Какво ще купя отново - 4

  • 94 645
  • 735
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 347
Черна пилинг маска с розов екстракт. Купувала съм и съм си правила пилинг маски, и никоя досега не ми е почиствала порите. Тая я взех, защото пише "дълбоко почистваща" и рекох, че може да върши работа. Страхотна е! Извади доста нечистотии от порите на лицето ми. Струва по-малко от 5лв. и тубичката е 150мл.


И аз много я харесвам, самата марка има страхотни продукти, колкото и да мразя неща с роза.( не ми понася миризмата)
о, чудесна е, от техните продукти за кожа, само тя има ефект върху моята кожа, плюс една с екстракт от роза и перли по спомен. Беше розава, с прекалено натрапчив аромат на розов спирт, но сухата ми кожа беше толкова чиста след нея...😃. Мицералните им води обаче ми правеха пъпки....🙄

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 19:00 от bubanka

# 196
  • Мнения: 4 144
Я хвърлете един линк за този пилинг, моял

# 197
# 198
  • София
  • Мнения: 8 637
Преди години ползвах крем за лице с роза, не знам дали са една и съща марка. Много ми харесваше, все едно нанасяш вода по кожата си-никакво омазняване, кожата е мека и хидратирана. Козметиците твърдят, че ми е много дехидратирана и суха кожата, но пък ми се омазнява лесно, ако сложа по-тежък продукт. Той беше сигурно един от 2-та крема, които са ми понасяли. Обичам мириса на роза(вкъщи даже имам сега сладко от рози, сироп за пиене от рози Laughing ), но като забременях не понасях вече никакви миризми, тогава спрях да го ползвам и съм загубила дирите кой точно беше, една ли е фирмата, която ги прави.
Ако трябва да говоря за миризма, която не понасям и избягвам всякакви продукти, това е лавандулата.

# 199
# 200
  • Мнения: 3 360
Много ни харесва сирене Сигмен, но не го намирам в София.

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 14:38 от Не се сърди, човече

# 201
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Харесвам Занаятчийски хляб, но не този по-горе на Добружански хляб, а този:

# 202
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 791
Ние от доста време си хапваме от този хляб и ни е вкусно:



Живот и здраве да е, прибирайки се от Англия отново половината куфар ще е пълен с хляб. Relaxed

# 203
  • Мнения: 3 608
Страхотен е този хляб.Да допълня в този  ценови клас е супер,за сравнения с белия цъ Купувам такъв или ина един с лимвц на Вибо мискя беше когато не остава врене за хлебопекарната.

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 22:32 от cia_maritima

# 204
  • София
  • Мнения: 3 752
Молив за очи Maybelline tattoo liner. Страхотен!
След като Rimmel вече не се предлагат във физически магазини, трябваше да си намеря алтернатива на любимия ми молив. Да е наситено черен, да издържа цял ден и да е водоустойчив.
Кой молив от двата?
https://www.notino.bg/kozmetika/?f=1-3-169-46273&gclid=Cj0KC … GZikaAhkDEALw_wcB

# 205
  • Мнения: 1 443
Първия, този, който е 9.55 лв.

# 206
  • Мнения: 5 300
Ще си купя отново кренвирши на Кен, от доста време не бях яла и доста ми харесаха, може и от натриевия глутамат да е, кой знае, ама си ги изядох с кеф.
Солети Златна Добруджа, солети не съм яла от години, но с тази карантина постоянно май дъвча нещо. 😁 И да уточня, не съм чела състав, вкусни са ми, най-вероятно не са еко, био и т. н.

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 14:40 от Не се сърди, човече

# 207
  • Мнения: 4 347
Солети "Златна Добруджа" са много хубави. Потвърждавам. Май това е един от малкото продукти, които си останаха хубави. Но то какво толкова има вътре? Сол и брашно 😍

# 208
  • Мнения: 10 201
Тоалетната хартия Фамилия, много добро качество за доста ниска цена. 😃

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 14:43 от Не се сърди, човече

# 209
  • Мнения: 15 300
За тоалетната хартия "Фамилия" съм съгласна. Купувам само нея.

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 14:43 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт