Псуващи жени???

  • 6 148
  • 142
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 180
Ааа, не намесвайте възпитанието! Смея да твърдя,че съм много добре възпитана, знам как да се държа пред хора,ама когато аз си реша. Mr. Green През другото време си псувам якоооо! На работа всяка трета дума ми е псувня, чак колегите мъже се възмущават от езика ми. Crazy Изобщо не се съобразявам дори пред нашите да си ги ръся мазни, мазни...

# 16
  • Мнения: 3 164
рядко ми се случва да псувам, а и вулгарни думи не употребявам, най-много "мамка му/ти" или "майка ти стара", избягвам пред свидетели.грозно е от устата на една дама да бълват цинизми и вулгарни думи Stop
мъжа ми е на същото мнение Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 917
Никога не съм псувала и не бих понесла жени, които псуват - би било отвратително  Sick Не съм срещала подобни екземпляри, но никога не е късно. Съпругът ми псува много рядко и то единствено като кара Wink

# 18
  • Мнения: 1 451
Не ми харесва. Като цяло и циничен език не ми харесва. Дори и в мъжете.

Пак леко идеален !  Ще ти израстнат крилца !  Хич ли пък не псуваш?
Я пак прочети какво съм написал и виж дали някъде казвам, че не псувам? Казвам, че не ми харесва и го правя достатъчно рядко. Айде отворковци дето ще ме засичат и ще ми се пишат  буквалисти у лево.

# 19
  • Мнения: 1 451
Не ми харесва. Като цяло и циничен език не ми харесва. Дори и в мъжете.

Ама си призна, че си крещял песните на "Хиподил" като студент(струва ми се неотдавна). Те са едни мили песнички.
Ще повдигна пак "оная" темата за истините!
Дипломирах се преди 10 години. Отдавна ли е, скоро ли е ти ще кажеш? Пеенето на песни дали е същото като да се скараме и да ти тегля една сочна в очите?
Аз крилца нямам моите момчета. Дори имам толкова грехове и провинения, че вие сте ангелчета сравнено с мене. Само, че аз съм си аз дори и във форума, а не анонимен гост. Нямам за какво да се правя на света вода ненапита, защото тук доста хора ме познават и ще потвърдят думите ми.
Ами да, не обичам думи като путка и хуй, а предпочитам вагина и пенис. Това лошо ли е?
И да, псувам. В колата, когато някой тъп бакшиш ме засече и се опита да ме избута в насрещното движение. Ама айде, стига. Явно някои много ми се дразнят на писаниците  Tired

# 20
  • Мнения: 10 758
Ей, мило, я по-спокойно HugЗащо трябва да им се връзваш и да им скачаш на такива.У лево и тва е Hug

По темата - псувам само като карам Mr. Green

# 21
  • Мнения: 8 917
svil , забрави ли, че  Atlantis следи мнения и си води записки в списъка с "избраните" - явно ти си един от тях...ц...ц ..ц как ти завиждам Close Joy

# 22
  • Мнения: 1 451
Вах... ВИП персона ли станах? Не знаех... извинетИ  Blush

# 23
  • Мнения: 8 917
Вах... ВИП персона ли станах? Не знаех... извинетИ  Blush
Не Вах, а Въй, въй, въй Joy

# 24
  • Мнения: 1 451
Опитвам се да променя възклицанието, че много ми се присмиват на бургаския говор  Mr. Green

# 25
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Да псувам и какво от това?Когато ми е нещо криво никой не може да ме спре.Така ми олеква hahaha

# 26
  • Мнения: 2 309
Псувам! Яката! Няма да се обяснявам кога и къде!
Особенно,като употребявам думи започващи на Е...ми олеква страшно много Mr. Green

# 27
  • Мнения: 998
Всъщност за темата ме провокираха вашите писания във форума. И по-специално на жени, които по някакъв начин са си извоювали моето уважение.  И като им видя някое "Ба си!" в постинга и  Shocked

# 28
  • Мнения: 46 520
Много чувствителен народ се извъди  Mr. Green
Има си неизбежни моменти, мисля аз  Whistling

# 29
  • Мнения: 5 362
Много почнах да псувам още като бях бременна-що така-незнам! Joy Сега, ядосам ли се за нещо-такива мога да ги подредя, 4е 4ак сама се удивлявам от себе си. Но понякога имам като 4е ли нужда да тегля една на нещо или някой-ей така,да си успокоя душичката.

Общи условия

Активация на акаунт