Лидл 152 - Юнска затопляща се (може би...)

  • 124 898
  • 3 022
  •   2
Отговори
# 1 065
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Ако за тези става дума... сега ги щракнах.





Идеални са ми за мини чийзкейкчета. Simple Smile

Скрит текст:

# 1 066
  • Мнения: 35 110
Почна да мяза на Пени . Там влизам и от вратата се блъсках в нещо .Тук все още не са достигнали това съвършество . Но имат потенциал
Блазе ти! Днес се нсхаках на такава голяма метална количка за зареждане още с влизането си..
Оня ден пък, исках да купя топено сирене за малките. Взех Голдеса . На касата го слагам на лентата, то цялото омазано. Хем гледам и пак хванах кофти кутия .. продавача ме разбра само с поглед и ми даде салфетка да сложа омазаната кутия в нея и я взе

# 1 067
  • София
  • Мнения: 11 709
Готово -

# 1 068
  • Мнения: 10 167
Marcheva, виж във Ф. за вафлените фунийки  за сладолед, само бройките съм им запомнила -15 в кутията, цената им не беше висока, но не съм купувала нито от Лидл, нито от Ф., за да споделя вкусови впечатления.
Пробвах лъдълския кускус от постоянния им асортимент, прилича ми на вид на арабския, ако някой ми беше казал, че с такъв ентусиазъм ще купувам и приготвям кускус - нямаше да му повярвам. Обичайният, който продават навсякъде никак не ми е любим.

# 1 069
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Мдаа... лидълският арабски кускус е много вкусен.
А фунийките от лидл бяха с добър състав.

# 1 070
  • Мнения: 10 210
Фанфанито, от въпросните чанти на колелца имаше останали само 2 броя, когато минах през магазина, така че към ден днешен е напълно възможно да са били свършили. От фунийките за сладолед аз взех последната кутия, останали бяха само сърчица, пурички... Много бройки фунийки имаше в другия близък филиал. И в двата кутиите с тези неща бяха на едно и също място - на гърба на новите хранителни за седмицата.

# 1 071
  • София
  • Мнения: 6 142
Фанфанито, аз пък за банските да кажа- пълен кош имаше в Борово към 21ч. Имаше всички размери и от двата цвята. Аз влязох само заради тях. На средната редица на гърба са, промоциите от четвъртък. Може би не си ги видяла, защото са опаковани в найлонови пликове и имаше само 2-3 извадени. До тях имаше мъжки бански. И да, по- спортни са, аз ги взех на девойката за тренировки.

# 1 072
  • Мнения: 9 124
Благодаря, момичета)) Ми Фанито наистина обикаля, кат простинала кобилка, ама не и не. Наистина не видях ни бански, ни пътни чанти, ни фунийки. Дори пурички не видях (не ми трябват, ама за статистиката) Бях се подготвила и да взема, ако нещо преценя, но не и не. Почвам наистина да се ядосвам с този Лидл. По не бяха плюсове и минуси -отсвирих ги, ама дразни донякъде. Сега пък не намирам нищо за което отивам. То вината и в мен е, че за пътните чанти ги мислех за вчера да ги пускат, пък те били от понеделник, но...толкова пък да ги изкупят. Това бански не видях, ни пакетирани, ни никакви. Явно аз не съм наред, не знам. Фунийте пък са ми мираж. Както и да е, повече за пътните чанти бях, че са ми развалени колелцата на големия куфар, а не знам къде и ме мързи за поправка да ги мъкна, та имам и нужда.

# 1 073
  • Мнения: 39 364
Днес каната за чай не загря водата. Някой имал ли е такъв проблем?

# 1 074
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
Хи хи Контиии още се хиля значи взимаш си шоколада и заминаваш да пазаруваш другаде Joy Simple Smile

# 1 075
  • Мнения: 68 654
Фани, аз взех бански за синко. Дамските не ги видях.

Видях много стоки които не бях видяла в брошурата, явно са по сайт и приложение. Много странно усещане..неподготвена се почувствах.
Например детски блузи по две бройки..не ги помня, пък редовно гледам нова брошура като я пуснете. Но само нея гледам.

# 1 076
  • Sofia
  • Мнения: 21 636
Аз в сряда вечер прехврлям брошурата (само тя е налична) отгоре, отгоре  с едно око в леглото и в четвъртък сутринта с кафето си разглеждам приложението (по категории, като почвам от първата, те следват една след друга  и карам до края) на телефона (щото сайтът им хем ми е бъгав, хем категориите са си отделни) и си отмятам в "любими".
Та така съм видяла всичко, ама все пак имам усещането (пък може и да не е така), че пак се изненадвам  с нещо в магазна.

# 1 077
  • Мнения: 5 060
Да кажа за сладоледените фунийки. В Лидл на Раковски се намират при старите промоции. Под тях са големите консерви риба тон, около тях - от новите шампоани, сосове за сладолед, кетчупи, някакви пасти. Това е пътеката зад тази с месото в посока хладилните витрини. От тея зелените мазила за слънце не съм видяла, ама не са ми трябвали и не съм търсила на практика.

Сутринта пред магазина имаше бая опашка 3 мин. преди отварянето. Интересът беше предимно към телешкото месо и маринованото пилешко. Както и към пуешкото. Взех всичко набелязано, хранителни продукти само - яйца, месо, котешка храна, овче кисело мляко РД (това ми е най-любимото нещо в Лидл в последно време). Изненадах се, че почти нямаше от тениските и шортите за Европейското. Имаше детски, малко женски, мъжки - никакви Joy А аз се съмнявах, че ще има интерес за някакви прости памучени тениски с едно лого отгоре и то на такива цени.

На касата един дядо беше награбил доста от пилешките пържоли с Лидл Плюс. Викам си сега ще стане тъпо, помислих си, че не е видял, че са с приложението. Когато дойде ред на дядото, той извади една ламинирана картичка с QR код, целуна я през маската, сканира, чу се звука на Лидл Плюс и дядото се усмихна. Дет се вика, това ми направи деня от сутринта Grinning

# 1 078
  • Мнения: 2 820
Avalon, сподели, ако можеш рецептата, защото звучи много добре, не че ни трябват още калории вкъщи, но... Animal Pig
Ето я, направила съм снимка и даже авторката може да си я познае:

# 1 079
  • Мнения: 20 172
Авалон, изглежда интересно. Ако някога взема пак скаморца, ще я пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт