Псуващи жени???

  • 6 179
  • 142
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 217
Псуване, шамари, ритане, блъскане и пр. - все начини на изразяване на емоциите, съпътстващи определен вид възпитание.
За 30 години не съм чула някой у дома да изпсува. Не съм чула и мъжът ми да ругае. Определено не смятам, че сме с крилца, просто поведението е продукт на определена среда и изискванията, които тя ни налага.
За протокола - днес псувам от сутринта. На ум.

# 61
  • Мнения: 10 758
Чшш, Atlantis , я по-леко със Свилката.Кат си толкоз сербез що не се логнеш, ми все гостуваш?

Ако ми кажеш каква ще ми е ползата от логването, обещавам, правя го веднага!
Е как каква...всички тук си знаем едва ли не и кътните зъби Mr. GreenКато искаш да си от нашето семейство, не трябва да си гост.Пък и гостите не са много на почит в този форум, така мисля.Почти всеки месец си правим форумски купон, и там няма гости Naughty
Почти всеки се е представил - кой е, къв е, що е и т.н.
Още newsm78

# 62
Чшш, Atlantis , я по-леко със Свилката.Кат си толкоз сербез що не се логнеш, ми все гостуваш?

Ако ми кажеш каква ще ми е ползата от логването, обещавам, правя го веднага!
Е как каква...всички тук си знаем едва ли не и кътните зъби Mr. GreenКато искаш да си от нашето семейство, не трябва да си гост.Пък и гостите не са много на почит в този форум, така мисля.Почти всеки месец си правим форумски купон, и там няма гости Naughty
Почти всеки се е представил - кой е, къв е, що е и т.н.
Още newsm78


Нави ме! Вече съм регистриран.

А по темата: Сигурен съм, че никой не желае да бъде псуван, така че трябва да се въздържаме все пак.

# 63
  • Мнения: 1 517
Мразя псувните, много ми е грозно, особено от жена. Мразя и когато моя се изтърва понякога. И за да не изглеждам НАЙ-идеална, признавам си без бой: понякога се изтървам, казвам някоя и друга в по-лека форма. Иначе като съм бясна ги подкарвам каруцарски, но наум.
И наистина действа разтоварващо.

   Цомбе,  де ги тез форумски купони, бе душа  newsm78

# 64
  • Мнения: 10 758


   Цомбе,  де ги тез форумски купони, бе душа  newsm78
Е па у наше село Mr. GreenВие у вашто не си ли правите newsm78От де беше ти бре жено?Нещо на море ми лъхаш Laughing


Нави ме! Вече съм регистриран.


Кой си newsm78

# 65
Кой съм и аз незнам. Регистрирах се в друг форум без да искам. Ми като съм отворил 10 прозореца де да знам къде съм. Ще се регистрирам и тук.

# 66
  • Мнения: 10 758
Кой съм и аз незнам. Регистрирах се в друг форум без да искам. Ми като съм отворил 10 прозореца де да знам къде съм. Ще се регистрирам и тук.
hahaha

# 67
  • Мнения: 5 695
FlutterЕ ако се счита че "Мама му стара" е долна псувня значи и аз съм в отбора. Може да ме приветствате с добре дошла Hug

# 68
Май няма непсуващ индивид, а? Аз лично откакто станах шАфьор псувам доста. Та даже заразих и мъжлето.... Но опредлено е грозно, без значение от пола. Мен лично ме отвращават мъжете, които псуват. От устата на жена излиза малко смешно, та затва не го приемам насериозно...

Но нали знаете, по-добре околните да те помислят за простак, отколкото на 30 годинки вече да се тъпчеш с успокоителни, нали?

# 69
  • София
  • Мнения: 7 097
Кой съм и аз незнам. Регистрирах се в друг форум без да искам. Ми като съм отворил 10 прозореца де да знам къде съм. Ще се регистрирам и тук.

А защо ми се струва, че вече си регистриран  newsm78 Даже и ник ми се върти в главата...А аз имам страшна памет и рядко бъркам  Naughty Признай без бой... tooth

# 70
  • Мнения: 1 517
Кой съм и аз незнам. Регистрирах се в друг форум без да искам. Ми като съм отворил 10 прозореца де да знам къде съм. Ще се регистрирам и тук.

А защо ми се струва, че вече си регистриран  newsm78 Даже и ник ми се върти в главата...А аз имам страшна памет и рядко бъркам  Naughty Признай без бой... tooth
Изумявам ли са или ... Атлантис и Жорката  newsm78

# 71
  • София
  • Мнения: 7 097
Изумявам ли са или ... Атлантис и Жорката  newsm78

 Naughty Не, нямах предвид този неустоим мъжкар Жорката...Crazy

# 72
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
 Значи може една жена да е хубава, да е "дама", въпреки, че не ми е ясно много това понятие по нашите ширини какво означава, да е изискана, ДА НЕ ПСУВА, даже наум, както подобава на една дама, а да е злобна, студена и отблъскваща и 0 като човек. ами, мерси.

# 73
# 74
  • София
  • Мнения: 7 097
Значи може една жена да е хубава, да е "дама", въпреки, че не ми е ясно много това понятие по нашите ширини какво означава, да е изискана, ДА НЕ ПСУВА, даже наум, както подобава на една дама, а да е злобна, студена и отблъскваща и 0 като човек. ами, мерси.

Хареса ми  Hands Clap

Общи условия

Активация на акаунт