Намаления – Лято / Есен 2021 г.

  • 117 481
  • 755
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 9 622
Тия сефте ги чувам!

# 556
  • София
  • Мнения: 6 728
И аз, но имаха добри намаления.

# 557
  • Мнения: 5 350
10% намаление на всички парфюми и козмета в Notino.bg с код: notino

# 558
  • Мнения: 706
Някой поръчвал ли е от сайта на sinsay  да каже за колко време пристигат нещата

# 559
  • Мнения: 736
Някой поръчвал ли е от сайта на sinsay  да каже за колко време пристигат нещата
На третия работен ден пристигнаха

# 560
  • Мнения: 2 767
И аз не съм ги чувала, даже имат магазин в един от моловете. Да не са някои ментета продуктите, тези на Лореал са доста евтини

# 561
  • София
  • Мнения: 6 728
Ами аз ги видях от инфлуенсърка. Не е казала да са ментета и не приличат на такива, но все пак си проучете.

# 562
  • Мнения: 685
А имаш ли артикули за връщане? Моля да споделиш как е ситуацията с връщането, може ли да ги оставиш в офис на Спиди или задължително чакаш куриер да дойде да ги вземе.
Някой поръчвал ли е от сайта на sinsay  да каже за колко време пристигат нещата
На третия работен ден пристигнаха

# 563
  • Мнения: 1 677
И аз не съм ги чувала, даже имат магазин в един от моловете. Да не са някои ментета продуктите, тези на Лореал са доста евтини

И аз лореала забелязах, но пък видиш ли - всичко е изчерпано 😂

# 564
  • Мнения: 736
А имаш ли артикули за връщане? Моля да споделиш как е ситуацията с връщането, може ли да ги оставиш в офис на Спиди или задължително чакаш куриер да дойде да ги вземе.
Някой поръчвал ли е от сайта на sinsay  да каже за колко време пристигат нещата
На третия работен ден пристигнаха
Нямам, всичко си харесах и запазих.

# 565
  • Мнения: 1 833
А имаш ли артикули за връщане? Моля да споделиш как е ситуацията с връщането, може ли да ги оставиш в офис на Спиди или задължително чакаш куриер да дойде да ги вземе.
Някой поръчвал ли е от сайта на sinsay  да каже за колко време пристигат нещата
На третия работен ден пристигнаха
Нямам, всичко си харесах и запазих.
Аз чакам всеки момент да ми доставят поръчката от 16 вечерта - предполагам до ден два. На сайта им пише ,че неща които не си харесал, може да върнеш и в най-близкия магазин ,което мен ме урежда на 100 процента ,тъй като често наминавам и през The Mall ,  и през Ринг Мол-а .
Аз ,естествено не се стърпях да не мина пак в неделя ,да видя какво са изкарали - опуках пак сумати пари за децата , но доста вече набелязаните неща ,бяха налични ( детско яке 17,90, суитчер XXS за баткото за 12,90 леко ватиран , роклята с кучешки патрул ,която в сайта е 10.90 , на сметката ми излезе 6 и нещо ....имаше някакво допълнително намаление на вече намалени неща ( още - 30%) , при което малката се сдоби с фиби за 1,17, шапка за 3 и нещо, аква-обувки за 4 и нещо и още сума ти дребни нещица  на по- смешни цени и от Пепко) ..сега пак съм я напълнила кошницата Simple Smile

# 566
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 455
Голяма евтиния в този сайт. Аз съм доволна от поръчката си (тениски, чорапи и шапки). Само детските чорапи ми се струват умалени, хем поръчах по-голям номер, ама не е болка.

# 567
  • Мнения: 1 898
На мен не ми излезе поле за офис на Спиди и на адрес написах този на близкия офис 😅 Аз ли съм зле или наистина няма тази опция?

# 568
  • София
  • Мнения: 6 728
Някой дали има код за Reserved?

# 569
  • Варна
  • Мнения: 10 821
И аз се чудя дали може да се върнат на място в магазина стоки, поръчани през сайта. За Sinsay имам предвид.
Ако някой направи такава врътка, моля да пише Grinning

Общи условия

Активация на акаунт