Бързи въпроси и отговори деца -1

  • 27 318
  • 757
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 461
Аз съм голям фен на легото😁 На 16 помня как направихме град с легото на племеницата ми. Сега е малък, но нямам търпение да започнем да играем! На колко взехте леко дупло?
на 2, рожден ден мини. още се играе с него Simple Smile

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 1 913
Ние взехме на една година , като беше и оттогава много играе с лего дупло.

# 707
  • Мнения: 6 923
На година и осем обикновен конструктор

# 708
  • Мнения: 5 380
Синът ми скоро става на 1г9м и има един конструктор с големи части на някаква незнайна марка. Почити не му обръща никакво внимание и не си играе с него.
Сега, за втория му рожден ден, сигурно ще му вземем някое DUPLO да видим как ще е.
Може да почне да проявява интерес. Simple Smile

# 709
  • Мнения: 4 843
Моят играе с конструктори откакто е на годинка.
Има няколко различни, два на Дупло.
С всичките играе еднакво, на мен на Дупло най-много ми харесват, но ми изглеждат безумно скъпи 😆
Сега е на 1.4г и постоянно строи нещо, понякога и по половин час сам се занимава, за мое щастие 😆

# 710
  • Мнения: 6 923
Аз ще попитам и госпожите,нооо споделете примерен списък за първите дни на ясла🙂🌸🍀🌞Скоро ще започва и да се приготвя🌞
(Предполагам в началото дори няма да спи)

# 711
  • София
  • Мнения: 18 699
Няколко комплектс за преобличане бельо, 3,4 блузи и пснталони/клинове, пантофи, ако е с псмпетс и Т. н.
При нас дават списък и за ясла и дг какво да се подготви още при записването.

# 712
  • Мнения: 6 923
Ще попитам и аз за списъка,но казаха че има списък само за изследванията и да отида да го взема,мерси

# 713
  • София
  • Мнения: 18 699
Явно въпрос на организация,
На мен ми дадоха списък за изследвания, дрехи плюс подход и стъпки как да подготвим детето за тръгване изготвен от психолога в ДГ.

# 714
  • Мнения: 6 923
Явно въпрос на организация,
На мен ми дадоха списък за изследвания, дрехи плюс подход и стъпки как да подготвим детето за тръгване изготвен от психолога в ДГ.
Еха за подход не бях чувала,браво а това държавна градина ли е ?

# 715
  • София
  • Мнения: 18 699
Да.

# 716
  • Мнения: 492
Потник, чорапи, панталон, блуза, памперси, пантофи, с които да ходи вътре.
Аз ще попитам и госпожите,нооо споделете примерен списък за първите дни на ясла🙂🌸🍀🌞Скоро ще започва и да се приготвя🌞
(Предполагам в началото дори няма да спи)

# 717
  • Мнения: 6 764
В нашата ясла бяха забранени дрехи с много копчета. Не може детето да е с боди, трябва с потник. Не разрешават и шишета и биберони, пие от чаша там. Пантофи, чифт дрехи за преобличане, ако ползва памперси, мокри и сухи кърпи, които стоят в шкафа.
Все пак зависи от самата ясла, някъде допускат лични шишета с вода, но искат да са надписани.

# 718
  • София
  • Мнения: 18 699
Те в ДГ от 1 група искат без цип и копчета,тс за яслата ли.

# 719
  • Мнения: X
Племеницата ми беше отишла на рд на баща си с рокля и се бяха скарали на майка и. Не можело с рокля, трудно и било. Съгласна съм, че е така, но тя има нужда от помощ само за махането на чорапогащника, а роклята и останалото сама. Един-два пъти в годината не им е проблем. Честно казано малко ме разочароваха детските градини. Поне тази в която е ги мързи да си мръднат пръста, но поне вече е много оправна.

Общи условия

Активация на акаунт