Сърцебиене.

  • 4 769
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
хайде и аз да се разпиша. същото усещане се появи и при мен наскоро-дори тази сутрин трудно дишах и притрепервах. но си мисля, че при мен е крайно време да спра цигарите-пуша по кутия на ден и то от доста години Embarassed. явно егн-то си казва думата. за щитовидната жлеза не се бях сетила и бих се прегледала при първа възможност!

# 16
  • Мнения: 3 537
А нормално ли е да получавам сърцебиене,като се качвам по стълбите до пети,шести етаж?Получавам само понякога и то все изкачвайки се по стълбите/нямаме асансьор #Cussing out/.А кардиограмата ми е хубава. newsm78

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Както писах по-горе, че и аз получавам такова сърцебиене, пък и стресната от прочетеното не в тази тема конкретно, а като цяло- ползвах търсачката. Та, вчера ходих да ми направят кардиограма. Казаха - "Перфектна". Днес съм при ендокринолог да видим какво ще каже той. Стискам си палци да не е нещо супер сериозно.
Сори, че ползвам тамата за моите болежки, но имам нужда да пиша, а да отварям нова тема не ми се иска.  Hug Heart Eyes

# 18
Както писах по-горе, че и аз получавам такова сърцебиене, пък и стресната от прочетеното не в тази тема конкретно, а като цяло- ползвах търсачката. Та, вчера ходих да ми направят кардиограма. Казаха - "Перфектна". Днес съм при ендокринолог да видим какво ще каже той. Стискам си палци да не е нещо супер сериозно.
Сори, че ползвам тамата за моите болежки, но имам нужда да пиша, а да отварям нова тема не ми се иска.  Hug Heart Eyes

Успех, дано не е нищо сериозно. Пиши после какво е станало

# 19
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
fanta
Цитат
Цитат
- В краен слуй - Stop и добър Вибратор  върши работа
а кой е добрият вибратор?  newsm12

 - Най-добрия е конструирания от дядо Боже и дарен на Адам, но в добро Работно състояние!, което пък зависи от жената - съблазнителка Peace

# 20
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
Успех, дано не е нищо сериозно. Пиши после какво е станало

Мерси! Ок - ще пиша.  Hug

# 21
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ей, ме на....Нали обещах да пиша....
Днес излезнаха резултатите и с радост ви съобщавам, че всичко с функцията на щитовидната ми жлеза е супер!  Peace И на ехограф ме гледаха и там всичко е наред!  Peace Оказа се, че просто съм много емоционална и при силна емоция си получавам сърцебиенето.  Hug Сега стои въпроса как мога да намаля напрежението.  newsm78 Идеи?  Hug
Благодаря ви за загрижеността.   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 546
kadrokosa  мога да кажа само, че и аз сега съм със същите симптоми като теб от известно време насам. Направо в такива моменти бучка ми засяга в гърлото.Треперят ми ръцете, отмаляват ми краката и..ми се доспива  Embarassed Аз също си уредих час при кардиолог но другата седмица. Сега като си взема едно валидолче и скоро след това се чувствам по-добре. Радвам се, че при теб всичко е нормално. С този напрегнат и изнервен живот...не сърцебиене ами не знам какво още можем да получим.  ooooh!

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Дама, надявам се и при теб да е само на нервна почва, а не друго!  Praynig Ще стискам палци за положителни емоции! Пиши после и ти как си!  Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 819
Недоспиване и преумора!
Почивай!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт