И аз имам нужда от вас...Вече всичко е наред.

  • 6 639
  • 239
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 013
Слава Богу!
Скорошно озравяване на детенце!

# 196
  • Мнения: 8 917
Сега видях темата Rolling Eyes Радвам се, че има хубави новини. Нека оздравява по-бързо  bouquet

# 197
  • Мнения: 7 837
Уф, сега виждам... Браво, че всичко е наред.
Дивиана, аз съм правила навремето такава криза от газирано... Бяха ми изписали едни таблетки и спазвах стриктна диета известно време.
Важното е, че сте спокойни вече... Simple Smile

# 198
  • Мнения: 1 455
Браво за хубавите новини  Hug   bouquet!

# 199
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 934
И аз чак сега видях темата. Много се радвам за хубавите новини. Дано по-бързо се оправи.   bouquet

# 200
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Много неудобно се чувствам, че вдигнах на нокти всички ви и, че ви накарах да преживявате ужаса с мен. Embarassed Embarassed Embarassed
Извинявам ви се много, но наистина имах огромна нужда от вас, от подкрепата, молитвите и позитивната ви енергия!
  bouquet
Не се притеснявай, толкова много хора сме тук в този форум и кой с каквото може да помага и ето че се намери някой с полезно инфо. Не съм суеверна, но петък 13-ти се оказа не толкова лош за вашето семейство. Hug

# 201
  • Мнения: 3 164
Радвам се за добрата вест Hug

# 202
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ох, олекна ми! Дано бързо преминат и болките на мъничето, да не се мъчи повече!
Прегръдки!  Heart Eyes

# 203
  • Мнения: 4 806
благодаря ти, Господи... дано се оправи по - бързо малкото момче и броят бели косми на мама и леля да не са много от тези събития...

# 204
  • Мнения: 1 335
Искрено се радвам, Дивиана, че детенцето ще се оправи без последствия.Направо си отдъхнах.  bouquet

# 205
  • Мнения: 3 116
Сега видях темата и прочетох добрите новини  Hug Heart Eyes Hug

Много се радвам че всичко е наред  Hug

# 206
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 576
Дивианка,  Hug
Чак сега попаднах на темата  ooooh! Радвам се, че ужасът вече е зад гърбовете ви! Целувки на малкия мъж  Kissing Heart lovekiss

# 207
  • Мнения: 822
Дивианка,и аз се радвам за благополучното развитие...Много по-добро,отколкото очаквахте... Hug
Това може би е една от най-силните страни на тези форуми,да събират мислите и енергиите на много хора и да ги насочват към една цел...
Оттук нататък ще следва ли нещо?В смисъл,ще го подложат само на диета или ще му правят и други изследвания в бъдеще?Дано подобни моменти му бъдат спестени и да си е научил уроците! HugСамо хубаво занапред!

# 208
  • София
  • Мнения: 4 423
Чак сега я виждам Embarassed, радвам се, че всичко е наред!  bouquet

# 209
  • Мнения: 326
Радвам се, че вече всичко е наред!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт