Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (111) - юни 2021

  • 167 274
  • 2 821
  •   1
Отговори
# 2 805
  • Мнения: 30
Здравейте, дали са обявили победителите от играта на Нивеа
 СПЕЧЕЛИ КРЕМ ЗА ЛИЦЕ NIVEA SUN UV ANTI AGE С Q10!

# 2 806
  • Мнения: 4 144
Не са все още

# 2 807
  • Мнения: 772
Моите изненадки от днес - Кауфланд и Куинс, не очаквах да е такова кибритче играта. Smile
Скрит текст:

# 2 808
  • Мнения: 3 168
Аз пак нямам оптигрил🙂.Искам да благодаря на Петя и тук.Благодарение на нея,утре ще пристигнат сенките ми от Емаг,които бяха на промоция и с БД.Сега две палитри с по 4 цвята,ми струват 1.58лв😀

# 2 809
  • София
  • Мнения: 1 340
И аз съм с отпигрил - ще го дам на приятелка - от ваучерите на Кола си взех!


 Айде и аз да се похваля

И аз съм с оптигрил! Седмицата тръгна добре!


С оптигрил съм и току що очила на Стела спечелих!

Четвърти? Е верно си е голям късмет! Със здраве да се ползват.




От никъде нищо, но пък и нещо напоследък не си давам зор за игрите, искам награда прахосмукачка робот, нещо по-интересно... похвалвам се със здраве и добро настроение. Grinning

# 2 810
  • Мнения: 283
Здравейте.  И моя мъжя е с Оптигрил. Бях му взела 1 билет , ей така за спорта и той взе, че спечели Simple Smile)  Аз тъкмо се бях отчаяла и даже си купих билет за другата седмица ииии хоп, пловерих му пощата и изненада. Голям кеф.

# 2 811
  • Мнения: 4 144
Някой с излишен код за Емаг ?

# 2 812
  • Мнения: 9 494
Някой с излишен оптигрил? Laughing

# 2 813
  • София
  • Мнения: 1 249
Някой с излишен оптигрил? Laughing
Чакай, скоро ще ги пуснат в продажба 🤗

# 2 814
  • Пловдив
  • Мнения: 1 053
Може ли линк за играта на Верано Азур?
Видях това лепнато на един чипс - за феновете на Левски.

# 2 815
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Може ли линк за играта на Верано Азур?

https://veranoazur.bg/tos
Заповядай!

# 2 816
  • Мнения: 1 183
Благодаря на sis_ko Simple Smile Пооправи ми се настроението Simple Smile
И аз в групата на непечелившите, писна ми да си дрънча етикетчета и капачки, тази седмица май ще участвам за последно. На всичкото отгоре във Фантастико ми казаха, че трябва да купя 2 еднакви напитки, за да търкам скреч карта и не ми дадоха. В час пик не ми се бавеха хората зад мен, но ако някой знае дали е така да сподели - ще се върна - тъпа и упорита съм Wink

# 2 817
  • София
  • Мнения: 1 340

 На всичкото отгоре във Фантастико ми казаха, че трябва да купя 2 еднакви напитки, за да търкам скреч карта и не ми дадоха. В час пик не ми се бавеха хората зад мен, но ако някой знае дали е така да сподели - ще се върна - тъпа и упорита съм Wink

На мен ми се случи същото, наложи ми се да взема две различни напитки на КК, при което реших да си опитам късмета, но ми отказаха. Попринцип се паднах при една касиерка, която е голяма киселячка и вечно сърдита,  и си помислих, че просто тя така си е решила. Питах и една друга мацка... за съжаление тя ми каза, че тези, които им носят скреч картите така са им наредили, да дават само при закупуване на 2 еднакви напитки... тъпотия за чаши и футболни топки такива изисквания, които мисля, че не фигурират на рекламния банер.

# 2 818
  • Мнения: 1 648
ЧЕСТИТО!
СПЕЧЕЛИХТЕ ВАУЧЕР ОТ ИГРАТА ПОЗНАЙ ПОБЕДИТЕЛЯ В МАЧА
2021-06-29 22:00, Швеция - Украйна [1-2]

Вие познахте и спечелихте от нашата томбола
ваучер за консумация от Happy Доставка на стойност 15 лв.

Нямам оптигрил,
чакам томболите които свършват на 30 юни

# 2 819
  • Мнения: 479
Много скучно в Аперол - предимно шапки Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт