Всичко за Instagram / Инстаграм – 2

  • 42 172
  • 426
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 18 558
Привет!
Знаете ли как да копирам линк към профила си в ИГ? Никъде не намирам такъв.Къде да търся?
Прерових всички настройки, не мога да открия
https://instagram. com/sazan - говоря за това-самият профил.
Искам да копирам линка, но не го намирм.

Можете просто да го напишете. Simple Smile На телефона IG е просто ап, от него няма как да вземете URL линк за уеб. Можете през браузър да си го копирате - или по-лесното, просто да си го изпишете. www.instagram.com/вашият-юзърнейм

Не ме разбрахте мисля. Идкам да открия къде е името на моят профил. Линкът за моят профил. Не мога да го копирам, защото не знам къде е.
Къде е написан.
Не знам и аз какво обяснявам.
Мога от компютъра да го водя така ли?

# 181
  • Мнения: 7 737
разбрах те
написах това в гугъл, има видео
How to find your Instagram URL on your computer
през телефона не ми се търси, ако ти се се занимава пробвай Simple Smile

# 182
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Привет!
Знаете ли как да копирам линк към профила си в ИГ? Никъде не намирам такъв.Къде да търся?
Прерових всички настройки, не мога да открия
https://instagram. com/sazan - говоря за това-самият профил.
Искам да копирам линка, но не го намирм.

Можете просто да го напишете. Simple Smile На телефона IG е просто ап, от него няма как да вземете URL линк за уеб. Можете през браузър да си го копирате - или по-лесното, просто да си го изпишете. www.instagram.com/вашият-юзърнейм

Не ме разбрахте мисля. Идкам да открия къде е името на моят профил. Линкът за моят профил. Не мога да го копирам, защото не знам къде е.
Къде е написан.
Не знам и аз какво обяснявам.
Мога от компютъра да го водя така ли?

Разбрах напълно Simple Smile) Линкът за вашия профил е www.Instagram.com/Х и на мястото на това Х пишете името (username), с което сте регистрирана - напр. Caroline_Bingley или каквото вие сте избрали като сте правили регистрацията. Simple Smile

# 183
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Влизаш в твоя профил и копираш url-a - това е.

# 184
  • Мнения: 18 558
Как мога в стори да дам линк към пост в ИГ? Да препратя към този пост един вид?
Примерно за "повече инфо"кликнете тук" и като кликнат да отива на постът?

# 185
  • Мнения: 3 020
Как мога в стори да дам линк към пост в ИГ? Да препратя към този пост един вид?
Примерно за "повече инфо"кликнете тук" и като кликнат да отива на постът?
Като споделите самия пост като стори, той си става линк.

За другия тип линк трябва да може да копирате url-а на поста, което мисля, че може да се направи от трите точки горе вдясно до поста. После при създаването на стори избирате link и добавят url-а и някакво заглавие.

# 186
  • Мнения: 18 558
Много Благодря!
Ще пробвам.

# 187
  • Мнения: 28 072
Caroline_Bingley, така трябва изглежда публикацията - синият надпис е активен

# 188
  • Мнения: 319
Здравейте.
Блокираха ме в Инстаграм. Чата между нас не го изтрих. В момента, в който ме блокира,  снимката му и името му изчезнаха. Пише- потребител на Инстаграм.  Прави ми впечатление обаче,  че много често ог тогава, като отворя чата и снимката му и името се появяват за известно време и после отново изчезват. Означава ли това, че ме отблокирва и после пак ме блокира?

# 189
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 101
Инстаграм може да е много бъгав понякога- може просто да е бъг или да зарежда по -бавно новата информация , т.е. показва старата информация със снимката и името. но за другото - дали те блокира и отблокира, не можем да сме сигурни , не сме гадатели.

# 190
  • Мнения: 319
Инстаграм може да е много бъгав понякога- може просто да е бъг или да зарежда по -бавно новата информация , т.е. показва старата информация със снимката и името. но за другото - дали те блокира и отблокира, не можем да сме сигурни , не сме гадатели.
Благодаря.
Ако напиша съобщение и ме отблокира,  ще го получи ли?

# 191
  • Мнения: 13 082
Имам един малко странен казус. Добавих няколко снимки на стори, след това си създадох хайлайтс албумче с тях, но една от тях не фигурира в него и по никакъв начин не мога да я добавя. Пробвах да направя нов хайлайтс и директно да добавя всички снимки отново, останалите се качват, а тази не. Някой знае ли защо се случва така?

# 192
  • Мнения: 1 915
Здравейте пиша някой да ме светне .
 Днес ми хакнаха профила в инстаграм. Вече нямам опции за възстановяване. Превзеха го .
Дали ако се докладва няма да го премахнат. Имам снимки и друга информация за която се страхувам .
Какво ще стане ако се докладва и дали мога да пиша до инстаграм да го премахне .
Кажете дали има друг вариант то няма да си го върна ама поне да се изтрие .

# 193
  • Мнения: 521
Според мен пробвай да поискаш Security code и ако това не върши работа- свържи се със Съпорта на Инстаграм. Междувременно смени всички пароли на профили, свързани с компрометирания имейл и прехвърли всички профили към Gmail имейл-а ти. Не използвай abv, mail и т.н за регистрации в социални мрежи или важни сайтове.
П.С Преди около година и при мен се случи подобно нещо- бяха ми хакнали имейл-а към mail.bg, при положение, че паролата ми беше трудна- с цифри и букви, които нямат шанс за научкване. Опитаха се да ми откраднат фейсбука и инстаграма, но имах защита на телефона и веднага получих алърт, че някой се опитва да ми смени паролата. На секундата смених изцяло паролите и на имейла, както и на всички профили, свързани с него. Бяха се опитвали да купуват игри в Стийм, но за щастие нямах свързана карта към този мейл. Сладурите бяха от Тимишоара, нищо не успяха да откраднат от мен.

# 194
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
На мен преди 3-4 дни ми превзеха Инста профила буквално за минути. 😬 Не успях нищо да направя.
Първото нещо, което са направили след смяната на паролата и имейла е изтриването на всички мои постове там. Така съпорта по снимка нищо не можаха да направят …

Общи условия

Активация на акаунт