Псуващи жени???

  • 6 182
  • 142
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 758
А откъде сте сигурни, че истинската дама не псува на ум. newsm78
Може и да го прави, но ще си остане загадка, защото никой не може да проникне в мислите й.  Laughing
Така е.Което означава, че и те може би псуват Mr. Green
Абе айде бе, няма човек който  поне веднъж в живота си да не е напсувал.

# 46
Не ми харесва. Като цяло и циничен език не ми харесва. Дори и в мъжете.

Ама си призна, че си крещял песните на "Хиподил" като студент(струва ми се неотдавна). Те са едни мили песнички.
Ще повдигна пак "оная" темата за истините!
Дипломирах се преди 10 години. Отдавна ли е, скоро ли е ти ще кажеш? Пеенето на песни дали е същото като да се скараме и да ти тегля една сочна в очите?
Аз крилца нямам моите момчета. Дори имам толкова грехове и провинения, че вие сте ангелчета сравнено с мене. Само, че аз съм си аз дори и във форума, а не анонимен гост. Нямам за какво да се правя на света вода ненапита, защото тук доста хора ме познават и ще потвърдят думите ми.
Ами да, не обичам думи като путка и хуй, а предпочитам вагина и пенис. Това лошо ли е?
И да, псувам. В колата, когато някой тъп бакшиш ме засече и се опита да ме избута в насрещното движение. Ама айде, стига. Явно някои много ми се дразнят на писаниците  Tired

Голям нервак се извъди? Казваш кой да иде у лево, кой у десно. Неможе ли малко по-леко? И когато се караш избягвай да теглиш сочни, щото понякога много боли глава от това!

# 47
  • Мнения: 1 451
Верно? Ще ме биеш или?  Joy

# 48
  • Мнения: 10 758
Чшш, Atlantis , я по-леко със Свилката.Кат си толкоз сербез що не се логнеш, ми все гостуваш?

# 49
Че какво толкова - човещинка. Псувам си, мъжа ми и той си псува и помежду си сме се псували...не виждам нищо ненормално или фрапиращо.

# 50
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
То псуването май е от хормоните при жените- когато преобладават андрогените - жените псуват Grinning

Не съм виждала красива, стилна,умна жена - която от където и да я погледнеш е дама - да псува или да използва цинични думи  newsm78

бре, да му се невиди, значи освен, че не съм дама, съм грозна съм и почти мъж! да се чудиш как го излюпих това дете newsm78
Да, бе, Атлантис, я се логни да те видим кой си, що си, че много хард го раздаваш

# 51
  • Мнения: 353
То псуването май е от хормоните при жените- когато преобладават андрогените - жените псуват Grinning

Не съм виждала красива, стилна,умна жена - която от където и да я погледнеш е дама - да псува или да използва цинични думи  newsm78


явно и аз съм от отбора на кофти женурята. които псуват, ругаят и гледат цинично на света

# 52
  • София
  • Мнения: 36 126
Явно сте от типа  Мъжки момичета  Grinning

# 53
  • Мнения: 10 758
Явно сте от типа  Мъжки момичета  Grinning
Къде е написано, че псувнята е отредена само за мъжете newsm78И че, ако жената псува, значи е мъжкар(д)ана.Няма такова животно Naughty

# 54
  • София
  • Мнения: 36 126
Това си е неписано правило - неможе да си дама и да псуваш./Дори на ум/
А и никой не се ражда  дама, това се създава и се учи / и трябва да го имаш и  от вътре/

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 537
То псуването май е от хормоните при жените- когато преобладават андрогените - жените псуват Grinning

Не съм виждала красива, стилна,умна жена - която от където и да я погледнеш е дама - да псува или да използва цинични думи  newsm78

Каква е връзката м/у красота, ум, стил и псуването? newsm78 Не е красиво да се псува, особено пред външни хора, но това няма нищо общо с красотата на самата жена. За стил и ум да не говорим, пък! И съпругът ми и аз /аз по-малко/ псуваме малко и не много цинично, но в последно време гледаме да се въздържаме, до колкото е възможно, защото детето е като "попивателна" Laughing и запомня и повтаря всичко. /пр. сега мама е вълк/

# 56
  • Мнения: 10 758
Това си е неписано правило - неможе да си дама и да псуваш./Дори на ум/
А и никой не се ражда  дама, това се създава и се учи / и трябва да го имаш и  от вътре/
Правилата са създадени само и единствено с една цел - да НЕ се спазват Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 36 126
И коя жена макар и красива, се възприема, като красива ако псува насреща ти като каруцарка????

# 58
  • Мнения: 3 268
Това си е неписано правило - неможе да си дама и да псуваш./Дори на ум/
А и никой не се ражда  дама, това се създава и се учи / и трябва да го имаш и  от вътре/
Подкрепям!

# 59
Чшш, Atlantis , я по-леко със Свилката.Кат си толкоз сербез що не се логнеш, ми все гостуваш?

Ако ми кажеш каква ще ми е ползата от логването, обещавам, правя го веднага!

Общи условия

Активация на акаунт