Хубава кухня на прилична цена

  • 8 497
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 327
а от айко недоволни ли сте? много ми хареса тази:

# 16
  • Мнения: 934
Наскоро видях в мебелната палата  във Варна страхотна кухня от дърво малка но семпла и функционална на цена от 950лв. Погледнах че производителя е фирма Абанос гр.Севлиево.Продавачката ми обясни, че могат да ми е изработят така като на мен ми харесва и ми е необходима .Седнахме и ми изчислиха по рамерите и разположението, видовете на шкафовете и ми каза че ще ми излезе около 1000 - 1200 лв. с плота и мивката.

Би ли казала могат ли да се намерят в Сф? Изобщо как могат да се поръчат в друг град, освен в Севлиево и Варна?  А какви са им цените? Определено ме впечатлиха нещата им!
А дали ще бъдат на Стройкото тази година, за да си поръчам направо там?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Markrit  и аз ходих в Мебелна палата,този тип кухни под 2100 лв. не видях.Бях се съгласила,но и на мен проектантката не ми хареса.Иначе изписали с огромни букви "Кухни по индивидуален проект с размери на клиента", а пък като започнахме да правим проекта се оказа,че не е така.Бар плота не можел да ми е 30 см.щото имало стандарт трябвало да е 60 см. дрън,дрън ... и аз се отказах какво им е индивидуалното тогава като се опитват да ми налагат някакви стандарти.Никъде другаде не е така,какъвто размер кажеш няма проблеми Crossing Arms
На Айко съм гледала сайта има много хубави кухни на добри цени,жалко че ги няма и във Варна

# 18
  • Мнения: 5 539
Не знам колко ти е голяма кухнята, но за нашата, която е около 4 л. метра ми струваше 2300лв. преди няколко месеца. При това вратите са от ламиниран МДФ и са вносни. С разните му там мивки, обков, бутилиери и т.н. цената гони 3000. Не сме пестили от нищо.
Така че не мисля, че 2500 са толкова малко пари за кухня.
Разрови се из предишни теми и ще видиш препоръки за конкретни фирми в София
Oткъде викаш сте я взели?
В една малка бургаска фирма я поръчахме. D&K се казва фирмата. Имахме и по-ниска оферта за цена, но с дизайнера от тази фирма най-добре се разбрахме какво точно искаме Wink

# 19
  • Мнения: 5 462
И на мен ми харесват на Абанос, но не знаех какви са им цените.
Markrit, за колко метра ти е дадена тази цена?
По мои спомени тази цена беше за около 3 - 3.50 м . Като намеря листа с изчисленията и проекта  ще ти кажа с точност .Но горе долу за такъв размер кухня става дума.

# 20
  • Мнения: 22 906
Markrit  и аз ходих в Мебелна палата,този тип кухни под 2100 лв. не видях.Бях се съгласила,но и на мен проектантката не ми хареса.Иначе изписали с огромни букви "Кухни по индивидуален проект с размери на клиента", а пък като започнахме да правим проекта се оказа,че не е така.Бар плота не можел да ми е 30 см.щото имало стандарт трябвало да е 60 см. дрън,дрън ... и аз се отказах какво им е индивидуалното тогава като се опитват да ми налагат някакви стандарти.Никъде другаде не е така,какъвто размер кажеш няма проблеми Crossing Arms
На Айко съм гледала сайта има много хубави кухни на добри цени,жалко че ги няма и във Варна
В Айко работят с модули и стандарти и не става ПО РАЗМЕРИ НА КЛИЕНТА.Там вече бях за оферта.

# 21
  • Мнения: 22 906
И на мен ми харесват на Абанос, но не знаех какви са им цените.
Markrit, за колко метра ти е дадена тази цена?
А в София намират ли се,че в сайта им адресите на дистрибутори не се отваря?

Общи условия

Активация на акаунт