А, мерси, не ща да съм класическа дама Naughty

# 97
аз лично не псувам.... но като карам кола ставам друг човек ...супер се дразня от разни малоумници...и за нещастие пак не мога да ги напсувам, ама за мой срам съм спирал на средата на кръстовището да се бия с олигофрени...

но като чуя жена да псува ми идва да повърна...  с други думи избиагвам жеднага ако ва чуя тез дет псувате ...

преди 10-12 години работех в един ресторант в албена и бях помощник готвач (тогава бях студенти в същото време бях лют метъл и се носех в една яко компания дето пиеше, пушеше и сичко праеше  Rolling Eyes... бяхме като прасета). Че в тоз ресторант освен 2-те готвачки имаше и още 2 помощник готвачки .... тези последните 2 така псуваха че ми се завиваше свят...бачкал съм и по строежите и при стрители но и до ден днешен не съм чувал мъж така да псува...   Грозна картина ... Като си отвореха устите и се размирисваше в кухнята на псувни... бяха ненадминати и си остават в моята классация номер-1.... Накрая като напусках обаче разбрах че 2-те каки преди да дойдат да работят в кухнята бачкали като краварки 15 години.. newsm78

без коментар нататък

# 98
  • Мнения: 1 418
Аз пък ще съм си мръсница и в обществото,и в леглото. Mr. Green

# 99
  • Мнения: 2 495
Псувам и още как LaughingГрозно е наистина, но пък какво да се прави..налага се. Mr. Green

# 100
  • Мнения: 1 446
Аз пък си псувам Simple Smile Ама мога 20 минути да не завторя - само гледам къде се намирам де Simple Smile

Но обикновено ги състарявам, вместо да ги таковам - в крайна сметка се съобразявам с биологичните си дадености  Mr. Green

# 101
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
ама не ви ли изкеи например, как ги нареждаше бабата Вили вчера в ББ3, паднах да се смея, голяма скица.. на някои жени просто им отива да попържат  Wink

# 102
  • Мнения: 10 758
ама не ви ли изкеи например, как ги нареждаше бабата Вили вчера в ББ3, паднах да се смея, голяма скица.. на някои жени просто им отива да попържат  Wink
Е точно днес се сетих за нея.Верно как ги редеше едни тънки и дългиии Mr. Green

# 103
  • Мнения: 1 446
То напоследък ако го гледаш ББ3 в цензурно време - само музичка слушаш Simple Smile

# 104
  • Мнения: 1 451
Тази вечер гледах малко ББ3, е те тая Дияна е точно типа жена, която никога не искам да бъда с нея  Sick

# 105
  • Мнения: 2 309
Тази вечер гледах малко ББ3, е те тая Дияна е точно типа жена, която никога не искам да бъда с нея  Sick
Дан сЪ прайШш! Sunglasses

# 106
  • Мнения: 3 268
Значи може една жена да е хубава, да е "дама", въпреки, че не ми е ясно много това понятие по нашите ширини какво означава, да е изискана, ДА НЕ ПСУВА, даже наум, както подобава на една дама, а да е злобна, студена и отблъскваща и 0 като човек. ами, мерси.
Аз не псувам,но това не значи,че съм студен човек или пък злобен Rolling EyesНапротив много съм добричка и приятелски настроена.Ела в петък на купона да се запознаем,ще се радвам.Аз също не харесвам студените и надменни хора,но това няма нищо общо с псуването Peace

# 107
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
не мога да дойда, на село съм Simple Smile
т.е. в Шумен ,което е същото Tired

# 108
  • Мнения: 518
Научих се да псувам цветисто откакто карам кола в София Laughing..И с мъжа ми е така Grinning...Не смятам, че това е повод за гордост, но поне е начин да намаля напрежението! ooooh!
И когато мъж ми крещи грозно от дадена кола понеже почти се е заврял в калника ми, правейки се на приятно разсеян, не смятам, че трябва да му отговарям със сладка усмивка!!Просто директно го пращам по дяволите...Не съм и предполагала, че натовареното и изнервено ежедневие ще превърне спокоен и сравнително търпелив човек като мен в такова кълбо от нерви... Shocked Close

# 109
  • Мнения: 830
Мъжът ми псува и за двама ни,пък и някак си не ми се обръща езика да го кажа"Да ти....."Женската уста е създадена за други удоволствия Laughing Laughing Laughing

# 110
  • Мнения: 245
Tа като стана на въпрос за София и аз там май се научих да псувам,не че при нас няма дупки , но поне със задрастванията се справяме още.Да *ба ма** му.
Отвреме на време ми се ще да го кажа бе дай*ба. smile3514

# 111
  • Мнения: 1 080
Има разлика от това да псуваш и от това да си вулгарен - зависи как псуваш и какво влагаш . Sunglasses
Ако една истинска дама не трябва да псува то тя не трябва и да пърди . Laughingа аз съм сигурна ,че на всяка и се налагаааа .
Така че псувам си .Днес напсувах една циганка - казах и мама ти д......... Tired

# 112
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 873
Aми аз такова... си псувам май  Embarassed Лошата страна на факта, че съм израстнала в една къща с трима братовчеди момчета. "Мамка му", "Уф да го..." и "Мама ти стара" са ми в репертоара ако не всеки ден, то поне през ден. И с основателни причини разбира се  Mr. Green
Все си мисля обаче, че като имам дете един ден ще внимавам какво говоря и още как...  Peace

# 113
  • Мнения: 1 080
Ето каква песничка се пее из детската градина -самолет номер пет голи мацки с пистолет...да не гворим за другите бисери ...

