Пълномощно за продажба на автомобил

  • 2 995
  • 7
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 013
Здравейте, бих искала да попитам дали  някои има бланка за Пълномощно за продажба на автомобил? Искам да издам на мъжа ми пълномощно, за да не се разхождам при продажбата, автомобила си е на негово име, но е нужно пълномощно, тък като сме женени.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 094
ПЪЛНОМОЩНО
 
ПОДПИСАНИЯТ/ИТЕ (имена, ЕГН, лична карта и постоянен адрес)
 
УПЪЛНОМОЩАВАМ (имена, ЕГН, лична карта и постоянен адрес)
 
СЪС СЛЕДНИТЕ ПРАВА:

ДА ПРОДАДЕ МПС  (марка, модел, рама) на купувач и при цена и условия – каквито намери за добре, вкл. да договаря сам със себе си.
ДА МЕ ПРЕДСТАВЛЯВА за всякакви действия пред органите на МВР и КАТ вкл. да регистрира горепосоченото МПС.
ДА ЗАСТРАХОВА горепосоченото МПС и получава застрахователни обезщетения.
ДА МЕ ПРЕДСТАВЛЯВА за всякакви действия пред Данъчната администрация във връзка с горепосоченото МПС.
За горното да ме представлява и подписва където е нужно.
Пълномощното е валидно (срочно или безсрочно, със или без право на преупълномощаване).

Дописвате или махате каквото искате.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 919
Здравейте, бих искала да попитам дали  някои има бланка за Пълномощно за продажба на автомобил? Искам да издам на мъжа ми пълномощно, за да не се разхождам при продажбата, автомобила си е на негово име, но е нужно пълномощно, тък като сме женени.

Отивате при първия нотариус и хем получавате написано пълномощно, хем ще го заверят, защото така или иначе трябва да е нотариално заверено.

# 3
  • София
  • Мнения: 35 094
Заверката е 18 лв, написването от 30 до 60 лв.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 013
Заверката е 18 лв, написването от 30 до 60 лв.
Не зная колко е писането понеже си го написах сама и декларациите също.Заверката беше 6 лв на документ.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 094
В София ли това?

# 6
  • Мнения: 1 038
Има и декларации към пълномощното. Толкова ли е невъзможно да присъствате? Така или иначе ще трябва да посетите нотариус за заверка на пълномощното и декларациите.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 013

Да в София. Благодаря на всички за информацията. ИЗкарах си документите и всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт