80 ОДЗ - толкова ли е зле?

  • 2 441
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 573
Щом има желание от персонала, има и начин.
Давам пример с яслата на детето ми. Групата беше на втория етаж. Един път не ги изведоха на двора- само на терасата- оправдаваха се с обличането и слизането и качването по стълби. Персоналът- около и над 50- годишни.

Докато яслата им беше месец лятото почивка ги разформироваха в друга ясла.
Групата пак беше на втория етаж. Ами, всяка вечер като отивах да го вземам, те бяха на двора. Облачно, подухва вятър лек- те навън. Персоналът- млади момичета.
Толкоз.

# 16
  • София
  • Мнения: 62 595
Ще ти кажа каква каша става - на един обувките му се обуват трудно, на друг якето му е неудобно, трети не знам какво. Навремето, когато моите деца тръгваха на градина, първото нещо, което ни казаха учителките беше да обличаме и да слагаме в шкафчетата на децата дрехи, които се събличат и обличат лесно и са удобни за детето. След години, когато вече служебно видях какво и как се случва реално, при най-съвестните и добри учители, разбрах колко прави са били на първата родителска среща нашите учителки.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 727
Осигурили сме им всичко да е лесно Simple Smile Обувки с лепки, без бодита, без чорапогащници, без дрехи с копчета и т.н Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 801
Аз мисля, че в първа група рядко ги извеждат като практика. Нагоре това се променя и излизат редовно.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 9 736
Не я знам тази градина, но ми се струва странно да не ги извеждат. Приятелката ми е учителка в детска градина в Пловдив. Никой не ги пита дали искат да изведат децата или не. Всички са навън при подходящо време. Най - малките не ги извеждат само през първите седмица или две, докато опознаят децата и научат родителите.

# 20
  • Мнения: X
Здравейте, да побутна темата, въпреки че писах и в друга, но може ли за актуално мнение за градинските групи. Детето ми има голям шанс за там, но чувам противоречиви мнения. Виждам, че сега 4-та група са Детелина, Звънче и Незабравка.
Ако някой има мнение ще бъда благодарна да го чуя.

Общи условия

Активация на акаунт