Какво ще купя отново - 4

  • 95 430
  • 735
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 4 365
Мегле не купувам повече. Дори и да е последното краве масло на света.
Веднъж, само веднъж го забравих на масата послед лято. Разтопи се и беше отвратително на вкус и мирис. Гняс, както казвате вие. За опита го сложих в хладилника, но замръзна бяло и имаше вид на маз 🙄 Повече и пари да ми дават, няма да го взема...

# 436
  • Мнения: 10 498
Когато се появи Монарх, много ми харесваше и го купувах. Докато в един момент, когато купих поредното пакетче, беше ужасно. Оттогава спрях да го купувам. Не ям много масло и купувам отвреме навреме Президент или едно друго френско. Ако намеря, купувам Лурпак. Взех и едно руско от Берьозка, много го хвалеха във форума, но ми е във фризера, още не съм го ползвала. Дано не ме издъни в някой важен момент, ако реша да правя нещо фино.

# 437
  • софия
  • Мнения: 25 992
Купих италианско масло от Кауфланд. На етикета пише 83% масленост.
Заредих хладилника, етикетът в магазина беше с постоянната цена (Банишора), но при плащане е промоционалната и може би за това имаше. Благодаря за препоръката.

# 438
  • Мнения: 12 241
Аз харесвам масло Милму, но редовната му цена е вече 7 лв. за 250 гр, затова все го дебна на промоция. Сега имам запаси от турско масло в разфасовка от 1 кг и няма дълго време да купувам.

# 439
  • Мнения: 15 478
Аз най харесвам турското масло. Купувам от турски магазин в разфасовка от килограм, режа на парчета и замразявам във фризера. Когато ми трябва си вадя и ползвам. Няма нищо общо с  маслата които продават тук. Мирише на масло, държи се като масло, топи се като масло, има вид и вкус на масло и е наистина масло. Според мен, де. Wink Пп Последно го купих на 15лв. за килограм.

# 440
  • София
  • Мнения: 1 410
Аз най харесвам турското масло. Купувам от турски магазин в разфасовка от килограм, режа на парчета и замразявам във фризера. Когато ми трябва си вадя и ползвам. Няма нищо общо с  маслата които продават тук. Мирише на масло, държи се като масло, топи се като масло, има вид и вкус на масло и е наистина масло. Според мен, де. Wink Пп Последно го купих на 15лв. за килограм.
  Джаста Праста, а дали можеш да покажеш етикет или опаковка на маслото, за да знам какво да търся. В турски магазин не съм влизала, но сега ще потърся в гугъл къде има такива в София.Благодаря.

# 441
  • Мнения: 15 478
Да, ето това купувам аз:

Скрит текст:


# 442
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 279
Същото купих, само че разфасовка от 250 г. Още не съм го пробвала, защото имам лидълско. Много му се чудих... но след този хубав отзив, значи да не съжалявам. Simple Smile

# 443
  • софия
  • Мнения: 25 992
Магазин за турски хранителни стоки има на ул. Триадица до пряката със Сердика, но никога не съм влизала и не съм запозната с продуктите.

# 444
  • Мнения: 9 657
От къде го купувате това масло?

# 445
  • Мнения: 10 498
Не съм виждала турски магазини в София. Имаше един на Красно село, но не съм сигурна дали не е заминал покрай пандемията. Гледам да не влизам в него, че не трябва да ям сладко, а там е пълно с изкушения.

# 446
  • София
  • Мнения: 1 410
Магазин за турски хранителни стоки има на ул. Триадица до пряката със Сердика, но никога не съм влизала и не съм запозната с продуктите.
Благодаря, Джаста Праста.
Звънче, даже не знаех че толс.кова близо до моята работа има турски магазин, още утре ще го проуча.

# 447
  • софия
  • Мнения: 25 992
Магазин за турски хранителни стоки има на ул. Триадица до пряката със Сердика, но никога не съм влизала и не съм запозната с продуктите.
Благодаря, Джаста Праста.
Звънче, даже не знаех че толс.кова близо до моята работа има турски магазин, още утре ще го проуча.
Между фризьорския салон и соларното студио е, мисля, че преди беше копирен център или нещо подобно. Отвориха го пролетта, никога не съм виждала вътре хора.

# 448
  • Мнения: 15 478
От къде го купувате това масло?
Аз съм от Варна и го купувам от един малък турски магазин до Метро.

# 449
  • Мнения: 812
Аз пък въобще не съм очарована от турските млечни продукти! Масло, сирене, кашкавал...доста неща сме купували, но качеството е зле, според мен!

Общи условия

Активация на акаунт