Лунна диета - тема 4

  • 56 912
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 415
И аз ще се включа, вечерта дано издържа като съм си в къщи да не се изкуша с нещо иначе през деня нямам проблем

# 676
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Да, вечерта е голям проблем, затова гледам да компенсирам с течности.

Последна редакция: ср, 15 мар 2023, 09:34 от ~lina~

# 677
  • Мнения: 1 595
И аз още удържам, този път съм се решила!! От 2 дни не съм яла от любимите ми неща, захар и тесто 😃 Днес съм на работа до 10, ама усещам, че много гадно почна да ме боли главата. Почвам да си мисля за всякакви неща, които се продават тука в мола...дано изкарам. Сутрин след успешно лунуване винаги съм супер доволна и горда от себе си, и много си харесвам корема как е хлътнал. Иначе на кг. не мърдам.

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 2 099
Ох, и аз до сега съм само на кафе и чай без нищо, ама взех да огладнявам и не знам дали да трая до утре. Иначе съм съгласна за прекрасното усещане на сутринта след пречистващ ден.

# 679
  • Мнения: 182
Присъединявам се към вас Лунички!
Много съм доволна аз от лунните фастинги. Преди години отслабнах много килограми с Лунната диета и правилно хранене. Уви, забременях повторно, не качих килограми по време на бременност, но кърменето ми се отрази доста на теглото. Нищо, важното е, че детето получи необходимото...
Сега отново съм с начале.
Днес лунувам, вчера не успях. Чувствам се чудесно. Имам да свалям 12 килограма за начало.

# 680
  • Мнения: 1 595
И аз днес пак пробвам, вчера се олях в 10 часа вечерта. Много ми беше лошо, главоболие....ад. Днеска се чувствам добре, мисля че без проблем ще изкарам до после.

# 681
  • Мнения: 17
Вчера успешно изкарах целия ден на вода. Резултатът е -1кг. 🙂 Дано го задържа 😁

# 682
  • Мнения: 7 771
21 март 2023 – 19:26:44 часа – новолуние

аз пропускам, имам излизане довечера

# 683
  • Мнения: 287
Здравейте, аз мисля довечера да започна..
Преди това ще вечерям към 18ч,
Дано станат нещата:)

# 684
  • Мнения: 370
Привет. И аз съм се наточила да пробвам днес 🤭 Също мисля към 18/18:30 да хапна.
За пръв път ще ми е, вълнувам се хахаха да видим дали ще се справя 🤞🏽😃

# 685
  • Мнения: 415
И аз съм днес с вас, също ще хапна към 18-18:30, ще ми е супер даже Hug

# 686
  • Мнения: 178
И аз съм с вас лунички Hug
Успех на всички и да се похвалите с добри резултати после Wink

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 2 099
Хайде и аз този път по-сериозно, че миналата седмица си вечерях... Макар че то си е същото като времетраене от едната вечер до другата, само часа на лунната фаза беше друг. Днес съм яла само около 100г сурово кашу към 15ч и смятам това да ми е. Довечера съм нощна смяна, а утре ако спя повечко, смятам че по-лесно ще мине времето Simple Smile

# 688
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 254
Мисля да се включа обаче чак сега виждам , че е започнала.

# 689
  • Мнения: 182
Нищо аз от днес се включвам. Миналия път имах - 1кг. Надявам се и днес да е така.

Общи условия

Активация на акаунт