Мнения за гимназии в Пловдив

  • 35 530
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 745
JiD, по-големият ми син завърши преди 3 години и също беше така- в 8-ми клас един класен ръководител-Албена Тончева/АЕ/, от 9-ти до 12-ти друг класен ръководител/Ани Султанова/.

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 1 297
Все пак от 9-ти до 12-ти е един и същ.
Това е малко по-успокоително....

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Ами както казах, в момента не е така. 8,9,10 клас различни. Чакаме за 11 клас сега да обявят. Ще споделя после дали са ни оставили миналогодишната. И това не е само за нашия клас. Имам наблюдения и за други.

# 738
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 745
Ами както казах, в момента не е така. 8,9,10 клас различни. Чакаме за 11 клас сега да обявят. Ще споделя после дали са ни оставили миналогодишната. И това не е само за нашия клас. Имам наблюдения и за други.
Това е ужасно!

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 3 359
Тази практика в ЕГ "Пловдив" да се сменят учители и класни ръководители е поне 30-годишна, да не е и по-дълга. Казах го обаче и по-назад, че примерно Первазов (по БЕЛ) изкара от 8 до 12 клас децата на две колежки, които завършиха през 2020.

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 927
За ЕГ"Пловдив" това важи и за другите учители, мисля. Всяка година различни.
В сайта на гимназията е посочено разпределението - http://www.eg-plovdiv.com/bg/teachers/teachers-class-leaders.php
http://www.eg-plovdiv.com/bg/teachers/teachers-classes-and-years.php

# 741
  • Пловдив
  • Мнения: 1 297
Аз ги разгледах линковете отдавна, но си мислех, че това са класни ръководители в определена учебна година на 8-те, съответно 9-тите и т.н. класове. А не че на 9 клас може да са  САМО ТЕЗИ учители класни ръководители, на 10-тите класове - само упоменатите и т.н. ....
ConfusedConfused

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Две места в ЕГ Пловдив на 4 класиране с АЕ - момче и момиче:
http://www.eg-plovdiv.com/upload/71066349-------8-.pdf
http://www.eg-plovdiv.com/upload/71121330---8-----.pdf

# 743
  • Мнения: 4 145
Толкова свободни места след 3 и 4 класиране за езиковите и МГ , друга година като че ли не е имало
Може би като ще се учи дистанционно, все тая в кое училище

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Не мисля, че ДО е решено, речено и отсечено, че от това да идва този проблем. Може да заминават за чужбина, провинция и какво ли не, а може и на децата да не им се учи вече. Като виждаш в нашата държава как децата и образованието  са последната дупка на кавала, какво да се напъва човек.

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 2 420
Извън темата, но много се надявах, че тази година ДО-то ще е минимизирано и ще стартираме присъствено. Влагах големи надежде на Денков, който има пряко наблюдение в СУ как е при студентите, че ще се бори за децата.

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Извън темата, но много се надявах, че тази година ДО-то ще е минимизирано и ще стартираме присъствено. Влагах големи надежде на Денков, който има пряко наблюдение в СУ как е при студентите, че ще се бори за децата.
Крайно разочарована съм и аз. И Кацаров, и Денков мислех, че друго ще правят. А то само мън, мън. В цял свят децата са присъствено, само за нас това е проблем. Защото е най-евтино. И на паникьосаните хора се замазват очите. Ама съм сигурна, че е заради лоби на учителите. Тях виня. Удобно им е да имитират дейност от къщи, колкото и да се правят, че не искат. Сигурна съм, че е заради тях тази ситуация. Защото не познавам родител, който да иска ДО. Не че вече за мен ще има значение, беше важно осмокласника да учи новия език присъствено, злото е сторено и няма връщане назад. Ходи на курсове лятото и там казаха, че е усвоил материала до НГ (точно когато бяха на училище, явно и малко след това по инерция), а след това е пълна дупка. И тази година пак ще трябва да ходи на уроци лятото, ама вече нямам сили да се боря нито със системата, нито с него,а и разходи, разходи, защото никой не иска да си сврърши работата. Поне при него, е много важно да е в училище. Он лайн след 3 седмица тотално се отпуска.

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 3 631
В повечето страни учителите са ваксинирани, децата над 12 също. Нормално е да са на училище. А тук? Елементарни мерки не се спазват. Имаме писмо в Школо , че с жребий 2 класа са без класни стаи. Единият е нашия. Просто чудно ще бъде.

# 748
  • София
  • Мнения: 23 036
В повечето страни учителите са ваксинирани, децата над 12 също. Нормално е да са на училище. А тук? Елементарни мерки не се спазват. Имаме писмо в Школо , че с жребий 2 класа са без класни стаи. Единият е нашия. Просто чудно ще бъде.
Как така без класни стаи? 😲

# 749
  • Пловдив
  • Мнения: 9 735
Миналата година, когато още нямаше ваксини, във Франция си ходеха на училище. Та това с ваксините е малко дрън дрън, та пляс. Защото на всички ни е пределно ясно, че ваксинираните могат да се заразят, да се разболеят и най-вече да заразяват други хора.
Има други теми за ваксини и ДО.
Но е факт, че нов език трудно се учи само пред компютъра. А и не само език.

Общи условия

Активация на акаунт