Какво повече НЯМА да купя - 19

  • 86 903
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 330
А  този "препарат"  го пием и ние, и децата ни!

# 196
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 132
Ами това дали ще го пиете или не си е само вашо лично решение. Simple Smile Wink

# 197
  • Мнения: 10 212
Абсолютно. 🙂 Хората и пушат, и наркотици взимат, някои ровят по контейнерите..."светът е широк и спасение дебне отвсякъде". 😁

# 198
  • София
  • Мнения: 30 184
Ice party (голяма кръгла кутия) сладолед от Лидл. Отдолу има някакъв гаден мармалад. И вкусът не го бива.

# 199
  • Сф
  • Мнения: 10 681
Ice party (голяма кръгла кутия) сладолед от Лидл. Отдолу има някакъв гаден мармалад. И вкусът не го бива.
У нас се хареса и то баш мармалада 😝😉

# 200
  • София
  • Мнения: 30 184
Ice party (голяма кръгла кутия) сладолед от Лидл. Отдолу има някакъв гаден мармалад. И вкусът не го бива.
У нас се хареса и то баш мармалада 😝😉
Нашата кутия още стои така във фризера и никой не я иска. Relaxed
Пилешко месо на фирма "Хрис" (пърлено)- в срок, но развалено. И друг път съм купувала, нямала съм такъв проблем.
Луканка от свинско месо на "Бозмов"- изобщо не се хареса вкусът у нас, а и сякаш имаше някакъв дъх.

# 201
  • София
  • Мнения: 8 580
Аз пък спрях да купувам домашната кайма на Бозмов, защото започнаха да слагат много мазнина и каймата се свива, освен че трудно се разделя на трохи при запържване предварително. Но луканките и суджуците ги ядем и ушите ни плющят Simple Smile
Сега се мъча с едно сирене (не помня марката, от една млекарница на пазара в Младост), което има доста силен дъх и изобщо не ми харесва, но ММ се е запънал, че иска такова да купуваме, щото му било много истинско на вкус.
С което искам да посоча, че предпочитания има всякакви, въпросът е даден продукт дали не става, защото не е по наш вкус (все пак не е нещо, което сами сме произвели за себе си) или наистина нещо му има - развален е, некачествен е, не е обявен състава и т.н.

# 202
  • Мнения: 3 157
Цитат
Аз пък спрях да купувам домашната кайма на Бозмов, защото започнаха да слагат много мазнина и каймата се свива, освен че трудно се разделя на трохи при запържване предварително

Напълно съгласна съм!Изобщо не е това,което беше,не се яде от мазнина,не се готви хубаво,стои като едно голямо парче месо и не може да се размеси почти с нищо.

# 203
  • Мнения: 10 403
Колкото пъти съм купила готова кайма, толкова пъти съм съжалила. Обикновено карам да ми смелят плешка - каймата е крехка и не е тлъста. Понякога, ако ще правя сарми с кисело зеле, добавям и малко флейка - отива им малко по-мазна кайма.

# 204
  • София
  • Мнения: 30 184

Разкъсани, кашкави чушки. Напълних със яйце и сирене от друга марка, а тези ставаха само за миш-маш.

# 205
  • Мнения: 35 140
Аз харесвам едни от Лидл , които пускат веднъж годишно. Иначе има и в Кауфланд едни много хубави. Само със сол, без оцет. Има и някаква киселина но не се усеща.
От бозмов нищо не купувам! Първо са им високи цените, второз че качеството е ужас !

# 206
  • София
  • Мнения: 8 580
Колко пък да е ужас качеството, нещо конкретно ще кажеш ли? От самото начало сме им клиенти и освен напоследък с каймата, друго празно няма. Всеки с вкуса си, предполагам, но такова категорично обобщение...
Имам домашна месомелачка от скоро, ще пробвам да си смеля кайма. Благодаря на Poni69 за детайлите с месата!
Иначе, ако искате хубава телешко-агнешка кайма, Профуудиндъстри е турската месарница в Студентски град. Мои познати ядяха каймата даже сурова; месата им са страхотни, случвало се е да не ни продадат телешко, защото не е зряло достатъчно Grinning Цените кореспондират с качеството, но не са нещо непостижимо.

# 207
  • Мнения: 3 615
Колко пък да е ужас качеството, нещо конкретно ще кажеш ли? От самото начало сме им клиенти и освен напоследък с каймата, друго празно няма. Всеки с вкуса си, предполагам, но такова категорично обобщение...
Имам домашна месомелачка от скоро, ще пробвам да си смеля кайма. Благодаря на Poni69 за детайлите с месата!
Иначе, ако искате хубава телешко-агнешка кайма, Профуудиндъстри е турската месарница в Студентски град. Мои познати ядяха каймата даже сурова; месата им са страхотни, случвало се е да не ни продадат телешко, защото не е зряло достатъчно Grinning Цените кореспондират с качеството, но не са нещо непостижимо.
Къде се намира в Ст град?Бозмов наистина занижиха качеството на месото,агнешки котлети само от тях съм пазарувал бяха топ.Свинското им е отврат не посещавам магазина вече.

# 208
  • Мнения: 10 403
За мен една от добрите месарници е на Партньори. Може би, защото ми е на път и най-близо. От няколкото месарници на различни фирми в близост до нас, определено месото - пилешко и свинско, на тази фирма най-много ми харесва. На останалите месото има вкус на попивателна хартия.

# 209
  • София
  • Мнения: 8 580
И аз харесвам Партньори (онези с магазина на пазара в Младост; не знам дали има и други), но на Бозмов месото все още ми харесва повече - примерно немариновани ребърца, гърди, врат, бонфилета... Телешкото в Бозмов става, но по-скоро за готвене, не е топ телешко за скара например (не е Блек Ангъс, ами е Абърдийн порода). Има по-добро в турската месарница и предимно от там пазаруваме телешко. Агнешки котлети ММ взима от Бозмов все още, готви ги на скара. Пилешкото на Бозмов на мен си ми харесва, най-малко вода пуска сякаш.
Турската месарница е на ул. „проф. Атанас Иширков“ 23, близо е до Зимния. Асортиментът не е голям (не всичко е налично всеки ден), но каквото вземете, няма да съжалите. Според мен и според когото сме завели някога до там.

Общи условия

Активация на акаунт