Къща/вила/бунгало/малък хотел на плажа, защото

  • 3 783
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 298
Препоръчайте ми някой лукс хотел ОИ, който да е безумно евтин за септемврийско море? А, и да е на плажа, все пак, по темата. Simple Smile
[/quote
 Лукс хотел на първа линия безумно евтин няма.

# 31
  • Мнения: 3 720
Фаталина, не бях сериозна, разбира се. Както каза един чичо на пазара, хем хубаво, хем евтино - няма.
 Но си мислех за едно късо второ море и евентуални септемврийски намаления на нещо по fancy.,,;)

# 32
  • Мнения: 1 288
Препоръчайте ми някой лукс хотел ОИ, който да е безумно евтин за септемврийско море? А, и да е на плажа, все пак, по темата. Simple Smile
[/quote
 Лукс хотел на първа линия безумно евтин няма.

Апартаменти в комплекс Бяла виста,  на брега на морето, с прекрасна морска гледка, разрешават и с кученца Simple Smile

# 33
  • Мнения: 6 298
Фаталина, не бях сериозна, разбира се. Както каза един чичо на пазара, хем хубаво, хем евтино - няма.
 Но си мислех за едно късо второ море и евентуални септемврийски намаления на нещо по fancy.,,;)
Е, има и такива не на шега. В другата тема за бюджетно море, току що дадоха доста добър отзив/да се начуди човек/ за този хотел в Елените. https://visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-roial-park-elenite-19786/ от 08.09 има 15% отстъпка и 7=6. Двете се комбинират. За там последните години все лоши отзиви имаше, но пък сега може да са се взели в ръце. Само не знам дали във водата няма много камъни. Аз Елените с това съм ги запомнила от далечната 1992г.

Общи условия

Активация на акаунт