Какво ще купя отново - 4

  • 95 035
  • 735
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 10 212
Интересно как се извлича глутен от овес по био начин. Продуктът е и много скъп. Интересно ми е дали въглехидратите са му като на истинските овесени ядки, не мога да видя тази информация, нещо не ми зарежда сайтът както трябва.

# 166
  • София
  • Мнения: 30 205
Нито имам време да накисвам от предния ден, нито омекват като хората тези от ДМ специално. Преди месеци съм ги качила в другата тема. Още си стоят в шкафа.

Интересно как се извлича глутен от овес по био начин. Продуктът е и много скъп. Интересно ми е дали въглехидратите са му като на истинските овесени ядки, не мога да видя тази информация, нещо не ми зарежда сайтът както трябва.
Не мога да ти отговоря на въпросите, не съм се интересувала. За мен в сравнение с другите продукти, които съм ползвала, е чудесен. Може би БИО Класа се доближава до него, но ДМ-ките са камъни.

Просто споделям опит. Никого не карам да ги ползва.

# 167
  • Мнения: 5 711
Интересно как се извлича глутен от овес по био начин. Продуктът е и много скъп. Интересно ми е дали въглехидратите са му като на истинските овесени ядки, не мога да видя тази информация, нещо не ми зарежда сайтът както трябва.
Нямам идея как се извлича гултена, но детето не яде гултен и спокойно консумира овесените ядки на ДМ без гултен. Има и едно пшенично брашно на биохерба, с извлечен гултен и то е супер. Ако на някой му е полезна информацията. Hug
Овеса го кипва и омеква бързо.

# 168
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Глутен, защо гУлтен?!

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Овесени ядки по принцип кисна и после сварявам за 2 минути, взимам бъргарски най-обикновени.


Не знам колко му е читав състава, но е вкусно.

# 170
  • София
  • Мнения: 30 205
Овесени ядки по принцип кисна и после сварявам за 2 минути, взимам бъргарски най-обикновени.

Скрит текст:
Не знам колко му е читав състава, но е вкусно.
Изобщо, ама изобщо не му е читав съставът, но е вкусен. Заради състава спрях да го купувам, защото и децата искаха да ядат от него.

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Баш покрай детето го купих 😔 а нещо подобно изобщо има ли с що-годе биващ състав?

# 172
  • Мнения: 9 573
Едва ли. Просто му забъркай хубаво мляко с хубави бисквити.

# 173
  • София
  • Мнения: 30 205
Баш покрай детето го купих 😔 а нещо подобно изобщо има ли с що-годе биващ състав?
Засега не съм намерила и забърквам вкъщи, както вече са писали.

# 174
  • София
  • Мнения: 8 671
От Зоя си купих преди 2 седмици тази четка и много ми харесва. Има и резервни накрайници.
Мисля да си я подържам и ползвам.
Имам срещу работата техен магазин и редовно си купувам някакви неща. Тортите са приятни(само има една шоколадова лазаня, в която понякога лимонът е прекалено натрапчив).

# 175
  • Мнения: 1 468
Ето това розе, много ми хареса.
Не успях да намеря по - хубава снимка в нета..

# 176
  • Мнения: 35 147
Купувам вече 3та опаковка от тази мицеларна вода. Като не фен на мицеларните води , цяло чудо че тази толкова ми харесва Wink лесно смъква грима, лепне, но след измиване на лицето , кожата е спокойна. Пробвах я след като я получих от една бюти кутия и много ми хареса.

# 177
  • Мнения: 1 468
Ароматна свещ от Пепко.
Има наистина много приятен аромат, ще взема и от другите видове.

# 178
  • София
  • Мнения: 5 260
Не харесвам малки магазинчета, но случайно влязох във фирмен на Ел Би Булгарикум.
Много ми хареса пробиотичното им кисело мляко 4.5% и бих купувал занапред с удоволствие когато минавам покрай. Ето това :
https://lbbulgaricum.bg/proway%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0% … cillus-plantarum/

# 179
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Не харесвам малки магазинчета, но случайно влязох във фирмен на Ел Би Булгарикум.
Много ми хареса пробиотичното им кисело мляко 4.5% и бих купувал занапред с удоволствие когато минавам покрай. Ето това :
https://lbbulgaricum.bg/proway%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%b8%d0% … cillus-plantarum/
И аз го харесвам. Много е хубаво. Дано не го развалят!

Общи условия

Активация на акаунт