Мнения за гимназии в Пловдив

  • 35 405
  • 752
  •   1
Отговори
# 750
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
В повечето страни учителите са ваксинирани, децата над 12 също. Нормално е да са на училище. А тук? Елементарни мерки не се спазват. Имаме писмо в Школо , че с жребий 2 класа са без класни стаи. Единият е нашия. Просто чудно ще бъде.
Как така без класни стаи? 😲
И миналата година беше така. явно не стигат стаите и два класа обикалят.
Dundi73, не съм объркала темите. Никого не агитирам. Давам един довод защо в чужбина могат да си го позволят. Мога и други да дам. Например невъзможността за еднопосочно движение по коридорите. Много от училищата имат едно стълбище. И още - в салона играят 3 класа едновременно. Така че няма нищо общо с ДО. Не е идеята са се напишат едни мерки на хартия, които реално са неприложими. А миналата тодина в Англия , Щатите и още много страни не ходеха на училище, също както нашите. Разликата в момента е , че делта вълната при тях мина.

# 751
  • Мнения: 4 137
Вече си мисля, че това ще продължи още 3-4 години, та най-вероятно и средното ще завършат дистанционно
Каква мотивация да имаш
Знанията ,не че не са важни, но повече ме притеснява психическото и емоционално здраве на децата
Училищата трябва да са последното нещо ,което затварят и първото ,което отварят, а не обратното
Барове , кръчми ,всичко работи, в градски транспорт, по молове и магазини без маски, децата им пречат
Аз също обвинявам учителите, постоянно мрънкат, как ще се заразят , но не се ваксинират
То като видиш колко процента от лекарите и учители са ваксинирани, уж по-интелигентни, ти става ясно за нивото на нацията
Пък като дойде ред тези, които в момента учат дистанционно, да управляват държава, ще е страшно

# 752
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Заповядайте в новата тема!
https://www.bg-mamma.com/?topic=1363547

Общи условия

Активация на акаунт