Моля, помогнете на една сополива мама.

  • 2 213
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Силистра
  • Мнения: 288
luna , кажи ми моляте как се ползва меда и дали мога да го приложа при сина ми на 2 г и 2 мес.? Тъпча му нослето с физ разтвор вече четири дни, но ефект няма.
Благодаря предварително!

# 16
  • Мнения: 1 737
Разреден Цитросепт отпушва носа и лекува хрема. Става и за малки кърмачета.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 880
Тайлол Хот е наистина много добро...за мен в пъти по-добро от Фервекс, Нурофен СтопКолд, Еферелган и т.н....съдържа една съставка, която яко отпушва носа. с мъжа ми сме много доволни.

# 18
  • Мнения: 14 654
медът в ноздрите по-скоро ще изкара всичко, което се съдържа в синусите и ще отпуши носа, но няма да спре хремата. ако се прави по-продължително време съвсем доказано лекува сенна хрема

# 19
  • Мнения: 1 455
Разреден Цитросепт отпушва носа и лекува хрема. Става и за малки кърмачета.

 bowuu  Peace

# 20
  • Силистра
  • Мнения: 288
Хора кажете моля Ви какво е Цитросепт- хапченца, сиропче, как да разреди, меда и него как да го сложа в носа, захаросан или...?
Моля Ви нищо не помага запушен е носа и това си е.

# 21
  • Мнения: 2 082
цитросепта е капки/грейпфрут /,но много горчат.а за меда-слагаш да заври напр.1ч.ч.вода-в нея слагаш лъжица мед/непълна/ и махаш от котлона.след това се прецежда и изстива.поне аз така знам...

# 22
  • Силистра
  • Мнения: 288
Благодаря много за отговора, веднага ще пробвам.

# 23
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 338
Аз нямам смелост да си слагам лук или чесън в носа  Sick  Stop В момента съм с ужасна хрема вече трети ден. Виброцил и Еуфорбиум ме успокояват за по 1-2 часа и после всичко отново  Sad С лекарства и без тях- седем дни  Peace

# 24
  • Мнения: 422
И аз бях така, пробвах какво ли не, с Виброцил за 2 дена се оправих

Общи условия

Активация на акаунт