Идвам да ви съобщавам, че през ФЕВРУАРИ мама аз ще ставам!

  • 25 065
  • 719
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 652
Здравейте момичета, към тези от вас които са имали или ще имат час в Оскар клиник, да попитам тъй като си записах час за д-р Стратиева а не знам само прегледа ли влиза или и БХС.

Часът при нея е за БХС, което включва ехографията (феталната морфология). Така ми обясниха на мен като питах Simple Smile

# 691
  • Мнения: 187
Здравейте момичета, към тези от вас които са имали или ще имат час в Оскар клиник, да попитам тъй като си записах час за д-р Стратиева а не знам само прегледа ли влиза или и БХС.

И ФМ и БХС влизат Simple Smile И аз съм при нея.

# 692
  • Мнения: 985
Благодаря. А резултата от БХС сигурно трябва на място да ги взема като излязат.

# 693
  • Мнения: 457
Аз записах час в Оскар, но при Арабаджиева.
Зависи какво си заявил. Аз казах, че искам и БХС и ранен скрининг. Казаха ми 170 лв и да дойда навреме за часа и няма значение дали съм гладна и жадна.
Ако е без БХС е 120 лв.
За резултатите не питах кога ще са готови. Дано да става и онлайн, че ми е малко далече клиниката.

# 694
  • София
  • Мнения: 1 412
Ниа, в коя седмица си?

ФМ мина - всичко е нарееееед! 🤗 Резултати от БХС ще чакам в сряда, но на ФМ не се видя нищо притеснително. Бебчето ми казаха, че върви с няколко дни напред, 8 см е, и мърдаше ръчичките❤

От днес вече 12г.с. Вчера бях 11+6.

Момичета, наближават 50стр, коя ще ни пуска новите темички?

# 695
  • Мнения: 985
Аз записах час в Оскар, но при Арабаджиева.
Зависи какво си заявил. Аз казах, че искам и БХС и ранен скрининг. Казаха ми 170 лв и да дойда навреме за часа и няма значение дали съм гладна и жадна.
Ако е без БХС е 120 лв.
За резултатите не питах кога ще са готови. Дано да става и онлайн, че ми е малко далече клиниката.
Мен не ме питаха, аз само казах за ранен скрининг и това беше, ако е така ще звънна пак, да уточня, че искам и двете. Благодаря!

# 696
  • Мнения: 457
Ниа, в коя седмица си?

ФМ мина - всичко е нарееееед! 🤗 Резултати от БХС ще чакам в сряда, но на ФМ не се видя нищо притеснително. Бебчето ми казаха, че върви с няколко дни напред, 8 см е, и мърдаше ръчичките❤

От днес вече 12г.с. Вчера бях 11+6.

Момичета, наближават 50стр, коя ще ни пуска новите темички?

Аз не разбирам изобщо. Нямам идея как се прави.
Исках да те питам на ранния скрининг не се ли видя пола? Нали работят с много космическа техника по тия места...

# 697
  • Мнения: 542
За Оскар Клиник ми казаха, че след 2 дни излиза кръвният резултат. Пращат го, а ако има проблем се обаждат. Така ми обесниха на мен, не може придружители в клиниката.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 412
АГ ми даде предположение за пол, да. На 80% - момиченце. Забравила съм тук на напиша. 😁❤

И аз не разбирам как се правят темите, затова питам дали някой разбира. 😄

# 699
  • Мнения: 787
Ния, честити розови гащи Simple Smile

За Оскар Клиник- дали има смисъл да плащаме допълнително 40 лв, при положение , че в майчин дом се прави безплатно?
Не че са много 40 лв, но аз например смятах колко съм дала за прегледи, изследвания и лекарства първия месец от бременността и ми излезе 700 лв, започвам повече да си правя сметката.

# 700
  • Мнения: 399

Здравейте момичета,
много съм щастлива, най сетне чух сърчице.
По данни на ехографа съм в 7+1 ден, а спрямо моя календар съм 7+2. Надявам се това да не е проблем.
Изпращам ви снимка с размерите. Как ви се струват?
Относно БХС И ФМ мисля да запазя при д-р Чавеева в Щерев, стига да има свободни часове.

# 701
  • Мнения: 187
Оскар не работят със здравна каса. Там се плащат целите изследвания според зависи какво искаш. Аз се двуомях дали да правя Пренатест и ми препоръчаха тях, защото лекарката била много добра и правила обстоен преглед след който нямало нужда да се прави Пренатест. Аз имам час другата седмица при тях, така че мога да пиша после за впечатления ми.

# 702
  • Мнения: 985
Честно казано за Пренатеста съм мислила и съм решила ако недай си Боже има някакви съмнения на другите изследвания тогава ще го правя, иначе не виждам смисъл. Не съм и в така наречената рискова група над 35 само дано всичко е наред. Klow ще се радвам да напишеш как е минало и какви са ти впечатленията от клиниката.

# 703
  • Мнения: 1 825
И аз мисля да направя нормалните изследвания и недай си боже, ако има нещо налагащо пренатест ще пусна. Предпочитам да ги дам примерно за съхранение на стволови клетки Simple Smile

# 704
  • Мнения: 348
li92 колко сладичко мъниченце Hug

Общи условия

Активация на акаунт