Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 71 209
  • 2 908
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 5 738
Оплаквам се,че е ужасно скучно на работа днес и само меря дрехи да си взема нещо,а реално нямам нужда,нито пък излишни пари 💸😒

# 1 006
  • Пловдив
  • Мнения: 40 834
Сис, а ако влезе клиент докат мериш? Grinning  не в съблекалнята, де Wink

Аз взех мръвчоци и веч се задушават у тиганя...и картофки варя и се чудя дали да са пюре или намачкани и с масълце тип соте Rolling Eyes
Пералня върти.
Имаме даром билети за театро, ам е на открито и представлението май не струва, та се чудя...уморено ми е.
Синчето и днес го намирам да дреме по леглата...Thinking
Утре мислихме излет, ам дъл пак ше вали?

# 1 007
  • Мнения: 12 060
Мисте, казаха, че щяло да вали. Аман!
Няма да готвя аз, ресторантО ще готви тази вечер.

# 1 008
  • Мнения: 5 738
Мисти ,🤣😂!
Меря в офиса, където имам монитор с камери и гледам целия магазин !

# 1 009
  • Пловдив
  • Мнения: 40 834
Мисте, казаха, че щяло да вали. Аман!
Няма да готвя аз, ресторантО ще готви тази вечер.
ох, блазе ти...искам и аз тук да си намеря читав ресторант Simple Smile

Айшемусеневидидъждът!

Сис, успокоих се Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 010
  • Мнения: 5 776
Ай пратете малко дъждец насам, скръндзи такива!

Идвам да се хваля - официално съм шофьор на камион, издъних се на едно място да си призная, закачих клон с огледалото, но те инструктура и изпитващия дойдоха от масата с ципуро, та широооко си затвориха очите. Дори няма да споменавам, че нито паркиране на задна със завой правих, ни нищо, буквално 10мин разходка. Размазана съм, защото преди това шофирах 130км до там, после час карах за последен урок, отвисяхме си докато започнат и накрая ме метнаха в дълбокото с един 40 местен междуградски автобус един час да връткам из града. После още 130км с колата до вкъщи. Сега пия бира, заслужих си я!

Лоли, бързо да се оправя! Дребосъците свикват учудващо бързо с гипса. Не е лесно да си герой.

# 1 011
  • Sofia
  • Мнения: 1 692
Скания, честито и голямо браво!
Аз нещо не мога да седна и да шофирам отново. Някак си загубих вяра, че съм безопасна на пътя за себе си и околните.
Гладна съм вече и нямам търпение да стигнем. По Тракия е манифестация, то коли, то тирове.
И хич да не мисли да вали тези два дни, че съм го замислила да търкам подметки, не дивани!

# 1 012
  • Мнения: 9 932
Скания, поздравления!
Наздраве на спортистките и лек път на 13.

Най-после пуснах кепенците ... пфффф

# 1 013
  • Мнения: 2 804
Поздравления, Скания! Радвам се, че си още една крачка по-близо до осъществяване на мечтата ти! Пожелавам ти безаварийно да караш каквито и да едрогабаритни возила!
И аз днес си бръмчах два часа из града, само една глупост сътворих, доволна съм от себе си.
Съншайн, бързо да минава. Моят юнак миналата година чупи дясна китка, 3 седмици откара с гипс. Най-гадно е като ги засърби ръката, туй да не можеш да се почешеш не си е работа.
За роклите - лятото нося почти само рокли.  Имам над 30 рокли, вече спрях да гледам и да купувам, че няма смисъл да трупам.
"Сготвих" много бързо - взех по един дюнер за мен и детето. Сега си налях водка с швепс нар и съм готова да полегна, нищо чудно да заспя преди да мръкне. Снощи в 8,30 отнесох плувката.
И друго щях да пиша, ама забравих какво....Blush

# 1 014
  • Мнения: 4 892
Уха,Скания! Честито! Сега да си купиш твой автобус и започваш екскурзии Гърция-България!

# 1 015
  • Мнения: 14 808
Пу да съм първата пътничка в автобуса на Скания! 😁😂🤗 Честито! Безаварийно да е!
13,чакаме те да драснеш като стигнеш.
Аз варя пилешка супа,ама ней за душата... 🤪 Нещо ми е нервозно такова. Отчайвам се от живота,ама ще ми мине,няма да се давам.

# 1 016
  • Пловдив
  • Мнения: 40 834
Гррууух! Аз прасе! Ама ми беше мноого вкусно Simple Smile отдавна не ми е било, за утеха снощи не ядох Joy

Скания, браво момиче! Герой си ти! Мислиш ли това да бачкаш ?

Джунче, 13, лек път и приятно!

Уинд, наздраве! Wink

Последна редакция: пт, 11 юни 2021, 20:38 от mystic woman

# 1 017
  • Мнения: 1 910
Изтичах до близкия магазин, купих си чипс, сладолед и семки. Ми купени са вече, требе да се ядат.
И няма кво да гледам...
И няма и кво да чета...

# 1 018
  • Мнения: 6 309
Скания,браво, евала!Честито, безаварийно,и дано скоро да ти влиза в употреба,редовна!
Нервна съм,зъбя се и мрънкотя на домочадието по ред на номерата.

# 1 019
  • Мнения: 5 776
Благодаря ви, момичета!

Да, мисля, но първо ще си изкарам и другите категории и чак тогава. Няма да е лесно тук, защото работа просто няма, но ще проявя търпение. И снимки на камиона (който карах без ремаркето, то ще е другата седмица) и насреща е автобуса.
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт