БОКЛУК В КАРЛОВО? БРАВО, КМЕТЕ!

  • 3 101
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 861
Ами който си прави боклука - да му мисли!


Ами да помислят тогава жителите на цяла България защото този проблем е общ, София е едно голямо село вече!!! Хората от селата идват с манталитета си и с боклуците си, хвълени навсякъде, от прозорците, по улицата и т.н.

# 16
Воден дух, много злоба бълваш бе човек Stop. Каква вина имат жителите на столицата (да не казвам софиянци, щото за мен те са 1/10 част от всички населяващи София)? Ако утре се яви същият проблем и в Пловдив?

Стрелче, имам предвид софиянците, дето по време на уикенда се връщат по родните си места  Simple Smile Не се ли усеща иронията?
Много си права, че от всички населяващи София само 1/10 са такива!

# 17
  • Мнения: 1 671
Не съм съгласна с Шанел!


Никоя друга община в България няма отделно перо от републиканския бюджет! Само София-град има! След като има отделно перо в републиканския бюджет, трябва да намери и начин да се справи с боклуците си!


И, айде стига с това, че селяните в София идвали много, та се увеличил броят на населението там, та затова нямали възможност да се справят с боклука. Затова ви е отделният бюджет, мили ми столичани Mr. Green, за да можете да живеете в столица.


А по отношение на боклука на Пловдив, ми да, имаме си голямо и ново сметище, което редовно се поддържа. Сигурно имаме по-добри кметове през последните години, или пък пръцкаме и акаме по-малко, знам ли...

# 18
  • Мнения: 4 473
Воден дух, много злоба бълваш бе човек Stop. Каква вина имат жителите на столицата (да не казвам софиянци, щото за мен те са 1/10 част от всички населяващи София)? Ако утре се яви същият проблем и в Пловдив?

Стрелче, имам предвид софиянците, дето по време на уикенда се връщат по родните си места  Simple Smile Не се ли усеща иронията?
Много си права, че от всички населяващи София само 1/10 са такива!

Достатъчно ирония има в проблема сам по себе си. Tired

# 19
  • Мнения: 7 474
Както казват хората , ако софиянци си отидат по родните места ...... Whistling

А ако говорим сериозно, проблема е сериозен и все някой ще трябва да направи компромис, докато не се построи завод (ако изобщо се построи).  ooooh!

# 20
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Затова ви е отделният бюджет, мили ми столичани Mr. Green, за да можете да живеете в столица.

Случайно щото столичани нищо не внасят в бюджета...
'айде моля ва...

# 21
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
на 17.10 ще има протест точно за това има и подписка,но не вярвам,че ще стане нещо,защото карловци не са задружни а и кмета си живее в пловдив какво го интересува карлово нали ще си гушне парите.

# 22
  • Мнения: 4 473
И, айде стига с това, че селяните в София идвали много, та се увеличил броят на населението там, та затова нямали възможност да се справят с боклука. Затова ви е отделният бюджет, мили ми столичани Mr. Green, за да можете да живеете в столица.

Искаш да ни предложиш нещо ли? Вариант, алтернатива, решение....за справяне с проблема? Хайде давай, аз не съм софиянка, но живея в столицата 8 г и като неин жител искам да се грижа за нея! Кажи ми какво да направя!?

# 23
  • Мнения: 1 671
Затова ви е отделният бюджет, мили ми столичани Mr. Green, за да можете да живеете в столица.

Случайно щото столичани нищо не внасят в бюджета...
'айде моля ва...

Разбира се, че и столичани внасят в бюджета. Обаче внасят колкото всички останали, нали. Удръжките за данъци са еднакви за цялата страна. Обаче другите общини не получават отделна субсидия, само София получава. По тази логика кой е ощетеният в случая, моля ва Mr. Green

# 24
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
добре де,8 мил.за боклук а детските 18лв,срам ме е,че живея в тази държава а и в европейския съюз ще ни вкарват.за тези пари могат завод да си построят за боклуците.

# 25
  • Мнения: 5 539
С риск да ме оплюят всички живеещи около София(на мен ми е все тая,де),но като гледах протестите за това боклукът да не се складира в Сухиндол и незнам си още къде...Всички провинциалисти ще си счупят краката да бягат към София,а после боклукът бил на софиянци!Куцо и сакато драпа за столицата,боклукът да не е само на софиянците?Селяните,които работят там да не си връщат в торбички боклука на село?
ПП Хората от селата-не се обиждайте,не влагам нищо оскърбително в думата "селянини".Да не забравяме,че най-големите български класици са закърмени с песента на чекръка и жуженето на вретеното!


Еми така е! Оттук идва основният проблем - докато София продължава да приема населението на цяла България - така ще е!
И какво като приема? Който живее в София, си плаща данък сгради и такса смет към Столична община. Значи и боклукът, който произвежда, си е софийска грижа. Айде сега пак провинциалистите виновни, че дошли и о...али София Crossing Arms
Проблемът е там, че много хора станаха мултимилионери покрай софийската смет, но... нали парите не миришели, казват. А през това време и със тези пари е можело досега 10 пъти да се построи модерен завод за преработка на отпадъци.

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Разбира се, че и столичани внасят в бюджета. Обаче внасят колкото всички останали, нали.

Не.
Внасят доста повече.

