Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Юни 2021 (Тема 11)

  • 84 299
  • 1 377
  •   1
Отговори
# 1 365
  • Sofia
  • Мнения: 1 746
Като вървя и ми изскачат пръстите,това е 40
На свода са супер иначе.
Бобчита, за друг тип пръсти са чехлите, не се мъчи с тях.

# 1 366
  • Мнения: 28 446
Бобчита, решаваме да ги върнем нали? Wink

# 1 367
  • Мнения: 15 356
Да,Мими,100 лв в шкафа няма да държа,заболяха ме заболяха възглавничките .
Друго ще купим 😁

# 1 368
  • Мнения: 28 446
Ох, отдъхнах си, че не само аз не се напасвам с тия пусти биркита. Така е Бобчита сто лева за шкафа  - няма да стане! Smiley

# 1 369
  • Мнения: X
Носила съм преди години чехли от типа на Биркенщок, но нещо не се разбрахме.
Реших, че искам червени сандали, и поръчах тези:
Скрит текст:
Имам зимни много топли боти Panama Jack - да, скъпи са, но си заслужават всяка стотинка като качество, топлина, удобство и устойчивост на гадни киши.
Надявам се и сандалите да са така качествени.
Тази вечер младежите са на Джулай, ММ е извън града, а аз разглеждам стари списания и скицирам модели. И си припомням защо толкова много НЕ харесвам сегашните рокли - само преди 7-10 г. моделите бяха идейни, ефектни, артистични и най-вече разнообразни.
От мен плюс за белите рокля и блуза - шият ми подобна от бяла шевица.

# 1 370
  • Мнения: 4 379
Много красиви сандали!

# 1 371
  • Мнения: 15 356
А аз поръчах тези сандали,които се оказаха мъжки ,но марката е много готина ,дама от форума ме светна .
Ще се гръмна с моите крака ,със сандали съм много трудна .

# 1 372
  • Sofia
  • Мнения: 1 746
Бобчита, решаваме да ги върнем нали? Wink
Мими, теб пък забравих - връщай ги и ти👍

# 1 373
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Много хубави сандали. И с удобна подметка и височина.

# 1 374
  • Мнения: 7 898
Като вървя и ми изскачат пръстите,това е 40
На свода са супер иначе.
Бобчита, за друг тип пръсти са чехлите, не се мъчи с тях.
Точно, просто са за друга форма. При мен е същия проблем с тази разлика, че големия ми пръст опира в рова вдигнатото отпред.
Страшно ги харесвам, но просто не са за мен.
Работя в болница и един от ортопедите ни, който е специалист по операциите на ходилата винаги препоръчва биркита на пациентите си.

# 1 375
  • Мнения: 42
Санделите се чудесни!

# 1 376
  • Мнения: 2 768
Много бърбите и този път едва успях да ви изчета, при това само по диагонал Joy
Снимки - изпуснах всички май ... не трийте толкова бързо Rolling Eyes

За програмите за обработване на снимки на телефоните - лично мен ме дразнят. Задните камери на повечето телефони се включват автоматично на режим "портрет" и замазват де що хванат линийка по лицето. Ако се сложи и допълнителна обработка "гладко" или "разкрасяване", всички сме с порцеланови лица като на 16 Joy Изключвам ръчно режим "портрет" и минавам на "снимка". Дори така, задната самера замазва достатъчно много дребни несъвършенства. Имам огледало и виждам какво стои срещу него, все пак. Най-безпощаден е фотоапаратът,  .... там всяка пора и гънка по лицето си виждам, но са си мои ....

Понеже и този месец се претърколи, заповядайте в новата тема:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1349533.new#new

Последна редакция: ср, 30 юни 2021, 23:17 от Light Beam

# 1 377
  • Мнения: 15 356
Всеки пръст ми е със собствено мнение и позиция ,да ,явно не са моето .Иначе поръчах едни биркоподобни ,ще ги мисля при куриера ,ще мисля и мъжките сандали .

Общи условия

Активация на акаунт