Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през юни

  • 71 086
  • 2 908
  •   1
Отговори
# 2 895
  • Мнения: 12 002
Демич, радвам се да те видя Hug И за племенника също!

# 2 896
  • Мнения: X
Уиш, пиши пиши и аз пиша Wink
Ре, още нищо не съм решила, за сега харесах два апартамента които ме устройват горе долу, и един трети ама таксата поддържка е космическа, с две думи още търся. Тая сага ако приключи до нова година ще съм щастлива. Airbnb-то което намерих ме устройва за момента, по-висока цена от нормален наем ама пък не съм обвързана с договор Rolling Eyes А миналата година по това време къща стягах...
Честито на децата, дано лятото им е хубаво също Hug

# 2 897
  • София
  • Мнения: 13 653
В кои райони търсиш. Имам двама познати, които се занимават с имоти. Мога да ти дам контакти.
Дано намериш нещо трайно.
Ние сме две пици на далавера от децата. Объркали им поръчката и като звъннали им донесли правилните, но не взели другите 😃.

# 2 898
  • Мнения: 5 776
На 12 и 13 са децата. И да, чувствам се страхотна късметлийка с партньора и семейството му. Него сега го няма, но родителите му, сестра му и семейството му, баба, дядо, леля, всичките ме чакат утре да отида и ще остана колкото искам. Усещам се като у дома си там, така, както не съм била и със собственото си семейство. Подкрепена, защитена, на място с много уют и обич. Място на дълги разговори, гледане на филми заедно, разходки и грижа. Чак нереално ми изглежда. В началото си мислех, че явно са били загубили надежда синът им да има здрава връзка и затова така ми се радват, хаха, бях готова да избягам с 200. Но се оказа, че са си такива по принцип.
Бившия щял да сменя попрището ако вземе попечителството, щял да става земеделец, нищо, че понятие си няма от това Grinning Голям виц е понякога!

Балонит, успех с имотите, за мен беше кошмар когато търсех жилище едно време. Брокерите бяха неадекватни меко казано.

# 2 899
  • Мнения: 6 469
Коренната промяна на Карамел - готова 😁

Деми, браво на детето! Наистина му се възхищавам. Ама и с такава леля си е късметлия 🙂

Добри, успех на новото място. Дано ви тръгне по вода!
И аз искам пълна промяна... дано ми се случи като завърш килеша.

Уми, за ядосване си е, но щом “трябва”... ще трябва. Гледам си го измислила.
Сега ще сложа една тава рогчета... Утре съм на тръстиката цял ден, да има да хапва сина. Да ми е жив и здрав, не мога му смогна на храна 😄 Ако някой ми беше казал навремето, щях много да се смея 😂😂😂  Толкова злояд беше... чак не искам си спомням 🤐

# 2 900
  • France
  • Мнения: 12 534
Може би трябва да си водя записки аз. Докато ви изчета и забравя.
Неизвестен (наистина не мога да свикна с този никнейм) те пък намерили какво да гледат. Като я купят къщата, ако не косят, ще буреняса.
Деми, много съм щастлива за твоя племенник. Heart

# 2 901
  • Мнения: X
Фил, ще взема да го сменя този ник, то така или иначе стана Небезизвестен вече Simple Smile

Деми, честито на племенника!

Аз принципно имам навика когато чета отчетна тема като тази, да си седна сутринта с кафето и да си отворя два прозореца като чета. В единият чета, а в другия пиша отговора с коментари към всеки, към който мога и искам да кажа нещо и става все едно, че си водя записки, а и наистина много помня писано нещо, лица и истории.

13, стис палци за новата промяна! Да се случи!

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 23:51 от Анонимен

# 2 902
  • Мнения: 9 861
Скания, има все пак вселенска справедливост. Я, как те е дарила с цяло ново семейство 🙂

Може би трябва да си водя записки аз. Докато ви изчета и забравя.
И аз така. Но докато чета, съпреживявам и в тези мигове съм с всяка от вас мислено.

# 2 903
  • Мнения: 3 788
Незвестен,unknown звучи по- добре според мен Wink
Много горещо,а аз пека мъфини .Вкъщи 100градуса.Пуснах климатика.

# 2 904
  • France
  • Мнения: 12 534
Смени го. Не смятам, че ти отива, много е безличен. Предишният беше много сладурски.
Искам поне една нощ да се наспя.

# 2 905
  • Мнения: 18 298
Скания, като сравня с моето петгодишно, това ми се виждат много големи деца.
Още някоя годинка и ще бъдат пълнолетни.

# 2 906
  • Мнения: X
Ре, близък приятел се занимава с имоти но не е точно брокер, та използвам "връзките" му, благодаря ти Hug
Не е оплакване, направо ми иде да се разплача от щастие. Станах "леля" на малък мъж с размери по учебник. Heart Eyes  Младежът стана чичо за трети път Grinning

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 23:08 от Анонимен

# 2 907
  • Мнения: 14 784
Ние излезнахме Синеочка да кара тротинетка,а аз да измета тророара отсреща,че беше голяма кочина от иглички и клони,а се намерихме с едни младежи,семейство. Чакат бебе. 😍  Тя има няколко спонтанни аборта и я пратих при моя доктор,много е доволна. Даже термина й е на рождения ден на дребната. Та до преди малко си бърборихме на хлад. Сега Синеочка легна вече,ама да видим колко ще се спи.
Аз отивам да се заплакна и се трупясвам и аз.
Балонче,честито! 😍💐
Скан,гуш и сили да изхвърлиш тоз господин от живота си.
Деми,браво на детето! 🤗 Кога ще си идвате? Ще почваме ли обратното броене? 😊
Неизвестен,🤗 тенкю за думите!
Ре,в другите градини ги връщат при най-малките признаци за болест,просто в нашата така са си научили родителите,че няма връщане. Но има надежда да променим нещо. Дано! Ще се боря за това.
И се извинявам,че обсебих темата и аз,с моята вечна драма,сопола! Обещавам до септември да не споменавам и дума повече. 😁
Хайде няма ме!
Лека и спокойна нощ на всички. ❤

# 2 908

Общи условия

Активация на акаунт