На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 34

  • 89 477
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 6
Привет, въпреки, че се обадих и питах на Малко Търново дали може да се мине с антигенен тест и казаха, че не можело, утре мислим да си направим такъв и ако излезе отрицателен , ще се запътим натам, ако ни върнат, ще се пробваме на Капитана. Ако някой е минавал през Малко Търново , нека сподели как се минава, как е трафика и т.н. Благодаря!

Аз не разбирам защо на сайта на министерство на външните работи пише,че може с антиген тест,а са ви казали от Малко Търново,че не може..

# 121
  • Мнения: 351
Здравейте! Някой виждал ли е в мебелните магазини в Одрин тапицирани единични легла?

# 122
  • Мнения: 26
Цитат
Аз не разбирам защо на сайта на министерство на външните работи пише,че може с антиген тест,а са ви казали от Малко Търново,че не може..

Всички се чудим това, и аз го четох, че може, но ми казаха, че ще ни върнат турците, не нашите!

Ново инфо: С нахалство към прогрес са казали хората! Обадих се пак и ги питах дали може с антигенен тест, този път господина отсреща ми каза, че можело, но не правили на границита.  Викам не ПСР, нали ме разбрахте, а бърз антигенен тест. Каза да , може!

Последна редакция: пн, 07 юни 2021, 19:25 от rossi56

# 123
  • Мнения: 6
Цитат
Аз не разбирам защо на сайта на министерство на външните работи пише,че може с антиген тест,а са ви казали от Малко Търново,че не може..

Всички се чудим това, и аз го четох, че може, но ми казаха, че ще ни върнат турците, не нашите!

Ново инфо: С нахалство към прогрес са казали хората! Обадих се пак и ги питах дали може с антигенен тест, този път господина отсреща ми каза, че можело, но не правили на границита.  Викам не ПСР, нали ме разбрахте, а бърз антигенен тест. Каза да , може!

А Вие на Малко Търново ли звъннахте или на Капитан Андреево?

# 124
# 125
  • Мнения: 26
Цитат
А Вие на Малко Търново ли звъннахте или на Капитан Андреево?

Да, на Малко Търново, защото сме свикнали да пазаруваме от Лозенград. Пък и до там ни е по-близо, защото сме от Варна.

# 126
  • Мнения: 3 417
Цитат
Здравейте . Интересувам се каква цена има в Турция   Verrutol. Дали е ефикасен за папиломи.
Тук имаше в турският магазин , но днес се оказа е свършил и нямало да го зареждат.
Казва , че нямало да ходят в Турция , уж било по поръчка и т.н.
Виждам го в сайтове по 20 -30 лв . В магазина беше около 10 .
За жалост тогава отложих  .

# 127
  • София
  • Мнения: 299
Саня,

https://www.ilacabak.com/verrutol-0-5-10-deri-cozelti-4939

По курса на Тавекс за днес, лекарството излиза 4,63 лв.

# 128
  • Русе
  • Мнения: 7 072
Роси, задължително изискайте от лабораторията теста да съдържа дата и час, паспортните ви данни, имената на лабораторията, оригинален печат. Носете и касовия бон.

# 129
  • Мнения: 3 417
Саня,

https://www.ilacabak.com/verrutol-0-5-10-deri-cozelti-4939

По курса на Тавекс за днес, лекарството излиза 4,63 лв.
Ако е възможно някой да ми го купи - и с надценка ще го взема . Но 20 - 30 лв ми се вижда много на мен.
В един сайт е 15 , но и доставка идва на 20 лв.

# 130
  • София
  • Мнения: 299
Планираме разходка до Одрин този месец, но нямаме фиксирана дата - може и да е съвсем в края на месеца. Преди пътуването ще ви пиша на лични и ако до тогава не сте намерили вариант, ще ви взема. За надценка и дума не може да става в тази тема. Simple Smile

# 131
  • Мнения: 3 417
Планираме разходка до Одрин този месец, но нямаме фиксирана дата - може и да е съвсем в края на месеца. Преди пътуването ще ви пиша на лични и ако до тогава не сте намерили вариант, ще ви взема. За надценка и дума не може да става в тази тема. Simple Smile
Благодаря. Все пак ще отнеме там време и т.н. Отчитам го .

# 132
  • Мнения: 6
Роси, задължително изискайте от лабораторията теста да съдържа дата и час, паспортните ви данни, имената на лабораторията, оригинален печат. Носете и касовия бон.

Знаете ли за колко време излизат резултатите от антиген тест?

# 133
  • Мнения: 5 094


Знаете ли за колко време излизат резултатите от антиген тест?
Зависи от лабораторият, но става бързо. До към час би трябвало да е готов.

# 134
  • Мнения: 500
Момичета на сертификата който изтеглих  от  интернет пише  че не важи за пътуване.  Само за електронния вариант ли се отнася. Имам и хартиен вариант на който нищо не пише.

Общи условия

Активация на акаунт