Намаления – Лято / Есен 2021 г.

  • 117 281
  • 755
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 890
В емаг има 20-30% намаление на детски басейни. Вчера поръчах.

# 196
  • Мнения: 999
Да ви попитам дали се очаква промоция в Астратекс? Така и не намирам код за отстъпка там.

# 197
  • Мнения: 2 379
Имам код за -5% от Store.bg за книги  до 14.07.2021. Поне един месец няма да поръчвам книги. Ако някой иска мога да му го пратя на лични.

# 198
  • Мнения: 4 144
Имам код за -5% от Store.bg за книги  до 14.07.2021. Поне един месец няма да поръчвам книги. Ако някой иска мога да му го пратя на лични.
Може ли за мен? Предстои ни да закупим няколко книги Simple Smile

# 199
  • Мнения: 796
Здравейте, гледам сега, че има намалени хавлии в jysk, ползвали ли сте, какво можете да кажете за тях и като отношение качество/цена също?

# 200
  • Мнения: 1 804
Здравейте, гледам сега, че има намалени хавлии в jysk, ползвали ли сте, какво можете да кажете за тях и като отношение качество/цена също?
Аз имам на марката Kronborg от там, най-малкия размер. Ползваме ги в кухнята. Доволна съм. Добре попиват.

# 201
  • Мнения: 1 593
Здравейте, гледам сега, че има намалени хавлии в jysk, ползвали ли сте, какво можете да кажете за тях и като отношение качество/цена също?
Ние сме с тях вече 5 години. Смених ги защото ми писнаха, пера ги и на 60° и в сушилня, нищо им няма. От време на време слагам повечко омекотител заради високите температури и стават мекички пак. Не знам коя серия са, но са две големи за баня и две по-малки за коса примерно (;

# 202
  • Мнения: 169
Здравейте! Спомняте ли си миналото лято кога почна намалението в peek&cloppenburg? Или кога имаше намаление от -20 процента на всичко с клиентска карта. Благодаря!

# 203
  • Мнения: 39
Здравейте! Спомняте ли си миналото лято кога почна намалението в peek&cloppenburg? Или кога имаше намаление от -20 процента на всичко с клиентска карта. Благодаря!
Миналият уикенд имаше намаление - 20% с клиентска карта. Не обърнах внимание обаче до кога е валидно.

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И аз последните години съм с хавлии от  jysk. Доволна съм, а и цветовете ми допадат. При тях хавлиите много често са намалени.

# 205
  • Мнения: 2 013
ако на някой свърши работа

Последна редакция: вт, 06 юли 2021, 10:22 от Малечка90

# 206
  • Мнения: 3 999
Някой да има код за отстъпка в аптека Гален,който няма да ползва? 🌷

# 207
  • Мнения: 254
Здравейте, аз също търся код за отстъпка за HM, aко някой има такъв, който няма да ползва. Благодаря!

# 208
  • Пловдив
  • Мнения: 236
Здравейте, дали има някакъв код за намаление в нотино? Благодаря.

# 209
  • Popovo
  • Мнения: 1 630
Здравейте, дали има някакъв код за намаление в нотино? Благодаря.

notino - код ONLINEPROMO5BG - 5% (за ненамалени продукти)  валиден до 11.07.2021

Общи условия

Активация на акаунт