# 114
  • Мнения: 1 294
И  на мене ми се случва да псувам.Не го правя често, но на компютърааааа, особено служебния от вътре ми идва някак си Mr. Green

# 115
  • Мнения: 221
Страшно мразя да видя, че жена псува  Imp
Затова се карам на всички жени, които псуват  fight и не само на жените де Mr. Green

# 116
  • Мнения: 193
Често употребявам "мамка му" и други подобни, но се съобразявам като има деца!

# 117
  • София
  • Мнения: 3 064
Това си е част от богатството на езика. Въпросът е как и кога употребяваме тези думи - тънка е границата кога и как ще прозвучат. Позволявам си в определени обстоятелства, но има хора, които не са ме чули "гъз" за кажа Sunglasses
И съответно не могат и да си представят какви ги нижа при случай.

За мен цинично е да караш в БГ кола за милион евро, например, а не да теглиш една майна. Но това е мое мнение Peace

# 118
  • Мнения: 218
Псувам си на воля. Това не е мъжка или женска привилегия, просто исказ на емоция по полова линия  newsm47
брях, тъкмо реших че аз съм най-голямата простачка и че само аз си псувам. пред родителите ми ,естествено, никога!
ама то тука е пълно със супер-мами и идеални хора като цяло.. Thinking

Е...не всички са идеални Simple Smile Трябва да има и някои "анти" като нас. Mr. Green

# 119
  • Мнения: 1 560
И аз  не псувам. Ама като шофирам понякога използвам епитети от рода на "идиот" и "тъпан"!

# 120
  • Мнения: 3 268
И аз  не псувам. Ама като шофирам понякога използвам епитети от рода на "идиот" и "тъпан"!
Е,това и аз го правя,ама тези епитети не са псувня,а точното наименование на някои хора Mr. Green

# 121
  • Мнения: 6 164
Ужасно е, познавам такава - много е красива, манекенка е, обаче отвори ли си устата... Sick ... говори, говори и "И ся к'во , мно'о важно, шъ съ е*ъ в г*зъ!!!." .... И вече не е толкова красива. Confused

"Идиот" и "тъпан" не са псувня, stefani66 е права, епитетите са друго нещо.

# 122
  • Мнения: 2 891
Много сложно стана с тези определения. Псувам си аз, но на работното ми място не е много удачно , защото от BIG BOSS МЕ ДЕЛЯТ САМО СТЪКЛА  smile3505 , за това съм си купила професионални футболни картони и ги раздавам на воля на колегите. Пуснала съм им помейл специално обяснение, кога се натрупват и какво е наказанието. smile3521

# 123
  • Мнения: 78
Не ми харесва , независимо дали са псуващи жени или псуващи мъже....
На всеки се случва да се изпусне понякога , но ако това ти е начин на общуване и нормална реакция , когато си изпуснеш нервите , не го одобрявам.  newsm78

# 124
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Не шофирам, но пък така псувам...  Whistling Изобщо не ми дреме кой как би ме квалифицирал  Stop Псувам всякак- тихичко, крещейки, кратко и точно, дълго и завъртяно... само повод да имам. "Мамка му" го използвам повече, отколкото "Добър ден" например.
И кво  newsm78 Не съм красива, не съм дама, за нищо не ставам... Просто не се вписвам в пИрфектните изисквания на пИрфектната форумка  Tired Ма найш ли през къде ми е  Naughty Има хора, които ме обичат и такава  Peace

# 125
  • София
  • Мнения: 2 300
Не харесвам псувните, независимо дали са казани от мъж или жена. Грозно е и в двата случая, но определено е по-ужасно, когато псува жена.

# 126
  • Мнения: 525
Имам колежка която след почти всеки разговор с клиент тряска телефона и изрича  Sick думи. Това много ме изнерва. Не ми допада цинизмът, било то от мъже или от жени.

Последна редакция: вт, 31 окт 2006, 22:56 от Лорейн

# 127
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Имам колежка която след почти всеки разговор с клиент тряска телефона и изрича  Sick думи. Това много ме изнерва. Не ми допада цицизмът, било то от мъже или от жени.

 Joy Mr. Green

# 128
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 238
ейй таз Тарталета.. Laughing
знаех си, че сме най-големите простачки ний стебе Mr. Green Mr. Green

# 129
  • Мнения: 525
Имам колежка която след почти всеки разговор с клиент тряска телефона и изрича  Sick думи. Това много ме изнерва. Не ми допада цицизмът, било то от мъже или от жени.

