Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Трето бебе?

• 1 585
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте, интересно ми е тези които имат 3 дечица, с каква разлика са? Възможно ли е 3 то бебе след 2 секцио? Ние много искаме 3 то бебче , знам,че трябва да изчакаме по-дълго време, а и не съм се разбързала,но физически не знам дали ще мога и дали е ок. 😊 Ще се радвам на споделено мнение. 😊

# 1
Възможно е, да. Имам позната с 3 деца, родени секцио, през около 2 години.
Но дали ще е ок физически за теб, зависи от организма ти, така че най-добре се посъветва с АГ. Успех!

# 2
Имам близка, която роди със секцио през три години, в същото положение е и сега снаха ми - има две близначки, които през октомври навършват три, а терминът ѝ с третото е през юли.

# 3
Две години между предното и следващо секцио е хубаво да са минали. Иначе за възможно, възможно е.
Да бъдете здрава пожелавам, а щом имате желание то е най-важното, просто се консултирайте с АГ и ще ви кажат най-добре.

# 4
Имаме си тема
https://m.bg-mamma.com/?topic=1169958
Заповядай😀

# 5
# 6
Знам пример с разлика година и пет месеца. Конкретно за твоя случай, се посъветвай с лекаря си.

# 7
  • София
3 деца - между първото и второто секцио разликата е 1г7м, между второто и третото точно 4 години. Всичко беше наред и трите пъти с бременностите и операциите и се възстановявах много бързо. Но и това е строго индивидуално.

# 8
Браво, аз не бих била толкова смела. Много хора, ако им кажеш, че си с три или чакаш трето те мислят за луд, не знам защо. То верно си е лудост.

Общи условия

Активация на акаунт