Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Къща/вила/бунгало/малък хотел на плажа, защото

• 2 188
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
Къде пък видяхте хотели до плаж Перла в Приморско?

На плаж Перла в Приморско.

Имам предвид този широк плаж, който минава пред новия град и в края му е старата социалистическа постройка резиденция Перла. Не знам как се казва в началото този плаж, но завършва с Перла. Може да се казва и Нов градски плаж на Приморско. Сега не ми се прави скрийншот от гугъл. Аз като цяло не препоръчвам ваканция в Приморско.
След като не препоръчвате ваканция в Приморско, защо изобщо го споменахте? И какви са му кусурите?
Няма нов и стар град - има градска и хотелска част, макар, че хотели има и в градската част.
Последните хотели са при входа на северния плаж, а след това са плажовете Стамополу и Перла, до които хотели няма. Най-близката до града част от плажа е Приморско - Централен. Цените на шезлонг и чадър намаляват от Перла в посока Централен и има защо.

# 16
  • SF
Ох, големи обяснения ми търсите. Това е последното, което ще ви дам и после ще се изморя и отегча. Сякаш човекът ще тръгне натам, накъдето аз кажа и лятото му зависи от моето мнение! Чак такава отговорност не нося за думите си.
Въпросът е къде има бунгало, хотел, близо до плажа. - Ами ето там има!
Не препоръчах ли със същата страст и Царево? Забравила ли съм да обобщя, че по Южното Черноморие почти навсякъде може да се намери нещо, цъфнало на самия плаж? И по Северното има, естествено.
Аз на чалгата в Приморско не искам да ходя и не бих пратила никого. Но няма как да отрека, че на въпросния плаж "Северен" има поне десетина 4-5-етажни и само трябва да пресечеш улицата, тротоара и вече започва пясъкът. И изглеждат доста добре за такъв тип хотели.
Заради Leo и други, които много търсят обяснеия и пояснения, повтарям: такива хотели има там, но от друга страна почивката в Приморско не е за мен. Ако е за вас и търсите такива хотели, там има със сигурност. И в Царево има. (плажът се казва Нестинарка, щом трябва и името на плажа да уточнявам).

# 17
Има бунгала и почти на плажа в Кранево. Не мога да коментирам самото настаняване, но като локация е точно на един паркинг разстояние от пясъка. Сега погледнах, че мястото се казва Бунгала Соната. За там се сетих първосигнално.

# 18
Хотел Морско конче Лозенец. https://www.seahorsebg.com/bg.html

# 19
...имам проблем с крака и ходенето ми е ограничено до няколко крачки. Търсим си нещо почти на плажа, искаме само да не е голям хотел тип Олл, каквото и да е, да е чисто и плажа да е хубав. Моля, препоръчайте нещо, изрових интернет, но така и не се спрях на нещо конкретно.
Заповядай. Буквално е на плажа.
http://www.booking.com/Share-nvKnDc

# 20
Погледнете "Реджина Мария" в Балчик, на самия плаж е, до Двореца на кралицата. На Арапя вече са ви написали по-нагоре, "Кораба" и още няколко нови хотела има там, не им знам имената. Между Равда и Несебър гъмжи от хотелчета на първа линия, за момента се сещам за "Марина", (като адрес се води в Несебър), много приятно семейно хотелче, точно до плажа, на първа линия, и за "Копакабана", който не е на самия плаж, но е на стотина метра  по равна улица. Има още много, но не им помня имената. Влезте в букинг, заложете населено място и има опция да видите всички хотели на картата като местоположение. Виждате кои са до морето и си избирате.

# 21
Арапя, например, е пълна с бунгала на първа линия. Хотел Кораба също е на плажа, а самият плаж ми е мега любим.Simple Smile
Бунгала на 1линия?Караваните зад бунгалата ли са?

# 22
Общо взето да. Има към пет минути ходене до плажа. По-встрани от основния плаж има и каравани на пясъка, май.

# 23
  • Sofia
Препоръчвам бунгала или каравани в к.к. Шкорпиловци. Има на първа линия. Буквално се пресича улицата и сте на пясъка, на плажа.

# 24
За ей това се сетих, но не знам как е като условия, не съм го посещавала. Леко под наклон пътечка води до пясъка, но е много кратка
https://www.tomasbg.com/

# 25
Благодаря за предложенията на всички ви!
Поради разни проблеми няма да ходим никъде....дано догодина..живот и здраве!
Поне набелязах някои местенца.

Общи условия

Активация на акаунт