# 27
  • Мнения: 7 111
Дух, познавам много пловдивчани, установили се в София. Обратното не ми е известно.
Това е сериозен държавен проблем. И е проблем, който правителството трябва да реши или същото това правителство да върне отново жителството.
 Chanel  smile3501
Суходолци, перничани, дупничани, еленпелинци (говоря събирателно) и жителите още много населени места работят в гадната София. Нищо лично, но това са откровено неземеделски райони.
Ежедневно под прозорците на дома ми паркират  коли с най-различни регистрации, основно от близките окръзи. Защо аз трябва да съм задължена да дишам оловните газове на техните коли? Защо трябва да виждам изхвърлените хартийки на всеки, който има настройка „хак да им е на гадните надути софиянци”?

Да, боклукът на  София няма какво да прави в Карлово. Около София има достатъчно лунни пейзажи. В момента се намирам на около 5 км от „Дружба” и вони на боклук.

# 28
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
b]КАРЛОВЦИ, КЪДЕ БЛЕЕТЕ?[/b]

ОТКЪДЕ НАКЪДЕ БОКЛУКЪТ ОТ СОФИЯ ЩЕ СЕ "СКЛАДИРА" В КРАСИВ И ЧИСТ ГРАД КАТО КАРЛОВО???? И ТО НЕ "НОВ" БОКЛУК, А ТОЗИ ОТ "ДРУЖБА", С РАЗКЪСАНИТЕ БАЛИ, ОТ КОИТО ТЕЧЕ МРЪСОТИЯ И СЕ НОСЯТ ЗЛОВОНИЯ....
АМАН ОТ ПРОДАЖНИ УПРАВНИЦИ!
СМЪРДИ НЕ НА БОКЛУК, А НА ПАРИ В ДЖОБОВЕТЕ НА КАРЛОВСКИТЕ УПРАВНИЦИ!
ЩО СЕ УЧУДВАМ - ПОСЛЕДНИЯТ ИСТИНСКИ КАРЛОВЕЦ Е БИЛ ЛЕВСКИ!
ОСТАНАЛИТЕ СА МИЖИТУРКИ, АКО НЕ ПРОТЕСТИРАТ КАТО РЕБЪРКОВО И СУХИНДОЛ!

РЕЗИЛ! ЧЕСТИТО НИ ПРИЕМАНЕ В ЕС!
ЗА ВСИЧКИ, КОИТО ОБИЧАТ КАРЛОВО http://www.zemedelec.com/

мисля, не си много наясно с Карлово, политиката на управниците му  и прочие, че да крещиш като обезумяла....
Кой е последният истински карловец, историята ще го каже, а не ти незнайна моме...

Не се притеснявай, ще правят митинги хората, не са говеда.
И няма да има софийски боклук в Карлово, защото никой няма да позволи яйцата от златната кокошка да ги събира някой селски бек.

А и технологично няма място за софийския боклук в Карлово - да, сметището на града е ново, по ЕС стандарт, има капцитет 45 години, но за карловския боклук...

Споко....
 

# 29
  • Мнения: 326
b]КАРЛОВЦИ, КЪДЕ БЛЕЕТЕ?[/b]

ОТКЪДЕ НАКЪДЕ БОКЛУКЪТ ОТ СОФИЯ ЩЕ СЕ "СКЛАДИРА" В КРАСИВ И ЧИСТ ГРАД КАТО КАРЛОВО???? И ТО НЕ "НОВ" БОКЛУК, А ТОЗИ ОТ "ДРУЖБА", С РАЗКЪСАНИТЕ БАЛИ, ОТ КОИТО ТЕЧЕ МРЪСОТИЯ И СЕ НОСЯТ ЗЛОВОНИЯ....
АМАН ОТ ПРОДАЖНИ УПРАВНИЦИ!
СМЪРДИ НЕ НА БОКЛУК, А НА ПАРИ В ДЖОБОВЕТЕ НА КАРЛОВСКИТЕ УПРАВНИЦИ!
ЩО СЕ УЧУДВАМ - ПОСЛЕДНИЯТ ИСТИНСКИ КАРЛОВЕЦ Е БИЛ ЛЕВСКИ!
ОСТАНАЛИТЕ СА МИЖИТУРКИ, АКО НЕ ПРОТЕСТИРАТ КАТО РЕБЪРКОВО И СУХИНДОЛ!

РЕЗИЛ! ЧЕСТИТО НИ ПРИЕМАНЕ В ЕС!
ЗА ВСИЧКИ, КОИТО ОБИЧАТ КАРЛОВО http://www.zemedelec.com/

мисля, не си много наясно с Карлово, политиката на управниците му  и прочие, че да крещиш като обезумяла....
Кой е последният истински карловец, историята ще го каже, а не ти незнайна моме...

Не се притеснявай, ще правят митинги хората, не са говеда.
И няма да има софийски боклук в Карлово, защото никой няма да позволи яйцата от златната кокошка да ги събира някой селски бек.

А и технологично няма място за софийския боклук в Карлово - да, сметището на града е ново, по ЕС стандарт, има капцитет 45 години, но за карловския боклук...

Споко....
 
Айде, ако обичаш не ми дръж тон! Много си компетентна  - няма що...В информационно затъмнение ли си попаднала? Така ли мислиш за КАРЛОВЦИ - ЧЕ СА СЕЛСКИ БЕКОВЕ????  Браво на теб! Ако четеш внимателно ще разбереш, че нямам нищо против карловци, а против управниците им....  Лек ден от мен!

Последна редакция: пт, 13 окт 2006, 14:01 от Anette

Общи условия

Активация на акаунт