И аз имам нужда от вас...Вече всичко е наред.

  • 6 633
  • 239
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 811
искренно се радвам за детето и за цялото ви семейство   bouquet
пожелавам барзо оздравяване Heart Eyes

# 211
  • Мнения: 4 390
Дивианка,и аз се радвам за благополучното развитие...Много по-добро,отколкото очаквахте... Hug
Това може би е една от най-силните страни на тези форуми,да събират мислите и енергиите на много хора и да ги насочват към една цел...
Оттук нататък ще следва ли нещо?В смисъл,ще го подложат само на диета или ще му правят и други изследвания в бъдеще?Дано подобни моменти му бъдат спестени и да си е научил уроците! HugСамо хубаво занапред!
О, това почти не го очаквахме, след прогнозата на вчерашния лекар. На ум разиграх какви ли не трагедии... Confused
А, за форумите, си много права. Peace
Оттук нататък ...
Предстои ни преглед при един от големите хирурзи в Плевен (благодаря ти, Криси!  bouquet).
Засега е на диета+ лекарства(той ще взима много, защото е астматик на всичко отгоре, а силните болки провокираха и пристъп Sad)+спазмолитици, защото болката ще е силна още известно време на моменти, докато червата се успокоят. Ще му правят изследвания, да, след 10-тина дни- контрола.
За всички вас  bouquet

# 212
  • Sf
  • Мнения: 808
Не мога да спя и сега виждам темата. Тази седмица си беше натоварена...

Много се радвам, че нещата са се изяснили и ще се оправят. Моля се всичко да мине и да си дойде на мястото!

Ще си мисля и ще се моля за здраве!!!

# 213
  • Мнения: 210
 Hug Прегрьтки за детенцето Hug

Радвам се за добрите новини и ще стискам палци  вси4ко да се оправи newsm10 newsm10 newsm10 newsm44

# 214
  • Мнения: 1 629
Стискам ви палци Hug

# 215
  • Мнения: 6 206
Дивиана, най-искрено цялото здраве на света му желая на малкото момче!  bouquet
Спокойствие на майка му и теб! Heart Eyes

# 216
  • Мнения: 4 358
Браво!!!
Диди, много се радвам за добрия изход! На мен ми олекна, представям си какво ви е на вас  Hug
Пожелавам на големия мъж да се оправи по-бързо и да забрави всичко!
Здраве за цялото семейство!   bouquet

# 217
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 Party Радвам се, че всичко се е оправило! Hug

# 218
  • Мнения: 314
ее,браво на малката душичка!олекна ми!пожелавам ви цялото здраве на света и бързо възстановяване на детенцето! Hug Hug Hug

# 219
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Ей, добра новина!!! Браво, всичко ще е наред! Желая ви здраве!!

# 220
  • Варна
  • Мнения: 634
Супер ,много се радвам че всичко е наред.И никакви такива лоши работи вече.Много здраве на всички.

# 221
  • Мнения: 990
Радвам се ,че вече всичко е наред и дано само хубави неща ви се случват и лошото остане назад!   bouquet

# 222
  • Мнения: 6 461
Много хубаво че всичко се е оправило.Радвам се за това малко слънце  bouquet

# 223
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 692
Чак сега видях темата, и много, много, много се радвам, че всичко е наред   bouquet

# 224
  • Мнения: 3 500
Едно слънце ще грее още дълго! Слава Богу!

Общи условия

Активация на акаунт