На море в Гърция 2021 - II

  • 46 409
  • 779
  •   1
Отговори
# 750
  • софия
  • Мнения: 25 702
Изпраща се на имейл адрес на РЗИ Благоевград. При влизане Ви информират за процедурата.

# 751
  • Мнения: 62
Изпраща се на имейл адрес на РЗИ Благоевград. При влизане Ви информират за процедурата.

Супер, благодаря ти Simple Smile)

# 752
  • София...........
  • Мнения: 957
Питанка към тези, които са на Ситония около Никити.
Плажа Агиос Йоанис функционира ли като свободен или вече хотела е готов?

# 753
  • София
  • Мнения: 2 651
Здравейте, важи ли все още задължителното носене на маски на обществени места? Ако се разхождаме на открито по  улиците пак ли с маска?

# 754
  • Мнения: 5 776
Да, за още няколко седмици ще са задължителни на всички обществени места без заведенията и плажовете. От 1-ви юли ще отпадне вечерния час.

# 755
  • София
  • Мнения: 14 773
До края на месеца ще бъдат отворени още ленти за преминаване на Кулата. https://m.24chasa.bg/novini/article/9910373

# 756
  • Плевен
  • Мнения: 239
Маските са задължителни,но доста хора по улиците са без тях или ги носят под брадичката си. Глобата казват е 300 евро, но общо-взето не виждам да са много стриктни - в Кавала сме.

# 757
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Имаме възможност да отидем в Потос, разгледах снимки и излиза плаж Пефкари като по-популярен. Знаете ли дали е пясъчен и ако не - има ли наблизо такъв? С деца сме и е важно да могат да влизат в морето 😀

# 758
  • Мнения: 222
Изпраща се на имейл адрес на РЗИ Благоевград. При влизане Ви информират за процедурата.
Интересно, ако вляза през Маказа и РЗИ -Кърдали ми наложи карантина, кога аджеба РЗИ-Благоевград ще ми я отмени, ако им изпратя отрицателен антигенен тест? Аз мисля, че никога.

# 759
  • софия
  • Мнения: 25 702
Изпраща се на имейл адрес на РЗИ Благоевград. При влизане Ви информират за процедурата.
Интересно, ако вляза през Маказа и РЗИ -Кърдали ми наложи карантина, кога аджеба РЗИ-Благоевград ще ми я отмени, ако им изпратя отрицателен антигенен тест? Аз мисля, че никога.
Аз и за някой, влязъл през Кулата, не съм чула да му е отменена изрично след отрицателен тест. Общо взето се самоосвобождаваш.

# 760
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Попълних декларация за QR код тази сутрин,чакам да ми пратят ,но нищо, утре в 5 сутринта като тръгнем няма къде да я принтирам,от телефона ли ще я показвам?
Благодаря

# 761
  • Мнения: 13 603
Да, може от телефона. Кода се получава след 0.01 ч..

# 762
  • Мнения: 222
Попълних декларация за QR код тази сутрин,чакам да ми пратят ,но нищо, утре в 5 сутринта като тръгнем няма къде да я принтирам,от телефона ли ще я показвам?
Благодаря

"Пътниците, които се качват на борда или се качват в предишния ден на пристигането, ще могат да направят това, като покажат имейла за потвърждение, тъй като ще получат своя QR код по време на полета или пътуването си."

Това се показва при отваряне на сайта за попълване на PLF. Много хора споделят, че си показватQR кода само на телефона.

# 763
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Благодаря ви много.

# 764
  • Мнения: 471
Имаме възможност да отидем в Потос, разгледах снимки и излиза плаж Пефкари като по-популярен. Знаете ли дали е пясъчен и ако не - има ли наблизо такъв? С деца сме и е важно да могат да влизат в морето 😀
Аз препоръчвам Псили  Амос! За втора година сме на Тасос заради този плаж, но всеки има различни изисквания, погледнете го все пак,  дано ви хареса. Ако имате възможност за хапване в Потос, отидете в таверна Ирене, на крайбрежната се намира. Големи порции,  вкусно и на супер цени.

Общи условия

Активация на акаунт