Трето бебе?

  • 3 007
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 410
Ами аз ще ви кажа - щом искате - имайте си! ❤
Ние винаги сме си мечтали за 3 дечица. Аз по едно време се бях отказала от идеята, но това беше в периода на terrible 2 и бебешкия пубертет. 😁 Като поотминаха и децата ми се “очовечиха”, пак ми се върна желанието. Много много силно го искахме, но напоследък нямахме как да се отдадем на сериозни опити. Просто се бяхме пуснали по течението, без много много да му мислим. И хоп, в месеца, в който най-малко е имало как да се получи, то взело, че се получило. Няма да е лесно в началото, но знам, че ще се справим.
За протокола- имам едно секцио март 2017, от което имам две момиченца. Живот и здраве разликата с бебето ще е 5г без един месец. 🤗

Ния по спомени ти беше в моята от отчетна тема. Март 2017,с Елиза и Калия нали?
Запомнила съм имената, щото и тема имаше. Браво! Живи и здрави да са ти!
Аз тамън се навивам за второ, аха са скоча и все нещо ме дострашава. Още малко ще почакам да ми дойде знак свише.
Леко раждане ти желая!

Лелеее, Деси, докато зацепя, че си ти! 😁 Сменила си никнейма и трябваше да отворя профила ти да видя кой ми пише. 😁🤗
Благодаря ти, още съм в началото на бременността аз и не смея да мисля за раждане.
Пожелавам ти когато се навиеш за второ, веднага да стане. Няма какво да го мислите, пускайте се по течението. Вчера гледах един пост във фб, че твоята кукла иска братче. 😘

# 16
  • Мнения: 18 562
А тя един ден иска, един ден не иска. 😀
Да смених ника малко за разнообразие.
Благодаря за пожеланията🥰Живи и здрави да сме, той живота си върви, по-млади няма да станем тъй, че..
Толкова лесно родих, пък си ме е страх.
Ане, не знам, малко ми трябва.
Ето, че хората и на трето се решават, живи и здрави😊

Общи условия

Активация на акаунт