 Joy Mr. Green



ДОБРЕ ДЕ

# 130
  • София
  • Мнения: 3 064
Не шофирам, но пък така псувам...  Whistling Изобщо не ми дреме кой как би ме квалифицирал  Stop Псувам всякак- тихичко, крещейки, кратко и точно, дълго и завъртяно... само повод да имам. "Мамка му" го използвам повече, отколкото "Добър ден" например.
И кво  newsm78 Не съм красива, не съм дама, за нищо не ставам... Просто не се вписвам в пИрфектните изисквания на пИрфектната форумка  Tired Ма найш ли през къде ми е  Naughty Има хора, които ме обичат и такава  Peace


 Peace Аз пък и шофирам, глей тогава кво стаа Wink

# 131
  • Мнения: 2 631
Понякога обелвам по едно "Мама му стара", а моя ми вика, че съм била вулгарна...  Shocked Rolling Eyes Embarassed Thinking

Вече не мога да псувам както като бях тийнейджърка.
А има някои мацки, такива ги циклят, че направо може да си забравиш граматиката  Sick #Crazy #2gunfire #Cussing out
Не съдя никой обаче Simple Smile. Всеки си изразява емоциите по различен начин!!!
Толерантност!  Peace

# 132
  • Мнения: 2 259
Псувам ОООООООООО, и то яко как само.Хайде да не казвам.Псувам и то даже повече от мъжа ми.Псувам като карам,псувам майстори,псувам некадърни лекари,а бе псувам всеки и всичко което ме дразни. #Cussing outТака ми олеква нищо,че на някой му звучи грозно.И не си кривете душите.Като напсувате или обидите ,и на вас ви олеква,нали?

# 133
  • Варна
  • Мнения: 2 942
нека си призная и аз...псувам много и основно в колата, лошото е, че и мъжа ми прихвана...сега ще почваме да си слагаме ' лепенки', че ще изпсува вместо да каже' мама'Simple Smile

# 134
  • Мнения: 3 268
Имам колежка която след почти всеки разговор с клиент тряска телефона и изрича  Sick думи. Това много ме изнерва. Не ми допада цинизмът, било то от мъже или от жени.
Лелее,дано не ви стана криент,че какви ли ще ги отнеса Grinning

# 135
  • Мнения: 621
По принцип псуваща жена е грозна гледка,верно е!Но аз също си псувам от време на време.
Естествено не пред чужди хора,щото не ми го позволява възпитанието LaughingОбаче ако изпадна
в неконтролируем гняв...псувам като идиот.Един ден даже мъжа ми вика:"Ама много хубаво псуваш..."-
Моят отговор беше:"Ми да ,щото псувам от сърце!"......А всяко нещо,което се прави от сърце излиза перфектно Wink Laughing
А сега отивам да играя белот.....и какво псуване се заформяяяяя Laughing Laughing Laughing Wink

# 136
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Мразя псувни Peace
Мразя да ги изговарям, да ги чувам или някой около мен да ги нарежда. Има една за лелята дето ми е най-кофти. Звучи кофти. А тази, най-стандартната за майката пък е отврат. Приятелят ми всеки път като я използва го питам дали си го представя това наистина?!

# 137
За мен псуваща жена не е много красива гледка. Мразя аз или някой от хората около мен да псува независимо мъж или жена е. Моя съпруг не псува. Аз също не го правя. Имах състудентка която псуваше за щяло и не щяло и от тогава просто мразя жени които го правят. Като, че ли и се отвратих на цинизмите. Много е смешно когато го прави жена. А вчера една мацка ме поздрави с това за майката и честно казано много ми стана смешно.

# 138
Псуващата жена е също толкова грозна гледка, колкото и псуващият мъж. Безумно много се изнервям, когато започнат да се обсъждат подобни неща и се оказва, че за мъж е едва ли не нормално да се напие и да псува, а за жена е недопустимо. Аз псувам. Не го правя постоянно, естествено, но не мисля, че мъжът може да прави, каквото поиска, а жената трябва да се прави на културна.

# 139
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
Псуващата жена е също толкова грозна гледка, колкото и псуващият мъж. Безумно много се изнервям, когато започнат да се обсъждат подобни неща и се оказва, че за мъж е едва ли не нормално да се напие и да псува, а за жена е недопустимо...

Съгласна съм  Peace Нали се сещате- мъжът с много бройки е пич, мачо и готин тип, а жената- к*рва  Stop Същото е и за псувните  Peace

# 140
  • Мнения: 1 318
Не, не и не Naughty
Въпреки че ако много се ядосам, процеждам през зъби някоя попържня от сорта на "Майка ти стара..." #Cussing out

# 141
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Моето мъжле не псува,а май съм погруба от него.!Но определено не му е приятно!

# 142
  • Мнения: 2 677
Моя не псува.
Аз - само на ум или когато съм сама.  Mr. Green Ама едни такива ги изкарвам, че после сама си се чудя откъде са ми дошли на ума.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт