Последният печели - Тема 2

  • 139 912
  • 2 165
  •   1
Отговори
# 1 080
# 1 081
  • Мнения: 36 614
Този човек с мустака и червената тениска, не беше ли и в Стани богат? Струва ми се, че там се представи като учител и беше облечен в нещо светло розово... Може и да бъркам, но ми е познат.

А, намерих го:
https://www.btv.bg/shows/stani-bogat/videos/stani-bogat-04-03-2022-1-chast.html

Последна редакция: ср, 06 юли 2022, 19:43 от pppqqq

# 1 082
  • Мнения: 1 910
Този път червената тениска му донесе успех. Има знания Теодор, но неуслужлива памет.

# 1 083
  • Мнения: 183
Е сега какво ще правя.. Орлин и предаването излизат в отпуск.. Ей.. Направо ще умра от скука.. Гледам по нова ще почва някакво ново съзтезание с водещ Ники Кънчев.. Освен него да гледам.. Докато Последният печели се върне на екран.. А то чак през месец септември.. Ужас..
За вчера съжелявам, че Иван отпадна.. Но явно така е било писано, както той самият каза. Иван има големи знания особено в областта на историята.. Адмирации към такъв човек.

# 1 084
  • Мнения: 36 614
На мен ми е интересно какво ще направи Теодор, дано да остане в няколко епизода, а не един-два.

# 1 085
  • София
  • Мнения: 11 638
Ех, ще ми липсва предаването до септември. Мисля, че им е много успешно предаване, така че се надявам да продължат да го излъчват.

Теодор и аз го помня от Стани богат. Бих гледала и новото с Ники Кънчев, но сигурно и то ще е от септември. Рядко започват предавания лятото.

# 1 086
  • Мнения: 36 614
И аз бих гледала, но зависи какво е. Ники Кънчев имаше едно странно предаване, в което червенокосата жена, която приютява украинци, му беше шофьор (даже като го пиша ми изглежда странно). Да не е нещо от този род? Ако тази жена пак се появи някъде, ще си помисля, че е братовчедка на някой медиен магнат.

# 1 087
  • София
  • Мнения: 11 638
Защо? Нея много рядко я дават, а е деен човек, толкова години вече не е била водещ, така че не мисля, че има връзки. Помня го това предаване, "Ники Кънчев под наем" мисля, че се казваше. Аделина е много дейна, с много контакти, четири деца, доброволец по много каузи за деца с увреждания, за тези по улиците, бездомни животни и тн, а през това време се бореше и с рак на дебелото черво.

Не мисля, че отговаря на профила на това предаване за водещ, евентуално да е в секцията на знаещите, но ме съмнява.

# 1 088
  • Мнения: 36 614
 Просто ми е странно, че все се представя като обикновен човек (не публична личност, инфлуенсър, актриса) и периодично се появява на екран. Не е нещо, което обикновените хора правят.

Истината е, че имам силно отрицателно мнение за Войните за Социална Справедливост и затова напоследък тя започна да ме дразни. Не виждам причина да й се дава трибуна, освен ако не е с връзки (а тя най-вероятно е). 


# 1 089
  • Мнения: 183
Абе да пуснат нещо.. Че да не умрем от скука.. Мисля че предаването на Ники Кънчев трябва да почне по-рано от септември.. Иначе защо сега още ще му правят реклама

# 1 090
  • София
  • Мнения: 12 466
На мен ми звучи интересно предаването на Ники Кънчев. Има ли тема за него, някой може да направи. Но рано ще го излъчват, от 18.00 ч. 
Преди няколко епизода участва един колега, който нищо не направи. Оправдаваше се, че бавно е натискал бутона. Иван наистина е интелигентен човек и ми е жал за помията, която се изля върху него във Фейсбук. Много е грозно.

# 1 091
  • Мнения: 2 075
Аз слушах отгоре отгоре интервюто с Ники Кънчев, доколкото разбрах ще започне на есен новото предаване.

# 1 092
  • Мнения: 11 555
И аз чакам с нетърпението Голямото бягство с Ники Кънчев, но не мисля, че ще започне преди септември. Аз гледам английското издание и много ми харесва. Опасявам се какво ще е нивото на нашето.

# 1 093
  • Мнения: 1 558
Вчера (07 юли 2022 г.) е имало кастинг с играчи от "Стани богат"  всички,
които са със печалби от 10 000 лв и нагоре и  от ПП с повече победи
-явно за преследвачи, но не знам повече подробности.
Ще го чакам септември.
Студиото е в село Горна Малина-август почват снимките.
Излъчване от септември всеки делничен ден от 18 до 19 часа
на гърба на Стани богат-добре че ПП е от 19 до 20 часа.

Последна редакция: пт, 08 юли 2022, 13:01 от lite16

# 1 094
  • Мнения: 11 555
Ау, нямам търпение. Дано да излъчват играта в разумен час и дано някой да направи тема.

Общи условия

Активация на акаунт