Какво повече НЯМА да купя - 19

  • 86 723
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 374
Знам един на Красно село, но не съм минавала скоро оттам, може и да е затворен вече. Намира се в уличката зад пазара, горе-долу срещу Аванти.

# 46
  • Мнения: 2 516
Течен шоколад "Милка" - 'дето има една приказка - ни соли, ни блажи! Няма изобщо вкус на шоколад.

# 47
  • Мнения: 8 523
Течен шоколад "Милка" - 'дето има една приказка - ни соли, ни блажи! Няма изобщо вкус на шоколад.
Права ви!Много гаден е станал,били са щедри с палмовото масло

# 48
  • Мнения: 625


Уж е в срок, като го отворихме детето каза, че е отвратително. Оставих го настрана и сутринта беше така.Ако не се вижда добре - долната половина е вода, а горната като извара.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Arizona,млякото е пресечено. Не е съхранявано правилно или не е било в хладилна витрина.

Последна редакция: вт, 15 юни 2021, 21:54 от Viviana91

# 50
  • София
  • Мнения: 1 163
Течен шоколад "Милка" - 'дето има една приказка - ни соли, ни блажи! Няма изобщо вкус на шоколад.
Права ви!Много гаден е станал,били са щедри с палмовото масло
Благодаря за мнението, заглеждам се на няколко пъти,ама като се сетя какви са им шоколадите и се спирам. Nocciolata макар ,че е био и без палмова мазнина,не е кой знае какво. Не знам какъв течен шоколад да купувам вече.

# 51
  • Мнения: 32
Starlyf Oil Free Fryer от tvboutique Изобщо не отговаряше на рекламата и описанието си.Времето за пържене на малко количество картофи е поне 40мин. , а ако обичате суровата храна това е идеално решение.
 

# 52
  • Мнения: 1 805
Милка течен шоколад няма палмово масло- ако има значи лъжат с етикета. Иначе аз взимам освен ночиолата и този https://gousto.bg/product/%D1%82%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD-%D1%88% … uia-sisinni-380g/ Има го по магазините

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 172
Не бих купила   продукти на  фирма Алфатар. Реших да пробвам домашно кисело мляко с каймак 5 процента в стъклен буркан. При цена от 2,99  за количество 0,500кг/ магазин Кауфланд/ имах очакване за нещо с добро качество. Млякото е абсолютно безвкусно и е на едно ниво  с това на  Бор чвор.

# 54
  • София
  • Мнения: 30 142
А едно време бяха много добри. Може и да греша, но влезе ли една марка в хипермаркетите, за нищо не става вече.

# 55
  • София
  • Мнения: 813
+1 за Алфатар. Киселото мляко не става, както и другия им асортимент. Прясното им е бяла вода, сиренето ... около нещо подобно на ситене. Тъкмо като навлизаха на пазара бяха хубави, това преди години.

# 56
  • София
  • Мнения: 30 142
+1 за Алфатар. Киселото мляко не става, както и другия им асортимент. Прясното им е бяла вода, сиренето ... около нещо подобно на ситене. Тъкмо като навлизаха на пазара бяха хубави, това преди години.
Бяха, но се продаваха само във фирмени магазини. Сега гонят количество на ниска цена, за да захранят хипермаркетите и все пак да ги купуват на фона на "млеката" за левче.

# 57
  • София
  • Мнения: 30 142

Толкова твърди, че без усилие може да се нараниш при ползване.

# 58
  • Мнения: 10 374
Мисля, че тези клечки не са за чистене на уши, а за поправяне на грим. С подобни клечки, миналата седмица така си докарах ухото, че стигнах до лекар.

# 59
  • София
  • Мнения: 30 142
Мисля, че тези клечки не са за чистене на уши, а за поправяне на грим. С подобни клечки, миналата седмица така си докарах ухото, че стигнах до лекар.
Чудесно, че ми каза! За мой срам ги купих за уши. Relaxed

Общи условия

Активация на акаунт