Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 20 312
  • 732
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 739
Зле, мега зле, ултра зле!!! Джемре!!! 😡

# 226
  • Мнения: 208
Дженк CryCryCryCry

А Джемрето...НЕ МОГА, НЕ БИВА ...ПРОСТИ МИ !?

# 227
  • Мнения: 2 449
Джемре. Толкова щастлива от думите на Дженк. Светна й лицето. И избяга разплакана. Смачкана.
Не мога. Не бива. Прости ми.
За какво?
Искаше да му каже да. За пореден път го гледах и очаквах да и целувка.

# 228
  • Мнения: 9 375
Нямам повече какво да кажа пак ще си пусна гифче по темата

# 229
  • Мнения: 208
Джемре. Толкова щастлива от думите на Дженк. Светна й лицето. И избяга разплакана. Смачкана.
Не мога. Не бива. Прости ми.
За какво?
Искаше да му каже да. За пореден път го гледах и очаквах да и целувка.

На мен цялата тази сцена ми е странна. И аз като Диди винаги към казвала, че Дженк на Сърма никога нямаше да и предложи брак на яхтата. Та той знаеше, че тя ще му откаже. Тази сцена е притурка от някои от новодошлите сценаристи. А за да разгадаем  нейният отговор, ще ми трябва Маг Светлина и кристалната топка  JoyJoyJoy

# 230
  • Мнения: 6 058
На Джемре по-скоро й е гадно, че отказвайки знае, че наранява Дженк. Джемре е добър човек и не обича да наранява. Честно казано не я видях разбита и смачкана. Доста добре си беше в къщичката след случката. Една истински разбита и смазана жена щеше доста дълго да страда и да си изплаче очите.
А Агях много ми опротивя. Много добре знае за чувствата на Недим още отпреди брака на сина си, обаче набутва сина си на Джемре. Все той ще решава кой с кого да бъде. Да ги остави тримата сами да се оправят с чувствата си.

# 231
  • Мнения: 208
"Тя не ме обича, татко! " Хубавите тъжни очички .....
Следва един от най-хубавите разговори между баща и син. Любимо!

# 232
  • Мнения: 9 375
"Тя не ме обича, татко! " Хубавите тъжни очички .....
Следва един от най-хубавите разговори между баща и син. Любимо!
Пускай кърпитеее....
Защо песента почна да свири баш след предложението като Озан не е главен в този сериал?
Много искам някои хора да се събудят от мечешкия зимен сън и поне това да приемат ама наистина...

# 233
  • Мнения: 2 449
Диди, ако щеш ми вярвай, но тази вечер за първи път чух песента. Толкова съм била съсредоточена върху лицата на Дженк и Джемре, че съм била буквално глуха.
Боби, шофьорите казаха, че си е изплакала очите в колата. И на развода не изглеждаше нито щастлива, нито облекчена от това, което се случва. Както и в стаята, когато я вика Агях. Тъжна и замислена.
Габи, Диди, ще споря и с вас. Джемре иска да говори с него, шепне му, че трябва да говорят. И той ... ами, надява се. Тя се държи по начин, който го кара да се надява. Отчаян опит, последен. Ние знаем какво искаше да му каже, но той ... очаква друг разговор. Пък и...като си събираше куфара Джемре очакваше целувка. Очакваше да я помоли да остане.
Съжалявам, но дори при разговора с Агях все още й се късаше сърцето от решението.
Джемре не искаше развод. Сърцето й не искаше развод. Само разумът, но сърцето й не беше съгласно с него.
А утре ще се реве на една от любимите ми сцени баща и син 😥

# 234
  • Мнения: 10
Здравейте, момичета!
Напоследък за мен филмът е изключително объркващ, почти при всяко по-важно събитие Джемре и Дженк са заедно, когато той се простреля, в хладилнито... От друга страна, Джемре и Недим почти не общуват, след като той се изправи.
Днес също Дженк най-накрая събра смелост да си каже каквото има на Джемре, тя явно не го обича (според сценаристите), а в погледа й аз виждах болка (смущава се, когато той се приближи, не изглежда да й е безразличен). Съгласна съм с Боби, че не иска той да страда, но сякаш и се страхува да опита.

# 235
  • Мнения: 6 058
Сериалът не е типичният сериал, в който изпъкват двама главни герои. Шениз примерно също може да се нарече главен герой. Общо взето поне 5 човека са главни герои тук, защото действието се върти около тях. Накрая обикновено остават двама, освен в случаите с лош край или когато двойките са повече от една като в Alev Alev.
Да, чух какво казаха шофьорите, но да си тъжна е едно, да си разбита и отчаяна друго. Определено Джемре страда заради нещастието на Дженк. Не мисля, че й е добре че той страда.

# 236
  • Мнения: 1 117
Сърцето ми се къса за Дженк. Толкова болка преживя и продължава. Колко още може да понесе човешкото сърце?! Ако изобщо му е останало такова.. За пореден път бе разбито на пух и прах. Broken Heart
Джемре така сладко се усмихваше на думите му и бях сигурна, че ще каже "да". До момента, в който реалността не я връхлетя.. "Не мога. Не бива. Прости ми."  Защо изрече тези думи? Защото не иска да застава между двама братя, не бива, не може. Аз така го разбирам.


# 237
  • Мнения: 739
Madison, и аз така го разбирам. Не иска да застава между братята. Ако Джемре не знаеше, че са братя, съм 99.9% сигурна, че отговорът щеше да е “да”
За мен Главният герой във филма е Дженк Карачай. Като съобщават актьорите според мен Озан трябва да е само след Фикрет Кушкан. Спомнете си само първата сцена в сериала, когато зрителят се запознава с Дженк! Два образа на двата полюса, които са брилянтно изиграни от Озан.

# 238
  • Мнения: 208
Неее, не може да им се отрече на сценаристите....Всичко е толкова двусмислено, че всеки го вижда както го чувства за себе си. Колко въпроса имам към Джемре? И щях да започна.....как сърце ти даде така да мъчиш Дженк? Ето той беше кристално ясен с Джерен...."спри, гади ми се от теб"! Може да е гадно,но ще поплаче, и ще и мин. А Джемрето го реже на живо, парче по парче!

# 239
  • Мнения: 1 056
Аз четох, че последните сценаристи са харесвали повече двойката Джемре-Дженк. Освен това до последно са се старали да поддържат интереса на феновете на двете двойки Джемре-Дженк и Джемре-Недим и затова е цялото лутане на Джемре. На мен обаче Джемре ми се видя по-разстроена когато отказа преди това на Недим. За Агях какво да кажа - забрави, че искаше Джемре за снаха, но за Недим. Синът му е по-важен, разбира се. Не знам защо заплаши Недим при опита му да изгони Дженк. Вероятно е готов да играе мръсно срещу племенника си в интерес на децата си.

Общи условия

Активация на акаунт