Нашите second hand находки - тема 44

  • 89 810
  • 745
  •   1
Отговори
# 210
  • Карлово
  • Мнения: 4 650
Много ми харесва чантата. Със здраве да я носиш.

# 211
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Супер находка😍
Със здраве да се носи 🍀

Най-хубавите ми чанти са от ВУ...,но от преди 7-8год....сега нищо не намирам,а имам нужда от голяма, черна или тъмно синя,с дълга дръжка 🥺

# 212
  • Мнения: 444
Браво! Следващият път ако се случи може да пробвате и с дезинфектант за ръце. Щом почиства машинно/автомобилно масло, също би трябвало да махне подобни петна като това на чантата.

# 213
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
zzrr, добре че спомена дезинфектант, мъж ми си унищожи една блуза с масло, така или иначе е прежалена, ще пробвам да я изпера с дезинфектант.

Чантата е супер, аз си мисля, че дори и петното да не се беше махнало, ако се занесеше на боядисване щеше да светне.

# 214
  • Мнения: 444
За блуза не знам дали ще стане, но от ръцете го маха, а на чантата е гладка повърхност и също би трябвало да може да го махне. За дрехи вероятно има специални препарати, които се ползват от монтьори и други хора с подобни професии.

# 215
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Обезмаслителя ми е топ, точно автомонтьори ми го препоръчаха с разлято масло върху гранитогрес се справи, но върху блузата йок.
Да не разводнявам темата 😁

# 216
  • София
  • Мнения: 4 884
Обезмаслителя ми е топ, точно автомонтьори ми го препоръчаха с разлято масло върху гранитогрес се справи, но върху блузата йок.
Да не разводнявам темата 😁

Деси, с какъв препарат изчистихте масленото петно върху пода?

Няма общо с темата, но котката обърна мазната скара върху бетонния под на вилата и не можем да изчистим огромното мазно петно.

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
gabiplus,  

Пообрах количството масло доколкото успях, разлях обезмаслителя, оставих го накокво време и после с вряла вода и прах за пране обрах.
Дано подейства и върху бетона.

Аз съм в издирване на рокля, искам някаква дълга и ефирна, тия дни може да пообиколя магазините.

# 218
  • Мнения: 348
Напоследък постоянно ми излизат реклами на магазин " Искам" и цените са доста примамливи, май са само на бройка. Някой да е влизал? И двете локации, които ми излизат /Дружба и Женски пазар/, не са ми удобни, но ще се разходя специално, ако има добри отзиви. Търся си най-вече дънки/панталони и нещо връхно за есента.

# 219
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
А и друго се сетих да питам, когато занеса дрехи за рециклиране в Мания, получавм талон, може ли да го използвам в същия ден? Идеята ми е нося дрехите, разглеждам нещата в магазина, взимам си нещо и се възползвам от отстъпката. И всичките им магазини ли приемат дрехи?

# 220
  • Мнения: 1 147
А и друго се сетих да питам, когато занеса дрехи за рециклиране в Мания, получавм талон, може ли да го използвам в същия ден? Идеята ми е нося дрехите, разглеждам нещата в магазина, взимам си нещо и се възползвам от отстъпката. И всичките им магазини ли приемат дрехи?
Да, може. Аз миналата седмица занесох 3 чувала и ми дадоха 3 талона. Може да се използват веднага, като не важи за  love находките.

# 221
  • Мнения: 1 077
А и друго се сетих да питам, когато занеса дрехи за рециклиране в Мания, получавм талон, може ли да го използвам в същия ден? Идеята ми е нося дрехите, разглеждам нещата в магазина, взимам си нещо и се възползвам от отстъпката. И всичките им магазини ли приемат дрехи?
Да, може. Аз миналата седмица занесох 3 чувала и ми дадоха 3 талона. Може да се използват веднага, като не важи за  love находките.

До краят на 2021г може да Simple Smile

# 222
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
Намалението от 20 и 30% докога е?

# 223
  • Мнения: 4 585


Има и други намаления за грамаж до края на август и нови аутлет дрехи с до 60% отстъпка в избрани магазини.

# 224
  • Мнения: 35 112
Днес направих чуден пазар от мПулс.
Общо за всичко ми излезе 27 лв.
Две ризи от премиум зоната им. По принцип никога не заглеждам неща там.


Тези дънки ги харесах още като бях8 в скъпата зала. Сега бяха в евтината и ми заспаха. Блуза с бродерия...моята слабост!

И за детето/ децата, разбира се

Общи условия

Активация на акаунт