Какво ще купя отново - 4

  • 94 860
  • 735
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 9 543
ел би не е малко магазинче, поне не малък производител. харесвам им нещата аз.

# 181
  • София
  • Мнения: 1 408
Не харесвам малки магазинчета, но случайно влязох във фирмен на Ел Би Булгарикум.
Много ми хареса пробиотичното им кисело мляко 4.5% и бих купувал занапред с удоволствие когато минавам покрай. Ето това :
https://lbbulgaricum.bg/proway%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0% … cillus-plantarum/
Цена на която сте го купил?
Благодаря.

# 182
  • София
  • Мнения: 5 176
Цена на която сте го купил?
Благодаря.
Около 95 стотинки беше, но май промоционално. Иначе е към 1.20 вероятно, което също е отлична цена за този продукт.

# 183
  • Мнения: 1 069
Много ми е вкусна лидълската ориенталски салата с леща и булгур. Винаги, когато я открия вземам:

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 18:33 от Medika

# 184
  • София
  • Мнения: 30 147
Домашна Мийковска луканка. Хареса се у дома.ю
Бира Жигули кен 0,9 мл. Много приятен вкус и не горчи.

Последна редакция: нд, 19 сеп 2021, 19:20 от missence

# 185
  • Мнения: 1 457
Молив за очи Maybelline tattoo liner. Страхотен!
След като Rimmel вече не се предлагат във физически магазини, трябваше да си намеря алтернатива на любимия ми молив. Да е наситено черен, да издържа цял ден и да е водоустойчив.

# 186
  • Мнения: 24 369
Сирене, кашкавал и гьобек с чубрица от Лещен. Ако някой знае къде се предлагат в София, ще се радвам да сподели

# 187
  • Мнения: 1 457
Възстановяваща ампула Olioseta. Много добре се отразява на тъничката ми коса.

# 188
  • София
  • Мнения: 8 570
Сирене Бри за мазане на President

Луканков Колбас Средна Гора Маджаров Слайс

# 189
  • Мнения: X
Черна пилинг маска с розов екстракт. Купувала съм и съм си правила пилинг маски, и никоя досега не ми е почиствала порите. Тая я взех, защото пише "дълбоко почистваща" и рекох, че може да върши работа. Страхотна е! Извади доста нечистотии от порите на лицето ми. Струва по-малко от 5лв. и тубичката е 150мл.

# 190
  • София
  • Мнения: 73
Черна пилинг маска с розов екстракт. Купувала съм и съм си правила пилинг маски, и никоя досега не ми е почиствала порите. Тая я взех, защото пише "дълбоко почистваща" и рекох, че може да върши работа. Страхотна е! Извади доста нечистотии от порите на лицето ми. Струва по-малко от 5лв. и тубичката е 150мл.


И аз много я харесвам, самата марка има страхотни продукти, колкото и да мразя неща с роза.( не ми понася миризмата)

# 191
  • Мнения: X
А аз обожавам роза! И тъй като не ми понасят никакви ароматизатори за кола и за дом, ползвам този парфюм Арган и Роза в "писалка". Не знам дали ухае на арган, защото не знам какъв аромат има той, но на рози ухае прекрасно, натурално и ненатрапчиво, и не ме задушава, за разлика от ароматизаторите. Чат - пат пръскам из къщи, и в колата също.

# 192
  • Мнения: 10 385
Виждала съм в Елитис чужденки, които купуват кремове с българска роза на кило. Всички казват, че са на нивото на скъпи кремове от известни марки. Един път си купих български крем с розово масло и кожата на лицето ми стана ужасна от него. Не съм повторила. Бих си купила пилинг маската за проба, поне няма да ми се изрине кожата от нея.

# 193
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Аз също съм от хората, на които продуктите с роза НЕ понасят. Ароматът не ми пречи, но и не ми е любим. Водещо ми е, че кожата ми става специфично груба, като възпалена и раздразнена. Първият ми досег с продуктите беше един крем за след слънце, който така щипеше и пареше, че буквално беше невъзможно да се ползва. Може би хората с чувствителна и алергична кожа трябва да си имат едно наум.

# 194
  • Sofia
  • Мнения: 9 729
Като сте на вълна БГ козметика - за втори път взимам този шампоан Дева Био Витал.
Имам тънка и боядисана коса, този шампоан я прави страхотна, някак става плътен косъмът, добива хубав обем и цветът ми също някак става блестящ. Много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт