Естетични корекции по лице, тяло и т.н. – 40

  • 59 243
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 351
Здравейте, за първи път сложих ботокс преди 2 дни, дадоха ми инструкции, но за алкохола нищо не ми казаха. Чета, че не е ок 2 седмици след поставяне да се консумира, вярно ли е това?
Чак пък две седмици....не знам. Докторката при която ходя, ми казва да избяхвам алкохола ден-два след ботокс, не съм имала проблеми досега. НО много много държи часовете непосредствено след поставянето/поне 4-5 часа/ да не се ляга и да не се тренира, спазвам го.

# 76
  • Мнения: 17
Здравейте, за първи път сложих ботокс преди 2 дни, дадоха ми инструкции, но за алкохола нищо не ми казаха. Чета, че не е ок 2 седмици след поставяне да се консумира, вярно ли е това?
Чак пък две седмици....не знам. Докторката при която ходя, ми казва да избяхвам алкохола ден-два след ботокс, не съм имала проблеми досега. НО много много държи часовете непосредствено след поставянето/поне 4-5 часа/ да не се ляга и да не се тренира, спазвам го.

Да и при мен наблегнаха на часовете, в които не трябва да се ляга. Не че се наливам всеки ден с алкохол, но все пак не е като да не пийвам по някоя чаша вино, та затова ми беше важно уточнение Simple Smile Благодаря! Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 521
Здравейте, отново съм аз:)
Оказа се, че доктор Марковски вече не работи с жуведерм, който препоръчахте.
Това са филърите с които работи (слагам ги в скрит текст)
Скрит текст:

Да избера ли някой от тях, хубави ли са или да се ориентирам към следващият ми избор на доктор - Янева (Димитровград) за поставяне на жуведерм?
Другото което ме притесни е, че са само по 1мл., не предлагат 0.5, а да разделя 1 ампула на 2 за следващ път. Това не ми се струва май много хигиенично, знам ли...

# 78
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 454
1 мл не е много, особено Juvederm Volift. Ако все пак желете да поставите само 0,5 мл - то филърите Juvederm се предлагат в такива разфасоввки. Пише 0,5 мл, но реално са 0,6 мл. Според мен няма смисъл да се дели на две, ако прецените да сте по-предпазлива - може.

Teosyal Kiss е доста твърд и ще личи. От динамичния аз имах топчета. С Pluryal нямам опит.

Забележката за упойка ме изненадва. Не знаех, че някъде се прави.

# 79
  • Мнения: 1 521
Благодаря много, алена!
Доктор Янева в Димитровград работи с жуведерм retouch 0.550мл.

Доктор Марковски изобщо не работи с него, като предлага разделение на другите, но щом са трърди, не ми се рискува като за първи път.

# 80
  • Мнения: 181
Аз съм с Теосиал Кис 0,7 мл. и изобщо не личи, нито пък има топчета. Не ми харесват контурите, които си личат, особено на горната устна и при мен няма такова нещо. Издържа и доста време, без да се разгради.

# 81
  • Мнения: 2 661
Здравейте,
Досега не съм си правила никакви процедури по лицето, освен лазер за кръвоносни звезди и съм в голяма чуденка.
На 38 г. съм и вече си имам една назолабиална бръчка, която не ме притеснява чак толкова, но отскоро гневната ми бръчка става все по-видима...
Лошото е, че имам неврологични проблеми с нервите по лицето и да сложа ботокс или филър е просто невъзможно. Чудя се дали нещо от другите процедури би повлияло, дори минимално?🙄
Наистина съм много невежа в тази област, тъй че се извинявам, ако задавам глупав въпрос 😊

# 82
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 454
Може би процедури тип intraceuticals - с кислород под ниско налягане + серуми - могат да повлияят позитивно общото състояние на кожата на лицето - но не очаквайте чудеса.

Гневната бръчка ще се задълбочава, защото е породена от мимиката. Назолабиалната също, поради естествените процеси на стареене.

Но да се грижите за кожата на лицето и нейното общо състояние пак е нещо, и ще има видим "общ" ефект. Ако не се вглеждате конкетно в тези "бръчки", а гледате комплексно  - ще сте удовлетворена.

Лекар би могъл да Ви каже повече - какво е допустимо - за Вашето състояние и най-добре да се консулирате с такъв - преди да предприемате нещо.

# 83
  • Мнения: 3 611
Момичета, един лаишки въпрос. Как се познава капсулиран филър и какво се прави ако се е получило?

# 84
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 454
Зависи къде е, но стои релефно, вижда се, не се резорбира. Капсулата го изолира и го прави "недосегаем".

# 85
  • Мнения: 3 611
Днес излизах с една приятелка и си говорихме за (по-точно "против" Wink) дермаакт и разказвах как чакам да ми се разорбират възглавничките над назото, дето ми ги направиха есента. Тя каза, има да чакам, изглеждало й капсулиран. Юли планирам да ходя при Ванеска и ще я питам.

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 23:29 от Doro

# 86
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 454
Точно там - за първи път виждам да се слага... В точковия лифтинг се поставя в ямката зад ноздрата - болезнено е - но дава страхотен ефект. Токова в страни е странно.

На снимката - т.4

Скрит текст:


При теб там ли го поставиха или се измести?

# 87
  • Мнения: 3 611
Където си е сега, там си е отначало, затова вдигнах и такава патърдия тогава във форума. Но се успокоявах - ще се разгради след няколко месеца и просто спрях да му обръщам внимание. Сега, 8 месеца по-късно, пак се изнервих. То не е настрани, може би от стрелките така стои, от носа почва, буквално над назото си е възглавничка.

# 88
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 454
Да, вижда се - доста ясно. Може да се опита с ензима хиалуронидаза.

# 89
  • Мнения: 3 611
тоест не е проблем да се разгради, ако се е капсулирал, мерси

Общи условия

Активация на акаунт