Намаления – Лято / Есен 2021 г.

  • 117 393
  • 755
  •   1
Отговори
# 570
  • Бургас
  • Мнения: 10 356
От Reserved ми изпратиха елека с аларма. 🙄 В Бургас няма техен магазин, сега да се чудя къде са ходя да ми я свалят. В Зара е със същите аларми, но ми е неудобно, като не е купен от тях.

# 571
  • София
  • Мнения: 6 727
Звъннете или пишете мейл, за да ги попитате собственоръчно може ли да се премахне алармата.

# 572
  • Бургас
  • Мнения: 10 356
Ще им звънна. Ама едва ли ще успея сама, без да повредя елека. Най-много да пратя мъжа ми в Зара. Него може да го съжалят и да му направят услуга. 😄

# 573
  • Мнения: 11 430
Не махай сама алармата. На мен ми бяха продали в един магазин бельо с алармата. Видях алармата у дома гледах, чудих се как да я махна. Аз поне бях купила бельото от физически магазин в МОЛ и ходих пак до там. Голяма досада!

# 574
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 866
От Reserved ми изпратиха елека с аларма. 🙄 В Бургас няма техен магазин, сега да се чудя къде са ходя да ми я свалят. В Зара е със същите аларми, но ми е неудобно, като не е купен от тях.

На мен Lcwaikii са ми пращали с аларма. ММ я разглоби по някакъв начин.

# 575
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Sport Depot имат ли кодове за отстъпка?
Ще поръчвам за първи път от тях и ако някой има, ще съм признателна Blush

# 576
  • Мнения: 734
От Reserved ми изпратиха елека с аларма. 🙄 В Бургас няма техен магазин, сега да се чудя къде са ходя да ми я свалят. В Зара е със същите аларми, но ми е неудобно, като не е купен от тях.

На мен Lcwaikii са ми пращали с аларма. ММ я разглоби по някакъв начин.
И на мен същото ми се случи, но и аз се бях опитала и не успях сама.

# 577
  • Мнения: 4 214
От Reserved ми изпратиха елека с аларма. 🙄 В Бургас няма техен магазин, сега да се чудя къде са ходя да ми я свалят. В Зара е със същите аларми, но ми е неудобно, като не е купен от тях.

На мен Lcwaikii са ми пращали с аларма. ММ я разглоби по някакъв начин.
Май със силен магнит се разкачат двете части.

# 578
  • София
  • Мнения: 1 555
Може ли пак линк към сайта на сънсей

# 579
# 580
  • София
  • Мнения: 1 555
Много благодаря

# 581
  • Pazardjik
  • Мнения: 204
Здравейте , направих си регистрация в Sinsay , но не получих код за отстъпка . Някой може ли да ми го даде ?

# 582
  • Мнения: 35 153
В спам проверихте ли? Моето писмо отиде там

# 583
  • Мнения: 471
Здравейте , направих си регистрация в Sinsay , но не получих код за отстъпка . Някой може ли да ми го даде ?
Кодът е различен за всеки, не е един и същ.

# 584
  • Мнения: 998
Здравейте трябва да купувам детски чаршафи, знаете ли дали има намалени някъде.

Общи условия

Активация на акаунт