Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 20 334
  • 732
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 9 556
До тази вечер си мислех ,че по зле от ЗИ финал няма да видят очите ми ,но имало бетер на бетерите
Даже и в рая дадоха всичко и Ямач и жените му и фамилията направо жива подигравка искрено се надявам Хорзум да не пише новия проект на Ай Япъм беше жива трагедия последната сцена на Чукур.
Иначе любима сцена ми е много като я гони и двамата бяха потни и тя го мразеше тогава.

# 256
  • Мнения: 2 449
От серията ми тъпи въпроси към сценаристите:
Как точно решиха кога е рожденият ден на бебето. Когато уж умря? Това възкресяване ми е сред Топ 3 на безумията. Ама те май са повече от 3. Например - тези Карачай боледуваха от какво ли не, направо медицински справочник.
Недим беше паднал от високо, тровен, дрогиран, но без абстиненция, после белите му дробове пострадаха в пожар, после го удариха с камък по главата, припада - и нищо му няма.
Шениз се ръга, къса си шевовете, пада от високо, но се оправи без рехабилитация.
Дженк и Джемре мръзнаха, Дженк се простреля, но след всички тези прегледи, никой не му видя тумора, докато не стана фатален и никой от цялото му висене по болници не разбра, че пие хапчета.
Агях получи инфаркт от нещо, което подозираше.
Само бабата желязна, нищо й нямаше цял сериал. Как една хрема не хвана тази жена

# 257
  • Мнения: 9 556
От серията ми тъпи въпроси към сценаристите:
Как точно решиха кога е рожденият ден на бебето. Когато уж умря? Това възкресяване ми е сред Топ 3 на безумията. Ама те май са повече от 3. Например - тези Карачай боледуваха от какво ли не, направо медицински справочник.
Недим беше паднал от високо, тровен, дрогиран, но без абстиненция, после белите му дробове пострадаха в пожар, после го удариха с камък по главата, припада - и нищо му няма.
Шениз се ръга, къса си шевовете, пада от високо, но се оправи без рехабилитация.
Дженк и Джемре мръзнаха, Дженк се простреля, но след всички тези прегледи, никой не му видя тумора, докато не стана фатален и никой от цялото му висене по болници не разбра, че пие хапчета.
Агях получи инфаркт от нещо, което подозираше.
Само бабата желязна, нищо й нямаше цял сериал. Как една хрема не хвана тази жена

Недим имаше проблеми с органите.Стана на крака от нищоооо
Дженк се простреля почти в сърцето и му нямаше нищо остана в хладилник и пак нищо му нямаше а после се оказа ,че има тумор в главата е как останал жив ми обяснете? Тялото му как издържа на хипотермия?
Агях ако Фикрет не беше напуснал нямаше да умре.
Шениз падна от сграда на високо и нищо и няма това пък другия бисер.
Бебето да не го коментирам то беше короната на смеха.
Оперирал се е преди време ами дайте момент де...нали го намеквате? Абе толкова кръпи с дупки,че нямам думи.

# 258
  • Мнения: 2 449
Беше забавно как Дженк, който каза на Джерен, че никога няма да се ожени за нея, в следващия епизод й предложи брак. Е, това как го измислиха и от кой пръст го изсмукаха, ум не ми го побира.
Другото, което е във величайшите глупотевини - Джемре казва на Недим, че е най-голямото й разочарование в живота и от следващия момент до края са като залепени. Е, как стана така? И как охраната шофьор не им помогна при драмата с Оя и бебето, а Недим, който от ставането от стола не е спортувал нищо внезапно се оказа истински командос. Направо невероятно.
Не знам къде са намерили последните сценаристи, но по-добре да не ги ангажират за друго, освен за пародии

# 259
  • Мнения: 208
От серията ми тъпи въпроси към сценаристите:
Как точно решиха кога е рожденият ден на бебето. Когато уж умря? Това възкресяване ми е сред Топ 3 на безумията. Ама те май са повече от 3. Например - тези Карачай боледуваха от какво ли не, направо медицински справочник.
Недим беше паднал от високо, тровен, дрогиран, но без абстиненция, после белите му дробове пострадаха в пожар, после го удариха с камък по главата, припада - и нищо му няма.
Шениз се ръга, къса си шевовете, пада от високо, но се оправи без рехабилитация.
Дженк и Джемре мръзнаха, Дженк се простреля, но след всички тези прегледи, никой не му видя тумора, докато не стана фатален и никой от цялото му висене по болници не разбра, че пие хапчета.
Агях получи инфаркт от нещо, което подозираше.
Само бабата желязна, нищо й нямаше цял сериал. Как една хрема не хвана тази жена

ОХ, корем ме заболя от смях.....у нас ме взеха за луда  JoyJoyJoy Бабата имаше тансион висок, галиба Joy

Диди, и на мен много ми е любима сцената след гоненицата. Каква страст имаше там  HeartHeartHeart

