Бански прикриване на срамна част

  • 4 782
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 139
Мда, аз също съм с фотоепилатор и нямам никакви оплаквания - на места спряха да излизат съвсем, само мъхче. Но по-близката част до устните си ми остава с окосмяване, защото там кожата ми е и по-тъмна.

С риск да стана досадна пак ще препоръчам плажните шорти, така няма та мислиш косми, петна, пъпки, зачервявания, какво къде е подуто и т.н. Ако, разбира се е опция да си с по-неглеже бански.

# 16
  • Мнения: 214
В домашни условия ли?
Фотоепилатора ми върши идеална работа за тази зона, като се третира редовно, въобще не излизат повече и кожата стои гладка...докато след кола маска, бръснене, рано или късно пак набождат.

# 17
  • Мнения: 5 139

Да, на Браун, даже не съм от най-редовните, но има ефект - на места ги няма, на места са определено по-тънки, на други пораства само мъхче. Ноооо където е по-тъмна кожата и има гънки и свивки е не е особено успешно. Важно е да не се изкушавате да бръснете изтънелите костмчета, защото ще има регрес.

# 18
  • Мнения: 6 764
Години наред посещавах козметик, премахвам всичко, държа на течна кола маска, не ленти. Като настъпи Ковид ситуацията ми беше притеснено да ходя в салона. Инвестирах в уред за кола маска (нагревател и самата кола) и не съжалявам. Имам свободата да си правя процедурата когато ми е удобно, резултата е дълготраен. Общо взето имам нужда на месец, месец и половина от процедура. От годините ползване, самите косъмчета са изчезнали или много тънки.

# 19
  • Мнения: 189
... Ако не държиш на типични бикини ще свърши работа и за твоя "проблем".
https://contents.mediadecathlon.com/p1773923/k0960935c2fe16d1a20 … ty=60&f=800x0 Моите са черни с беличко, но не ги намирам в момента...
Не съм авторката, но на мен много ми харесаха тези шорти като идея. Може ли да попитам дали се носят "на голо" или слагате долнище на бански под тях?

# 20
  • Мнения: 5 139
... Ако не държиш на типични бикини ще свърши работа и за твоя "проблем".
https://contents.mediadecathlon.com/p1773923/k0960935c2fe16d1a20 … ty=60&f=800x0 Моите са черни с беличко, но не ги намирам в момента...
Не съм авторката, но на мен много ми харесаха тези шорти като идея. Може ли да попитам дали се носят "на голо" или слагате долнище на бански под тях?
Те сами по себе си са бански, много лека и тънка материя. Утре отиваме в Гърция и ще си сложа бельо под тях, тъй като са ми последни 1-2 дни от цикъла, но ако влизам във водата ще  съм само с тях.

# 21
  • FRANCE
  • Мнения: 2 225
Дъщеря ми ползва само подобни шорти за морето, но предпочита с бански отдолу. И за мен са супер практично. Недостатъка ако е с бански е съхне бавно.
Проблема с враснали косми, пъпки и прочие, ми го реши лазерната епилация.

# 22
  • Мнения: 5 832
Понеже по природа съм доста космата, летният сезон ми беше кошмарен. Стържех през ден мишници, крака и пак стояха черни и наболи гадините. Като отивах на море ми се ревеше, защото отстрани космите стояха като брада. Бръснех се преди плаж, но като влезех във водата от солта пламвах цялата. Отделно врастналите косми, просто кошмар. Накрая брат ми ми подари фотоепилатор, защото все не можех да заделя пари за такава покупка. Родих се! В момента имам точно по два косъма на мишница, бикини линията е на 95% чиста, а по интима има по някой самотен косъм. Обаче хич не ме притесняват и си ходя вече с безсрамно изрязани долнища, мишници бръсна веднъж в месеца. Помисли за такава инвестиция, особено ако си със сравнително светла кожа и тъмни косми.

# 23
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Момичетата ,които  имат фотоепилатор ,може ли да дадат линк с конкретния модел ,който ползват?
Благодаря.

# 24
  • Мнения: 5 832
Момичетата ,които  имат фотоепилатор ,може ли да дадат линк с конкретния модел ,който ползват?
Благодаря.
Моят е Philips Lumea Advanced 1997.
https://www.emag.bg/fotoepilator-ipl-philips-lumea-advanced-250- … earch-Action=view
Който и да вземеш, няма значение, действат на един и същ принцип.

# 25
  • Мнения: 291
Много пъти съм се замисляла и съм чувала отзиви, че тези които са за домашна употреба нямат ефект.. Може ли да споделите малко повече как се работи с това чудо

# 26
  • Мнения: 5 832
Много пъти съм се замисляла и съм чувала отзиви, че тези които са за домашна употреба нямат ефект.. Може ли да споделите малко повече как се работи с това чудо
Има цяла тема за фотоепилаторите.

# 27
  • София
  • Мнения: 3 753
Дами,авторката не пише за проблем с окосмяването,друг е случая…
Препоръчвам този бански,изпробван е:
    https://www.ivet.bg/product/57138/banski-roberta.html

# 28
  • Мнения: 5 139
Дами,авторката не пише за проблем с окосмяването,друг е случая…

Спокойно, не сме малоумни Wink Авторката сама включи и този фактор в дискусията.

Като цяло ми се очертават самите срамни устни така да обясня,но да благодаря ще потърся тъмен банск с шарен десен, ако изобщо успея да се справя и с обезкосмяването, защото то не е един проблем... имам и отзад на бузките тъмни косъмчета, бикини линията пък от самобръсначката остават като наболи... но благодаря ви за съветите и за обезкосмяването също ще се радвам да споделите

# 29
  • Мнения: 24 467
Много пъти съм се замисляла и съм чувала отзиви, че тези които са за домашна употреба нямат ефект.. Може ли да споделите малко повече как се работи с това чудо

При мен ефектът се появи още на първия месец, а след 1 година, и то нередовна употреба, вече нямам косми по тялото. Буквално. За мен тази вещ си струва всяка стотинка.
С Браун съм, с 4 приставки.
Вярно е, че е за хора като мен - аз имам светла кожа и тъмни косми. Вероятно и затова проблемът се реши почти със започването на употребата му. Но направо забравих вече за този проблем.

Общи условия

Активация на акаунт