Последният печели - Тема 2

  • 140 892
  • 2 175
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 36 666
При Андерсен съм 10 от 10, не знам защо участникът избра тази сфера.

# 1 066
  • Мнения: 15 388
Днес предаването беше хумористично.

Видеото върви, обясняват за град Шумен, участника: предполагам ще питате кой е града. Това е Силистра. Joy
Пп Шумен си беше. Joy Питаха за старото му име. Коларовград.

Как се нарича човека, който сменя стрелките насочвайки влака. Участника - Семафор. Joy
Пп Стрелочник.

В какво се превръща грозното патенце.
В красива бяла дама. Joy
Пп Лебед.

Кога(по кое време или нещо такова беше) се развива действието в Малката кибритопродавачка.
По време на първата световна война. Joy
Пп По Нова година.

Така не се бях смяла отдавна. Добро шоу стана. Joy

Последна редакция: ср, 29 юни 2022, 22:15 от Джаста Праста

# 1 067
  • Мнения: 36 666
Да, преобладаващо неадекватни отговори!
Това с княгинята-лебед го има в Цар Салтан, но какво общо има с Андерсен?!

Пропусна да споменеш бреговете на Дунав - ляв, десен, горен, долен... Както и кое е най-соленото море - Солено море Rolling Eyes

# 1 068
  • Мнения: 183
Хахахахха наистина, голямо хумористично предаване, беше вчера... То ако Иван не беше бил такъв опонент като вчерашния, направо незнам.. Другият участник сам си избра най сложните сфери.. А дано дойде някой знаещ опонент наистина скоро.. Да стане интересно и да има тръпка...

# 1 069
  • София
  • Мнения: 11 693
Във фб групата на предаването, една от участничките и админ на групата е написала:
"Веселин Николов за пореден път ще се повторим ,че лицето Иван Петров от Нова Загора извърши измама участвайки в предаването за втори път без да има право на това.Заблудил е екипа с фалшиви данни за участие.Разбира се след това е понесъл парична глоба,но заради него наказание е имало и за екипа."
Както и е написала, че му била звъняла днес на Иван и той ѝ държал тон, бил арогантен. За мен е прекалено да му търсят номера и да му искат обяснение. Хората от екипа да си се занимават.

# 1 070
  • Мнения: 36 666
Прекалено е. Написали са какво мислят - ако той иска, може да чете критиката, ако не - да игнорира. Телефонът не е нещо публично и нямат право да му звънят.
А и той може да не е знаел. Аз не знаех дали е забранено - както написах, знам, че за Стани богат е забранено да се участва повече от веднъж. Вината е на екипа и то конкретно на хората, които избират участниците. Само те трябва да бъдат наказвани (ако се налага).

# 1 071
  • София
  • Мнения: 11 693
Ако е извършил измама, както твърдят, само Иван трябва да бъде наказан, но в темата за Томболите гледам, че също много хора се регистрират и с бащино, с фамилно име, моминско и тн по няколко пъти. Явно не са очаквали някой да излъже. Да му звънят обаче е прекалено, естествено, че няма да им се обяснява.

На мен не ми е симпатичен участник той и предпочитам да отпадне, но в групата по-изкарват по-черен от нужното.

Бяха писали и че последният епизод за сезона ще е на 6 юли.

# 1 072
  • Мнения: 36 666
Регистрират се, защото няма никакви санкции и на организаторите не им пука. И аз го правех, но след години игра се напълних с дребни награди, омръзна ми от тях и вече не се занимавам. За хубавите награди не поемам риск, дори контролът да е слаб.

# 1 073
  • Мнения: 1 597
в анкетата искат трите имена
Скрит текст:
той какви имена е дал?
на "Стани богат" може по 1 път да се участва за да може повече хора да играят,
това е условие на фирмата която е собственик на марката "Кой иска да бъде милионер"

# 1 074
  • Мнения: 36 666
Не си обяснявам защо не могат да отговарят на въпроси за Междузвездни войни, Властелинът на пръстените и подобни - като ги гледам са около възрастта на баща ми, а той може да отговори, не е като да са нови произведения.

# 1 075
  • Мнения: 5 978
Не си обяснявам защо не могат да отговарят на въпроси за Междузвездни войни, Властелинът на пръстените и подобни - като ги гледам са около възрастта на баща ми, а той може да отговори, не е като да са нови произведения.
И аз, може би, съм на възрастта на баща Ви. Междузвездни войни не съм гледала, не ме влече. Властелинът на пръстените си наложих, с учебна цел, да изгледам първия филм. Стига ми. Не е моето. А съм киноман,но не всичко ми е интересно. Но пък имам познания по френско и италианско,че и руско/съветско кино, което сега не се гледа много-много.
Днес имах възможност да гледам само последните десетина минути. Имаше въпрос как е името на малката русалка. Ако е от приказката, тя там няма име. Но не видях темата, може би филми на Дисни.

Последна редакция: чт, 30 юни 2022, 21:28 от W

# 1 076
  • Мнения: 36 666
И майка ми ги е гледала и е чела книгата (Властелинът - всъщност, тя я харесва много повече от мен, чела я е няколко пъти и помни много подробности и имена, които аз съм забравила). Тя не харесва особено Междузвездни войни, но пък е фен на Игра на тронове (за разлика от мен). Но е странно, че всички участници се дънят в тези сфери - това са неща от попкултурата (не за младежи, а по принцип) - все някои от тях трябва да са ги чували. Май само писателят фантаст и преводач от преди няколко седмици, можеше да отговаря.

Стига се до абсурдно комични отговори - като въпросът за митичната земя на Толкин с отговор Средната земя, в който участник предположи Исландия ?! Исландия е реално съществуваща държава, що за отговор?

Така е - в приказката на Андерсен няма име, щом питат за него, значи е за филма на Дисни. Предполагам, че родителите ми биха отговорили и на този въпрос, заради мен - защото преди 30-тина години гледах много филми на Дисни - Ариел е.
Но пък в Стани богат имаше участничка, която беше около моята възраст или малко по-млада и не знаеше нищо за филмите на Дисни - предполагам, че е отглеждана по някакъв по-различен начин, защото в моята среда (съученички, съседчета и роднини на моята възраст) всички гледахме по десетки пъти тези филми. Става дума за време, когато касетите бяха скъпи и се взимаха под наем, нямаше непрекъснат поток на информация от Интернет и тези неща се повтаряха до втръсване.

# 1 077
  • Велико Търново
  • Мнения: 22
Еее неее!Това не може да е истина.Още един който подари победата на измамника от Нова Загора.Такова самозакопаване трудно пак ще се види.2 пъти да му даваш най- лесните теми ''Думи започващи и завършващи на...'' Бесен съм!!!

# 1 078
  • Мнения: 1 925
Дааааааа, и на мен ми се е случвало да се побеждавам сама/да не употребявам по-точен израз/ и никак не е приятно. Стратегията е много важна, но когато си под напрежение и не си прецениш ходовете, се получава. Анкетата има пропуски, например не се изисква ЕГН, което така или иначе предоставяш, ако те изберат и което няма как да е според случая. Вероятно е недопустимо, ако не те изберат, но пък е възможност за злоупотреби. Не съм сигурна обаче, че това ,което се пише във ФБ групите, е напълно достоверно. Да си администратор на страница за някои е нещо велико и са като онбашии, много грозно.

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 21:13 от Maksimix

# 1 079
  • Мнения: 36 666
Последен епизод за сезона ли чух?

Общи условия

Активация на акаунт