Розово зацапване при опити за бебе

  • 1 174
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 103
Здравейте, момичета, ще си запиша час за лекар - знам, че това е най-важната стъпка. Реших обаче да пиша, ако случайно на някоя от вас се е случвало нещо подобно - с приятеля ми правим опити за бебе. На 29 ден от цикъла получих розово зацапване, което е оскъдно, но продължава вече 4 ден (като през това време спира и пак започва няколко пъти). Леко е и се различава по цвят и количество от обичайната менструация. Ще си запиша час за лекар за утре, но исках да попитам - на някоя случвало ли се е?

Последна редакция: ср, 26 май 2021, 13:15 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 38
Доста жени съобщават за изменение в менструацията ,когато са започнали бебеправене. Най-добре да се посети лекар, както казахте

# 2
  • Мнения: 96
На мен ми се е случвало няколко пъти да имам зацапване. Ходила съм на лекар, Слава на Бога всичко е наред.

# 3
  • Мнения: 1 847
Възможно е да е идваща менструация, понякога така зацапва и идва..Имах такива зацапвания преди цикъл установи се нисък прогестерон, с подходящите  препарати се регулираха нещата.

# 4
  • Мнения: 1 103
Благодаря, момичета! И аз първоначално помислих, че идва менструацията, но не.. зацапва, спира, продължава.. вчера бях на АГ, каза да изчакам до понеделник, ако не ми дойде "като хората" - да отида в понеделник пак.

Пуснаха ми и кръвен тест, но е отрицателен (по принцип съм около 3 дни преди менструация, защото съм с по-дълъг период). Възможно ли е да не е отчел теста (въпреки че се съмнявам)?

Ако не - нямам обяснение защо не идва, а зацапва... АГ не ми даде точно обяснение също и каза, че ще видим след понеделник..

# 5
  • Мнения: 1 847
заради хормонален дисбаланс не тръгва. Кръвен би отчел ако е направен "когато трябва", т.е минала е имплантацията, преди това не.

# 6
  • Мнения: 1 103
заради хормонален дисбаланс не тръгва. Кръвен би отчела ако е направен "когато трябва", т.е минала е имплантацията, преди това не.

По принцип имплантацията става до 12 дни след овулация, нали така? Нямам идея дали е било когато трябва.. но може би няма бременност наистина, а просто хормонални смущения Sad В началото имах надежди, че е имплантационно кървене, защото изглежда точно по този начин и е супер слабо..

Общи условия

Активация на акаунт