Водите ли бебешки дневник? Какъв?

  • 4 477
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 986
  На мен ми подариха бебешки дневник,но още не съм го попълвала LaughingМисля,че е един хубав спомен Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 3 390
Честито бебче!  bouquet
Ами и аз не ползвам  newsm78

# 17
  • Мнения: 942
Честито бебче!Да ти е живо и здраво и много да те радва!
да ти е живо и здраво бебчето!по темата-да,имаме бебешки дневник и трябва да ти кажа,че е голямо забавление да записваш събитията в него.представям си един ден колко ще му е интересно на бебо да го чете. book
Peace
Аз си го попълвам редовно и даже водя още един по-подробен за всеки месец Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 361
Честито и от мен  bouquet
и да и аз си водя дневник - подариха ми го  Simple Smile
и допълнително в 1 тефтер си записвам - относно ваксините и лекарствата които ползваме  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 1 750
Честито бебче! Да е живо и здраво и много радост да носи вкъщи!

И аз имам такъв дневник, но още не съм започнала да го попълвам. Все не ми остава време, а много ми се иска, защото е полезно.

# 20
  • Мнения: 992
Честито, да ти е живо и здраво бебчето!  bouquet
Водя бебешки дневник, но не много подробен, записвам само най-важните неща, подариха ми го.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 826
Честито бебче  bouquet.
До седмия месец му водих.В Word-а си го направих и там записвах всичко важно.Сега спрях да го попълвам поради липса на време Embarassed.

# 22
  • София
  • Мнения: 35 950
Честито бебче! Да е живо и здраво!  bouquet
Да водех си дневник -за всичко което направи за първи път
След години е много интересно да се чете....неможе да си представиш как се забравя - не искаш, но забравяш. Grinning

# 23
  • Мнения: 1 555
Честито !!!  bouquet  Heart Eyes
Здраво и щастливо дете !!!
А за дневника аз имам купен, но определено не ми харесва, тъй като нито снимки като хората можеш да залепиш, нито пък всички важни моменти са отбелязани! Една приятелка се прави сама дневник на 2те си деца в една тетрадка и мога да ти кажа, че записва случки, емоции, моменти, чувства, развитие и т.н. , където тези неща в купешките готови уж дневници няма как да ги изразиш  Naughty

# 24
  • Мнения: 517
а някой знае ли бг линк от където  може да се изтегли такъв дневник ( на бг език) и да се попълва в компа..?!

# 25
  • Мнения: 8 917
Да, водя Mr. Green "разказвам" на Гери какви неща прави, само че в писмен вид. Като ги чета след време сама се смея на постъпките й, защото се забравят Wink

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
не, не водя.
по едно време се налагаше дазаписвам (по медицински причини), но иначе не водя дневници.
Но идеята ми допада, ако имам време, ще се възползвам.
Засега се доверявам на паметта си Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 910
Не водя. Първите 4 месеца бяха кошмарни. Даже не съм се сетила да го направя. После ми се видя вече безмислено след такъв голям период. Записала съм само по-важни неща...като кога за пръв път се е усмихнал съзнателно например...

# 28
  • София
  • Мнения: 2 901
Да, водя Mr. Green "разказвам" на Гери какви неща прави, само че в писмен вид. Като ги чета след време сама се смея на постъпките й, защото се забравят Wink

Еййй, и аз почти така. Само че не й ги разказвам на нея, а въобще, на който чете. Оставям място и за снимки за случките към които има снимков материал. Пише много подробно. Само определени случки, етапи от развитието й. Много ми харесва да го правя, макар да нямам много време - използвам времето докато спи или като съм на работа и съм по-свободна. От третия месец го водя, та до сега 1г и 6 м - това ми е 5ти тефтер!!!!

# 29
  • Мнения: 8 917
Да, водя Mr. Green "разказвам" на Гери какви неща прави, само че в писмен вид. Като ги чета след време сама се смея на постъпките й, защото се забравят Wink

Еййй, и аз почти така. Само че не й ги разказвам на нея, а въобще, на който чете. Оставям място и за снимки за случките към които има снимков материал. Пише много подробно. Само определени случки, етапи от развитието й. Много ми харесва да го правя, макар да нямам много време - използвам времето докато спи или като съм на работа и съм по-свободна. От третия месец го водя, та до сега 1г и 6 м - това ми е 5ти тефтер!!!!
Аз така започнат на тефтер, но след това ми намерих "цаката"  - файл на компа, който допълвам с инфо по дати и разпечатвам на каквато си искам цветна хартия - някой ден ще ги подвържа Mr. Green Peace
Офф:Така пиша доста повече неща защото на компа пиша определено по-бързо Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт