Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (111) - юни 2021

  • 167 277
  • 2 821
  •   1
Отговори
# 2 790
  • Мнения: 11 778
Аз, аз 😁

# 2 791
  • Стара Загора
  • Мнения: 885
Отскочих до СиБиЕс на Отец Паисий , но няма такава акция с несесер Everyday. Не съм проверявала другаде Cry

# 2 792
  • Мнения: X
Колко пъти много съм искала да спечеля нещо и не ми се е получавало. След време се случва да се сдобия с това, което съм искала, а то да се окаже разочароващо. Забелязах, че печеля в игри, в които не си давам зор и нямам очаквания. Напрягащите и изнервящите игри не дават нищо.

# 2 793
  • Сливен
  • Мнения: 4 251
За Евридей и несесера-може да е бил последният, или да са свършили. Но няма как да сбъркан магазина, доста пъти съм влизала там, когато съм била в Стара Загора. Надявам се, ако имат друг магазин в града, да има там.

# 2 794
  • Мнения: 1 144
Имам 2 кода на Бургаско. Бях ги купила за познат, но не се усетих че трябват 3. Така че ги подарявам. 🤗

# 2 795
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Магазини си би ес колкото искаш, на мен ми е квартален, но не пазарувам в него. Ако е толкова хубав пък тоя несесер да сляза да проверя дали ги има при нас1

# 2 796
  • Мнения: 36 866
Може да е нова стока - ако не е нещо, предназначено само за чужбина, с времето ще се появи на повече места. Миналата година имаше пилички и мрежести несесери в продължение на месеци.

# 2 797
  • Мнения: 9 494
Имах 2 билета за КК едния с F , а другия с Е...и двата ли изгоряха, или този с Е за идната седмица? Rolling Eyes

# 2 798
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Току що купих с Е

# 2 799
  • В страната на бурите
  • Мнения: 963
Не печеля грил (с 1 участие закъде съм тръгнала Simple Smile ), но получих мейл, печеля раница от Аперол. Някой има ли идея каква е раницата, тоест дали е термо? Ха, освен че е много оранжева Simple Smile

# 2 800
  • Мнения: 14 170
Надявах се на грил, но не е било писано. Поне тази седмица.

# 2 801
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 716
За мен и този път няма оптигрил.

# 2 802
  • Мнения: 756
И за мен няма оптигрил. Дано новия месец донесе на всички желаните награди!

# 2 803
  • Мнения: 1 981
Благодарим на д-р Николова за полезните съвети и препоръки за здравословно и балансирано детско хранене! Дойде време да обявим късметлиите, които печелят подаръчен комплект с продуктите на TEDI!
 
Казваме “Честито!” на:
 
dilyanad
֍_ ҉ _Boby_֎_۞_֍
Coolmummy
JenN_87
violence

# 2 804
  • Мнения: 678
И За мен няма грил..
Здраве да е, нищо че днес се пребих 😂

Успех на всички!
Честито на всички спечелили! 🍀🍀🍀

Общи условия

Активация на акаунт