# 260
  • Мнения: 9 556
Беше забавно как Дженк, който каза на Джерен, че никога няма да се ожени за нея, в следващия епизод й предложи брак. Е, това как го измислиха и от кой пръст го изсмукаха, ум не ми го побира.
Другото, което е във величайшите глупотевини - Джемре казва на Недим, че е най-голямото й разочарование в живота и от следващия момент до края са като залепени. Е, как стана така? И как охраната шофьор не им помогна при драмата с Оя и бебето, а Недим, който от ставането от стола не е спортувал нищо внезапно се оказа истински командос. Направо невероятно.
Не знам къде са намерили последните сценаристи, но по-добре да не ги ангажират за друго, освен за пародии
Сега се замислям Авшар ако направи продуция да покани Сърма и всички луди и да я кръсти
Залим Истанбул и дъщерите му в Рая ще избие рибата...Седя и се смея и не мога да се успокоя от смях заради финала на Ямата /Чукур/

# 261
  • Мнения: 208
На мен най-смешно ми е как Джемре непрекъснато  им мери пулса с два пръста......Дженк катастрофирал с колата, шевовете му се отворили/ егати, тия шевове с плюнка ли ги лепят/, целия в кръв...тя пулса му мери! падам!

Диди, небивалица  след небивалица, викаш Joy

# 262
  • Мнения: 9 556
На мен най-смешно ми е как Джемре непрекъснато  им мери пулса с два пръста......Дженк катастрофирал с колата, шевовете му се отворили/ егати, тия шевове с плюнка ли ги лепят/, целия в кръв...тя пулса му мери! падам!

Диди, небивалица  след небивалица, викаш Joy

Ами в колата:Идвам ще окажа първа помощ
-Дженк не можеш да ни оставиш! Не можеш и дрън дрън и ревове и сополи и Сера така го стискаше Озан дали му направи някоя синка в този момент се чудя?

Габи нашето е шедьовър за финал сериозно ти говоря.

# 263
  • Мнения: 2 449
На мен най-смешно ми е как Джемре непрекъснато  им мери пулса с два пръста......Дженк катастрофирал с колата, шевовете му се отворили/ егати, тия шевове с плюнка ли ги лепят/, целия в кръв...тя пулса му мери! падам!

Диди, небивалица  след небивалица, викаш Joy
Габи, това е като "любимото ми" "Добре ли си?" в края на американските екшъни. Героят мърляв, по потник (задължително), целият в рани, но мацката го прегръща и го пита добре ли е. 😂
Аз много се смея, когато Агях и Сехер се хвалят един друг какви добри родители са. Или когато Агях обяснява, че Джемре е умна - същата Джемре, на която Дженк обясняваше, че визите няма да паднат, ако повтаря, че Недим е в Лондон и баща му се е пошегувал. Представям си, ако беше глупава какво шоу щеше да е

# 264
  • Мнения: 1 117
А за падането от балкона, какво да кажем? Още не ми е ясно как толкова лесно се счупи този парапет.. А и не става въпрос за балкона на някоя селска къща, ами за този в имението на милионерите Карачай. Толкова ли не намериха пари за кадърни майстори? Joy

# 265
  • Мнения: 208
Ох,спрете се! Сълзи ми потекоха от смях....Ма то ние направо  комедия сме гледали досега!

На мен хит ми е доктор Оя...толкова уважавана, Агях чак като клиника и направи заради Недим, откъде я взе с тия препоръки...от психиатрията ли?

# 266
  • Мнения: 9 556
А за падането от балкона, какво да кажем? Още не ми е ясно как толкова лесно се счупи този парапет.. А и не става въпрос за балкона на някоя селска къща, ами за този в имението на милионерите Карачай. Толкова ли не намериха пари за кадърни майстори? Joy

Абе ако се замислим за мозъка на Агях който е бетер гъсеница може и да има логика балконя да е правен от менте материал.

Габи бивша наркоманка ама уважавана на хашиш...

# 267
  • Мнения: 2 449
Аз имам проблем със сцената с преследването. Джемре по чехли тича по-бързо от спортуващия Дженк. Тези сценаристи бягали ли са някога с чехли?

# 268
  • Мнения: 9 556
Аз имам проблем със сцената с преследването. Джемре по чехли тича по-бързо от спортуващия Дженк. Тези сценаристи бягали ли са някога с чехли?
Тя бедната от страх.Озан има някакъв проблем обаче с краката не знам забелязвате ли все пак ходи и по лимфодренажи...



Тук например много си пролича...

# 269
  • Мнения: 2 449
Диди, колко да е страх. Все се обръщаше да види идва ли. Да не я изгуби от поглед Wink
И накрая той се появи от другата страна 😂
И при заснемането на сцената с прегръдката на стълбите на медения месец, от двете страни изглеждаха еднакво - все Джемре се виждаше. Все едно се местеха според камерата.
А да, в цял филм една книга четоха - и то детска. И това уж умното Джемре. 😂

Общи условия

Активация на акаунт