На пазар във Варна - тема 64

  • 33 725
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Вътре в пазара има пекарна Изгрев - след сергиите за зеленчуци в посока Рибната борса.

# 76
  • Мнения: 5 384
Върнах се да чета в предната тема десет стр., в тази също, но не намирам кой ревматолог във Варна бе препоръчан.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 096
Здравейте момичета, къде във Варна извършват поправка на чанти качествено. Нужна ми е смяна на цип на малка раница.

# 78
  • Мнения: 291
Момичета знаете ли къде може да занеса плат на щори ден и нощ за почистване.Някой носил ли е подобно нещо на химическо чистене.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Здравейте момичета, къде във Варна извършват поправка на чанти качествено. Нужна ми е смяна на цип на малка раница.
До джамията.

# 80
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 755
Върнах се да чета в предната тема десет стр., в тази също, но не намирам кой ревматолог във Варна бе препоръчан.

От Св.Марина - доц.Шивачева платен прием и  по НЗОК в ДКЦто преглежда Д-р Светлана Христова Христова. С направление доста напред трябва да се звъни за час.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз днес бях на очен лекар в Санита при доктор Славова и съм много доволна. Препоръчвам.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 851
От Шивачева, не съм доволна. Баба ми беше в отделението, изписа я с грешна диагноза, въпреки мнението на неврохирург, че трябва да я пратят на ЯМР.Даже и като човек не ми хареса, държанието й беше много нагло.

# 83
  • Мнения: 1 146
Някой да е ходил във Фармадент, да сподели впечатление от зъболекарите там?

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 747
Някой хапвал ли пици от “Тавичката”? Излиза ми реклама и изглеждат добре на снимки , а цените им доста ниски ..

# 85
  • Варна
  • Мнения: 483
Някой хапвал ли пици от “Тавичката”? Излиза ми реклама и изглеждат добре на снимки , а цените им доста ниски ..

О да, ние вече пици главно от там вземаме. ( в Левски) Децата много ги харесват.

# 86
  • Мнения: 13 799
Някой знае ли от къде мога да взема безшевни слипове или боксерки на бюджетни цени. За сина ми търся, тон вече е с габарити на голям човек. Търсих, но 16-20лева за гащи ми е прекалено.

# 87
  • Мнения: 3 971
_re_ge, на моя пубер вземам от Лидл.
Не са УАУ, но за темпото с което расте са екстра😁
Около 4-5лв бройката излизаше.
Не са безшевни.
Сина ми е 170см висок  е и 48кг. Лидълските М-ката му е идеални. Преди това обикалях магазини, но другите М са си чували за нас 😂😂😂
Само да кажа, че го храним това дете, ама 😂

# 88
  • Мнения: 5 384
А защо трябва да е М размер, когато тийнът е със слабо телосложение...
Безшевни , но за жени, има в Н&М, ще гледам и в секция мъже дали има.

# 89
  • Мнения: 3 971
Защото мъжки боксерси S-ки почти не съществуват 😂
От размер 167 отиваме на мъжко М.

Общи условия

Активация на акаунт